4

Montoya? On jest bezproduktywny.

0

Lucho wuefista!

8

Co zrobił Iniesta przy pierwszej bramce!

2

Nie wiem czemu wcześniej tego nie zauważyłem, ale Lucho mówi jak młody Vito Corleone :P

2

Jedyny rudy, który nie jest fałszywy xd

6

Jeszcze niedawno było: Cristian jeden zwód Tello.

0

Spokojnie, mamy Braidę. To nie jest Zubizarreta, żeby każdego po promocji puszczać ;)

0

Teraz poważnie: gdy Luiz wchodził na boisko za kontuzjowanego Silvę powiedziałem sobie: "Nie specjalnie przepadam za jego umiejętnościami gry w obronie". (żeby nie było, nie mówię sam do siebie :P)

8

Nie ma innej opcji, żeby Barca nie wygrała w tym roku LM.

0

Mathieu chyba znowu zajarał sobie przed meczem

12

"Mathieu nie może przestać strzelać" :D

2

"Bo jestem rudy?!"

1

Szczerze to też za bardzo nie ufałem na początku w umiejętności rudego ;)

6

Gerrard dobrze mu powiedział z tym Arsenalem :D

0

Coś takiego jak Brazylia w 2002 ;)

0

Masz ode mnie CHejta, za ortografię.

2

Maldini, Raul, Puyol, Ferguson, Scholes, Giggs, Lampard, Gerrard, Xavi..

0

To jest dobry moment. Xavi na pewno chciałby pozostać do końca kariery, ale wie, że jego czas już mija. Chce odejść w chwale.
To jest dobry moment. Barca ma szanse (nie małe) na potrójną koronę. To byłoby idealne pożegnanie.

0

Sergi Roberto za młody i Rafinha za młodzi? Mają odpowiednio 23 i 22 lata. To kiedy oni powinni zacząć grać? Co do reszty, zgadzam się ;)

0

Nie............

0

Mathieu nie powołali??

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Szczerze to nie pamiętam. Żeby nie było, wtedy kibicowałem Barcelonie i oglądałem jej mecze regularnie :P

0

Po dzisiejszym meczu najbardziej cieszy mnie to, że po przerwie wyszła zupełnie inna drużyna. La Liga jest nasza!

0

Yaya na stoperze? Ale jaja..

0

Nie wiem czy Enrique celowo oddaje inicjatywę przeciwnikowi, ale jeśli tak to jest to bardzo dobry sposób na autobusy. Drużyna nie broni się już wszystkimi zawodnikami na 16 metrze i łatwiej wyjść z kontry.

2

Napiszę do niego, że mu pozwalasz.

0

Trzymajcie mnie.. :D

0

Mam nadzieję, że nowo stworzone ciało: Komisja Techniczna zostanie przy nowym zarządzie, bo pomysł bardzo fajny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?