0

Szkoda, że na gali nie będzie MSN. To byłoby coś niesamowitego. Z Ronaldo to jest trochę tak jak z Iniestą. Oczywiście nie odejmując umiejętności Andresowi, ale w 2014 nie powinien znaleźć się w "najlepszej" 11.

3

"Jest takie jedno słowo, żeby to określić" :D

0

Mascherano powinien być kapitanem

1

Nie ten przycisk :D

0

Z takim zawodnieniem jak Messi taki atak musiał się udać. ;) Wątpię, żeby wyglądało to chociaż w połowie jak teraz, gdyby za Messiego był Ronaldo.

0

Dlaczego Neymar nie bierze rozbiegu???

0

Nie powiedziałbym. Przy wyniku 3:0 gra się dużo łatwiej.

1

To była poezja!

14

2

Bale lepszy, bo droższy

0

Prawie mu się udało :D

67

Może zadebiutuje w El clasico jak Mourinho ;)

6

To różni te dwa kluby ;)

1

Co Ty do niego masz? Przeszedł do Real czy jak?

0

Fajnie gra ta Sevilla

0

Konoplanka kręci tych z Madrytu jak dzieci :D

3

Nareszcie Suaraz podszedł do karnego ;)

0

Busquets profesor

0

Myślę, że dla Barcy by zrobił ;)

2

Szacunek za to że grał do końca!!

0

a może już w zimę? :P

2

Munir i Sandro to nie zawodnicy na Barcę. Są bardzo przeciętni, a ostatnio coraz więcej takich wychowanków Barcy :(

0

Bardzo dobry mecz Halilovicia ;)

0

Nie. Jest to jest, ale po co to " parsknę śmiechem"?

0

To samo Sandro, miał Suareza..

0

Nawet jeśli to Neymar jest lepszy to powinieneś trzymać stronę Polaka, a nie Brazylijczyka. Tak to już jest w cebulandii...

0

Co tego Pique tak szyją? Shakira mu nie daje czy jak?

1

Sandro chyba nie jest piłkarzem na miarę Barcelony

1

Zastanawia mnie, czemu Suarez nie może podejść do karnego, skoro Neymar wcześniej nie trafiał

1

Jak dla mnie, Neymar symulował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?