tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Montoya? On jest bezproduktywny.
0
Lucho wuefista!
8
Co zrobił Iniesta przy pierwszej bramce!
2
Nie wiem czemu wcześniej tego nie zauważyłem, ale Lucho mówi jak młody Vito Corleone :P
2
Jedyny rudy, który nie jest fałszywy xd
6
Jeszcze niedawno było: Cristian jeden zwód Tello.
0
Spokojnie, mamy Braidę. To nie jest Zubizarreta, żeby każdego po promocji puszczać ;)
0
Teraz poważnie: gdy Luiz wchodził na boisko za kontuzjowanego Silvę powiedziałem sobie: "Nie specjalnie przepadam za jego umiejętnościami gry w obronie". (żeby nie było, nie mówię sam do siebie :P)
8
Nie ma innej opcji, żeby Barca nie wygrała w tym roku LM.
0
Mathieu chyba znowu zajarał sobie przed meczem
12
"Mathieu nie może przestać strzelać" :D
2
"Bo jestem rudy?!"
1
Szczerze to też za bardzo nie ufałem na początku w umiejętności rudego ;)
6
Gerrard dobrze mu powiedział z tym Arsenalem :D
0
Coś takiego jak Brazylia w 2002 ;)
0
Masz ode mnie CHejta, za ortografię.
2
Maldini, Raul, Puyol, Ferguson, Scholes, Giggs, Lampard, Gerrard, Xavi..
0
To jest dobry moment. Xavi na pewno chciałby pozostać do końca kariery, ale wie, że jego czas już mija. Chce odejść w chwale.
To jest dobry moment. Barca ma szanse (nie małe) na potrójną koronę. To byłoby idealne pożegnanie.
0
Sergi Roberto za młody i Rafinha za młodzi? Mają odpowiednio 23 i 22 lata. To kiedy oni powinni zacząć grać? Co do reszty, zgadzam się ;)
0
Nie............
0
Mathieu nie powołali??
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Szczerze to nie pamiętam. Żeby nie było, wtedy kibicowałem Barcelonie i oglądałem jej mecze regularnie :P
0
Po dzisiejszym meczu najbardziej cieszy mnie to, że po przerwie wyszła zupełnie inna drużyna. La Liga jest nasza!
0
Yaya na stoperze? Ale jaja..
0
Nie wiem czy Enrique celowo oddaje inicjatywę przeciwnikowi, ale jeśli tak to jest to bardzo dobry sposób na autobusy. Drużyna nie broni się już wszystkimi zawodnikami na 16 metrze i łatwiej wyjść z kontry.
2
Napiszę do niego, że mu pozwalasz.
0
Trzymajcie mnie.. :D
0
Mam nadzieję, że nowo stworzone ciało: Komisja Techniczna zostanie przy nowym zarządzie, bo pomysł bardzo fajny.