tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla mnie Conte to jest mistrz
2
http://www.filmweb.pl/film/Wilk+z+Wall+Street-2013-426597/photos/465775
:D
1
https://www.facebook.com/152298371641685/photos/a.152329104971945.1073741829.152298371641685/494489374089248/?type=3&theater
0
Jestem załamany kolejna porażką Argentyny. To jest niemożliwe. Nie wierzę również w to, że Messi zawiódł w serii jedenastek. Bóg futbolu, ktoś z innej planety. To jest jednak tylko człowiek.
Widać, że preesja była ogromna. Bardzo nie chciałem rzutów karnych i pewnie nikt też nie chciał z Argentyny. Czułem , że w konkursie rzutów karnych może się to źle skończyć.
Odkąd interesuje się piłką jeszcze chyba nigdy nie byłem tak zawiedziony. Kiedyś, gdy chodziłem do podstawówki czułem ogromne rozczarowanie gdy Real odpadal w 1/8 kolejny raz z rzędu (Tak, byłem kibicem Realu). To było coś okropnego. Czułem to samo co roku, to było chu*owe.
Mysle, że to nie koniec Leo w reprezentacji. Za dwa lata jest mundial i to jest ogromna szansa. Gdy poprowadzi Argentynę do mistrzostwa świata, wszyscy zapomną mu poprzednie klęski. Chodzi mi głównie o Jego rodaków, którzy go nie doceniają. To jest coś jak Lewandowski u nas. Brak słów. Myślę, że zmieni swoją decyzję. Jeśli tego by nie zrobił, byłby największym przegranym i plułby sobie w brodę do końca życia.
0
Jutro rano mam egzamin, ale takiego wydarzenia nie mogę przegapić ;)
0
Mam nadzieję, że będzie bronił Fabiański. Ma 31 lat, a to jest pierwsza wielka impreza, w której broni. On i Szczęsny to porównywalny poziom, przynajmniej na ten moment.
0
zna ktoś statystyki Ronaldo?
0
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,20287901,euro-2016-wegry-portugalia-cristiano-ronaldo-bardzo-zly.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Założę się, że tego typu zachowania, podobnie jak cieszynki, ćwiczył w domu, przed lustrem.
0
już nie 2 ;)
2
Na tę chwilę Portugalia do domu (Austria wyrównuje)
Edit: Sorry - nic się nie zmienia
2
Co tam się dzieje!!
2
Trzeba przyznać - ładnie to zmieścił
1
Jeszcze jak Islandia zremisuje z Austrią to będzie idealnie ;)
0
Widzę, że La rambla reaguje tak samo jak ja na asystę Ronaldo :D
4
Jak to weszło :oo
0
Messi - kolejny raz genialny
1
Ukraina ma wodę leczniczą :D
6
Oj chyba powinien być karny dla Ukrainy
5
Rakitić chyba Leo podpatrzył :P
0
Już chyba lepiej zatrzymać Adriano i nie zaoszczędać tych 7 mln pensji niż to, żeby ktoś robił z nas frajerów
1
Tak jak kiedyś Enrique w swoim kantorku :P
16
Oby te problemy techniczne TVP trafy jak najdłużej ;)
2
Niby tak, ale takie wsparcie ze strony klubu może wiele zdziałać.
Nie zapominaj - Mes que un club
0
http://www.polsatsport.pl/news/2016-06-11/ronaldo-znowu-szokuje-jestem-najlepszym-pilkarzem-ostatnich-20-lat/
Widzieliście?
6
Jeśli rzeczywiście Neymar chce odejść, niech idzie. Gra w Barcy to przywilej, nikt go tutaj nie będzie trzymał.
Co przemawia za transferem do takiego klubu jak PSG?
- lider zespołu, co zwiększa jego szanse na bycie najlepszym na świecie
- duże hajsy - przy okazji tatuś się wzbogaci
Neymar to Brazylijczyk, a już nie jednemu Brazylijczykowi soda uderzyła do głowy. Nie mam pojęcie czy tak będzie z Neymarem, ale wszystko możliwe. To nie jest typ zawodnika (chodzi mi o charakter) Iniesty, Messiego, Suareza, bardziej pasuje do Ronaldo.
Co prawda to tylko plotki, ale jeśli coś jest na rzeczy to za otrzymane pieniądze można sprowadzić chociażby Dybale i jeszcze zostanie.
2
Cavani zje*ał to koncertowo w '88
1
Nie ma to jak wsparcie od rodaka
0
Szkoda, że nie ma Streilau
1
Nie rozumiem jednej rzeczy: skoro cały sztab szkoleniowy wiedział, że Suarez nie może grać, to po co kazali mu się rozgrzewać, albo czemu mu nic nie powiedzieli gdy Luis dobrowolnie sam poszedł na rozgrzewkę.
0
daj spokój z Tello, to nie poziom Barcy