tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że na gali nie będzie MSN. To byłoby coś niesamowitego. Z Ronaldo to jest trochę tak jak z Iniestą. Oczywiście nie odejmując umiejętności Andresowi, ale w 2014 nie powinien znaleźć się w "najlepszej" 11.
3
"Jest takie jedno słowo, żeby to określić" :D
0
Mascherano powinien być kapitanem
1
Nie ten przycisk :D
0
Z takim zawodnieniem jak Messi taki atak musiał się udać. ;) Wątpię, żeby wyglądało to chociaż w połowie jak teraz, gdyby za Messiego był Ronaldo.
0
Dlaczego Neymar nie bierze rozbiegu???
0
Nie powiedziałbym. Przy wyniku 3:0 gra się dużo łatwiej.
1
To była poezja!
14
Turkusowe stroje z sezonu 2010/2011 były świetne ;) (http://www.marketingsportu.pl/wp-content/uploads/2010/08/barcelona-10-11-nike-football-shirts-leaked12.jpg)
2
Bale lepszy, bo droższy
0
Prawie mu się udało :D
67
Może zadebiutuje w El clasico jak Mourinho ;)
6
To różni te dwa kluby ;)
1
Co Ty do niego masz? Przeszedł do Real czy jak?
0
Fajnie gra ta Sevilla
0
Konoplanka kręci tych z Madrytu jak dzieci :D
3
Nareszcie Suaraz podszedł do karnego ;)
0
Busquets profesor
0
Myślę, że dla Barcy by zrobił ;)
2
Szacunek za to że grał do końca!!
0
a może już w zimę? :P
2
Munir i Sandro to nie zawodnicy na Barcę. Są bardzo przeciętni, a ostatnio coraz więcej takich wychowanków Barcy :(
0
Bardzo dobry mecz Halilovicia ;)
0
Nie. Jest to jest, ale po co to " parsknę śmiechem"?
0
To samo Sandro, miał Suareza..
0
Nawet jeśli to Neymar jest lepszy to powinieneś trzymać stronę Polaka, a nie Brazylijczyka. Tak to już jest w cebulandii...
0
Co tego Pique tak szyją? Shakira mu nie daje czy jak?
1
Sandro chyba nie jest piłkarzem na miarę Barcelony
1
Zastanawia mnie, czemu Suarez nie może podejść do karnego, skoro Neymar wcześniej nie trafiał
1
Jak dla mnie, Neymar symulował