0

Na tą chwilę Barcę jest w stanie pokonać chyba tylko Chelsea i może Bayern (no i Malaga :P).

31

Na tym zdjęciu: http://www.thehardtackle.com/wp-content/uploads/2014/12/danilo.jpg według mnie jest podobny do Douglasa. Może Zubi chciał Danilo tylko się je*nął? ;)

0

Tak, ale Suarez w ogóle nie grał przez pół roku, a w artykule masz napisane, że jest opcja aby zawodnik był wypożyczony do klubu, z którego odchodzi. Nie wiem czy jakiś klub zgodzi się na taką propozycję, ale z Reusem to jest dobra opcja, bo przecież Borussia w przyszłorocznej LM pewnie nie zagości. Od stycznia do wznowienie LM jest troszkę czasu (półtorej miesiąca). Przez ten czas rozegra kilka meczy ligowych.

0

Ja bym sprzedał.

1

Stoperów? Ja uważam, że ta pozycja jest dobrze obsadzona i funkcjonuje bardzo dobrze.

0

Spokojnie. Wygrali LM to przybyło trochę sezonowców. Po sezonie to się zmieni.

1

Mimo, że jeszcze długa droga do końca ligi, według mnie ten okres jest decydujący. Real jest w dołku, Barca w najlepszej formie w tym sezonie. Trzeba odrobić jak najwięcej punktów (Barca już 3 odrobiła;) ) i zrobić jak największą przewagę. Myślę, że Real nie będzie mistrzem, ba, myślę nawet, że nie będzie drugi ;)

0

Obecnie, pomijając już kto broni w jakich rozgrywkach obecnie dla mnie numer 1 to Bravo. Jednak biorąc pod uwagę wiek większy potencjał na Stegen. Ma niesamowity refleks, co pokazał pod koniec pierwszej połowy, już w tej chwili jest bardzo dojrzały, dobrze gra na przedpolu a takie babole mogą wynikać m.in z mniejszego doświadczenia.

0

Ja właśnie się tak zastanawiam czy on tak na serio czy to sarkazm, ale gdy zobaczyłem to "2002" w nicku to doszedłem do wniosku, że jednak to pierwsze...:D

0

Pogba to młodsza wersja Yayi Toure ;)

0

z Banem to nawet Laporta nic nie zdziała ;)

0

Jeżeli ta opcja z Barcą jest w jego kontrakcie to raczej jest już dogadany.

0

Mascherano-Busquets-Iniesta-Pedro
tak wyglądała pomoc z PSG (nie mówię, że w pomocy musi być duet Mascherano-Busquets)

0

Zaraz zaraz. Dlaczego Barca nie może grać czterema zawodnikami w pomocy ? Bo nie można wtedy upchnąć magicznego tridente w ataku ? I do tego argument - 3:1 z PSG na Camp Nou.

0

tylko, żeby nie było tego co z Sevillą za Guardioli :P

0

Śmiem twierdzić, że Barca na San Mames zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich dotychczasowych meczów w sezonie. Szybka wymiana podań po ziemi, przeniesienie ciężaru gry na drugą stronę, tyle pomysłowości w rozegraniu, tyle różnych wariantów. To była magia!

0

Spokojnie, jeszcze nawet nie zagraliśmy meczu w 1/8 LM.

0

Rafinha obowiązkowo.

0

NO NA PEWNO. NIE MA TAKIEJ OPCJI.

0

W tym sezonie jest niesamowity. Na dobre rozwinął skrzydła i prezentuje się tak jak to ma miejsce w reprezentacji.

0

Najważniejsze, że dochodzi do sytuacji strzeleckich. Bramki i pewność siebie przyjdzie z czasem. Chyba nie trzeba nikomu mówić jaki już teraz ma wkład w tą drużynę (asysty).

0

Przedłużyć kontrakt z Alvesem jak najszybciej. Tym bardziej, że ostatnio prezentuje się bardzo dobrze.

0

dobry jesteś ;)

0

Prawda, w twoim komentarzu nie ma niczego takiego powiedzianego. Ty tylko napisałeś, że jest ciężko porównywać tych obu Panów. Moja odpowiedz nie jest tylko do twojego komentarza. Jest bardziej ogólnikowa, gdyż widziałem/słyszałem wiele wypowiedzi, że nie można porównywać Ronaldo z Messim i na odwrót.

0

Dobrze powiedziane, tylko takie małe sprostowanie: Marquinhos przybył do PSG jak Davida Luiza jeszcze tam nie było ;)

0

Zrobiło mi się smutno w 2.02 ;(

0

Nie rozumiem takiego gadania, że Messiego i Ronaldo nie można porównywać, gdyż mają inne style gry. Obaj panowie pełnią funkcję lidera w swoich zespołach klubowych i reprezentacjach. Również obaj są rozliczani za swoje poczynania na boisku tj. bramki, asysty, tworzenie gry. Na tej podstawie obu z nich można porównać.
Prawdą jest, że ich style gry różnią się, ale na boisku odgrywają podobną rolę, a pod tym względem porównywać ich można jak najbardziej.

0

Perfekcyjna gra Barcy + trochę szczęścia ;)

0

Bartomeu wie, że jego notowania spadły i chce znów odzyskać poparcie Socio. Niestety za późno i mam nadzieję, że tej funkcji od następnego sezonu pełnił nie będzie.

1

Valdes doskonale wiedział kto jest niekwestionowanym numerem 1 w bramce. Myślę, że w ten sposób chce udowodnić swoją wartość wygrywając rywalizację z De Geą. Czy wygra ? Czas pokaże. Ja mam nadzieję, że tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?