tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na tą chwilę Barcę jest w stanie pokonać chyba tylko Chelsea i może Bayern (no i Malaga :P).
31
Na tym zdjęciu: http://www.thehardtackle.com/wp-content/uploads/2014/12/danilo.jpg według mnie jest podobny do Douglasa. Może Zubi chciał Danilo tylko się je*nął? ;)
0
Tak, ale Suarez w ogóle nie grał przez pół roku, a w artykule masz napisane, że jest opcja aby zawodnik był wypożyczony do klubu, z którego odchodzi. Nie wiem czy jakiś klub zgodzi się na taką propozycję, ale z Reusem to jest dobra opcja, bo przecież Borussia w przyszłorocznej LM pewnie nie zagości. Od stycznia do wznowienie LM jest troszkę czasu (półtorej miesiąca). Przez ten czas rozegra kilka meczy ligowych.
0
Ja bym sprzedał.
1
Stoperów? Ja uważam, że ta pozycja jest dobrze obsadzona i funkcjonuje bardzo dobrze.
0
Spokojnie. Wygrali LM to przybyło trochę sezonowców. Po sezonie to się zmieni.
1
Mimo, że jeszcze długa droga do końca ligi, według mnie ten okres jest decydujący. Real jest w dołku, Barca w najlepszej formie w tym sezonie. Trzeba odrobić jak najwięcej punktów (Barca już 3 odrobiła;) ) i zrobić jak największą przewagę. Myślę, że Real nie będzie mistrzem, ba, myślę nawet, że nie będzie drugi ;)
0
Obecnie, pomijając już kto broni w jakich rozgrywkach obecnie dla mnie numer 1 to Bravo. Jednak biorąc pod uwagę wiek większy potencjał na Stegen. Ma niesamowity refleks, co pokazał pod koniec pierwszej połowy, już w tej chwili jest bardzo dojrzały, dobrze gra na przedpolu a takie babole mogą wynikać m.in z mniejszego doświadczenia.
0
Ja właśnie się tak zastanawiam czy on tak na serio czy to sarkazm, ale gdy zobaczyłem to "2002" w nicku to doszedłem do wniosku, że jednak to pierwsze...:D
0
Pogba to młodsza wersja Yayi Toure ;)
0
z Banem to nawet Laporta nic nie zdziała ;)
0
Jeżeli ta opcja z Barcą jest w jego kontrakcie to raczej jest już dogadany.
0
Mascherano-Busquets-Iniesta-Pedro
tak wyglądała pomoc z PSG (nie mówię, że w pomocy musi być duet Mascherano-Busquets)
0
Zaraz zaraz. Dlaczego Barca nie może grać czterema zawodnikami w pomocy ? Bo nie można wtedy upchnąć magicznego tridente w ataku ? I do tego argument - 3:1 z PSG na Camp Nou.
0
tylko, żeby nie było tego co z Sevillą za Guardioli :P
0
Śmiem twierdzić, że Barca na San Mames zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich dotychczasowych meczów w sezonie. Szybka wymiana podań po ziemi, przeniesienie ciężaru gry na drugą stronę, tyle pomysłowości w rozegraniu, tyle różnych wariantów. To była magia!
0
Spokojnie, jeszcze nawet nie zagraliśmy meczu w 1/8 LM.
0
Rafinha obowiązkowo.
0
NO NA PEWNO. NIE MA TAKIEJ OPCJI.
0
W tym sezonie jest niesamowity. Na dobre rozwinął skrzydła i prezentuje się tak jak to ma miejsce w reprezentacji.
0
Najważniejsze, że dochodzi do sytuacji strzeleckich. Bramki i pewność siebie przyjdzie z czasem. Chyba nie trzeba nikomu mówić jaki już teraz ma wkład w tą drużynę (asysty).
0
Przedłużyć kontrakt z Alvesem jak najszybciej. Tym bardziej, że ostatnio prezentuje się bardzo dobrze.
0
dobry jesteś ;)
0
Prawda, w twoim komentarzu nie ma niczego takiego powiedzianego. Ty tylko napisałeś, że jest ciężko porównywać tych obu Panów. Moja odpowiedz nie jest tylko do twojego komentarza. Jest bardziej ogólnikowa, gdyż widziałem/słyszałem wiele wypowiedzi, że nie można porównywać Ronaldo z Messim i na odwrót.
0
Dobrze powiedziane, tylko takie małe sprostowanie: Marquinhos przybył do PSG jak Davida Luiza jeszcze tam nie było ;)
0
Zrobiło mi się smutno w 2.02 ;(
0
Nie rozumiem takiego gadania, że Messiego i Ronaldo nie można porównywać, gdyż mają inne style gry. Obaj panowie pełnią funkcję lidera w swoich zespołach klubowych i reprezentacjach. Również obaj są rozliczani za swoje poczynania na boisku tj. bramki, asysty, tworzenie gry. Na tej podstawie obu z nich można porównać.
Prawdą jest, że ich style gry różnią się, ale na boisku odgrywają podobną rolę, a pod tym względem porównywać ich można jak najbardziej.
0
Perfekcyjna gra Barcy + trochę szczęścia ;)
0
Bartomeu wie, że jego notowania spadły i chce znów odzyskać poparcie Socio. Niestety za późno i mam nadzieję, że tej funkcji od następnego sezonu pełnił nie będzie.
1
Valdes doskonale wiedział kto jest niekwestionowanym numerem 1 w bramce. Myślę, że w ten sposób chce udowodnić swoją wartość wygrywając rywalizację z De Geą. Czy wygra ? Czas pokaże. Ja mam nadzieję, że tak ;)