tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak przy okazji, szkoda, że nie poszedłem do bukmachera, bo wiedziałem, że zwolnią Beniteza w środku sezonu ;)
0
Myślę, że nawet jak Real przegra finał, to Zidane i tak zostanie. Wyrzucą go w środku przyszłego sezonu, gdy rywale w LM będą bardziej wymagający, a wyniki nie będą zadowalające.
2
Liczę na Hiszpanię, ale typuje Francję ;)
8
Liczę na tryumfy: Argentyny na CA, Brazylii na IO i Hiszpanii na Euro, chociaż o to ostatnie może być ciężko.
0
a gość który zarabia 2 tyś nie może zrozumieć dlaczego ktoś chce podwyżki skoro zarabia 10 tyś
0
Nie chcę krakać, ale wydaje mi się, że to samo będzie z Bartrą
0
San Marino? Dosyć dziwny wybór jak na sparing przed tak ważną imprezą
1
I'm Zlatan, I'm Zlatan eee Zlatan...I was Zlatan :D
1
Może jeszcze West Ham wyprzedzi Manu ;)
0
F1: ale emocje w końcówce
1
Włączyłem transmisję akurat jak zgasły czerwone światła ;)
Ale bym żałował gdybym nie zobaczył tego fantastycznego startu Mercedesa!
0
Dla tych ktorzy aktualnie ogądają F1 - co zrobił Hamilton!!
haha
0
a co się stanęło?
0
Normalna koszulka - klasyczna - i dlatego jest taka wyjątkowa ;)
0
Czy jest możliwość wykupienia samego "pakietu Euro 2016", jeżeli nie jestem klientem cyfrowego polsatu?
2
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/photos/a.297131857080508.68079.296731610453866/864368363690185/?type=3&theater
:D
1
Minęło już trochę czasu od ostatniej zmiany szaty graficznej. Na pewno część osób, która narzekała już przyzwyczaiła się do wyglądu newsów, więc zapytam. Chcielibyście powrotu do starszej wersji?
Bo ja jak twierdziłem na początku, tak twierdzę i teraz - chciałbym stary wygląd.
Ogólny układ może zostać, ale chciałbym starą czcionkę. Wydaje mi się, że taka jak jest na sport.pl była wtedy.
0
Taki podział sprzyja słabszym. Najwięcej na tym tracą ekipy, które prezentowały dobrą postawę od początku sezonu.
0
Pomysł jest dobry, tyko nie wiem po co ten podział punktów...
0
Nie wiem czy wiesz, ale Barca jeszcze mistrzostwa sobie nie zapewniła
4
Levante 2:1 Atletico ;)
0
Nie gadaj - Rakitić w poprzednim sezonie również grał bardzo dobrze, może z wyjątkiem pierwszych miesięcy.
5
Nawet jeżeli Arda wystrzeli to warto zastanowić się nad sprzedażą, jeżeli tylko Chińczycy sypną kasą. Myślę, że daliby za niego z 50 mln. Najmłodszy już nie jest. Wtedy można byłoby pomyśleć nawet nad wzmocnieniem linii pomocy, bo wiadomo - priorytetem jest obrona i solidny zmiennik w ataku.
0
E tam, przypadek. O ile dobrze pamiętam to zawinił w tym meczu też przy drugiej bramce, ale jak ma to się do pozostałych meczy, w których nie grał?
1
Ja w finale Mistrzostw Świata byłem za Niemcami, nie Argentyną. Dlaczego? Bo zasłużyli na to jak nikt inny. I wiesz co? Teraz żałuje :P
0
Z wszystkim się zgadzam, ale zobacz ile lat ma Lucas, a ile Munir. 4 lata na korzyść Munira. To prawda - jest dobry, ale gdzie był 4 lata temu?
8
Za kim jestem teraz w LM? Proste - za Bayernem
1) Gra tam nasz rodak
2) Trenerem jest Guardiola
1
Wydaje mi się, że w Realu od początku wiedzieli, że Ronaldo we wtorek z City nie zagra i to była taka zasłona dymna.
7
przecież to ironia ;)
0
Liga angielska to najlepsza liga świata i kropka!!