1

Dla mnie Conte to jest mistrz

0

Jestem załamany kolejna porażką Argentyny. To jest niemożliwe. Nie wierzę również w to, że Messi zawiódł w serii jedenastek. Bóg futbolu, ktoś z innej planety. To jest jednak tylko człowiek.
Widać, że preesja była ogromna. Bardzo nie chciałem rzutów karnych i pewnie nikt też nie chciał z Argentyny. Czułem , że w konkursie rzutów karnych może się to źle skończyć.

Odkąd interesuje się piłką jeszcze chyba nigdy nie byłem tak zawiedziony. Kiedyś, gdy chodziłem do podstawówki czułem ogromne rozczarowanie gdy Real odpadal w 1/8 kolejny raz z rzędu (Tak, byłem kibicem Realu). To było coś okropnego. Czułem to samo co roku, to było chu*owe.
Mysle, że to nie koniec Leo w reprezentacji. Za dwa lata jest mundial i to jest ogromna szansa. Gdy poprowadzi Argentynę do mistrzostwa świata, wszyscy zapomną mu poprzednie klęski. Chodzi mi głównie o Jego rodaków, którzy go nie doceniają. To jest coś jak Lewandowski u nas. Brak słów. Myślę, że zmieni swoją decyzję. Jeśli tego by nie zrobił, byłby największym przegranym i plułby sobie w brodę do końca życia.

0

Jutro rano mam egzamin, ale takiego wydarzenia nie mogę przegapić ;)

0

Mam nadzieję, że będzie bronił Fabiański. Ma 31 lat, a to jest pierwsza wielka impreza, w której broni. On i Szczęsny to porównywalny poziom, przynajmniej na ten moment.

0

zna ktoś statystyki Ronaldo?

0

0

już nie 2 ;)

2

Na tę chwilę Portugalia do domu (Austria wyrównuje)

Edit: Sorry - nic się nie zmienia

2

Co tam się dzieje!!

2

Trzeba przyznać - ładnie to zmieścił

1

Jeszcze jak Islandia zremisuje z Austrią to będzie idealnie ;)

0

Widzę, że La rambla reaguje tak samo jak ja na asystę Ronaldo :D

4

Jak to weszło :oo

0

Messi - kolejny raz genialny

1

Ukraina ma wodę leczniczą :D

6

Oj chyba powinien być karny dla Ukrainy

5

Rakitić chyba Leo podpatrzył :P

0

Już chyba lepiej zatrzymać Adriano i nie zaoszczędać tych 7 mln pensji niż to, żeby ktoś robił z nas frajerów

1

Tak jak kiedyś Enrique w swoim kantorku :P

16

Oby te problemy techniczne TVP trafy jak najdłużej ;)

2

Niby tak, ale takie wsparcie ze strony klubu może wiele zdziałać.
Nie zapominaj - Mes que un club

6

Jeśli rzeczywiście Neymar chce odejść, niech idzie. Gra w Barcy to przywilej, nikt go tutaj nie będzie trzymał.

Co przemawia za transferem do takiego klubu jak PSG?
- lider zespołu, co zwiększa jego szanse na bycie najlepszym na świecie
- duże hajsy - przy okazji tatuś się wzbogaci

Neymar to Brazylijczyk, a już nie jednemu Brazylijczykowi soda uderzyła do głowy. Nie mam pojęcie czy tak będzie z Neymarem, ale wszystko możliwe. To nie jest typ zawodnika (chodzi mi o charakter) Iniesty, Messiego, Suareza, bardziej pasuje do Ronaldo.

Co prawda to tylko plotki, ale jeśli coś jest na rzeczy to za otrzymane pieniądze można sprowadzić chociażby Dybale i jeszcze zostanie.

2

Cavani zje*ał to koncertowo w '88

1

Nie ma to jak wsparcie od rodaka

0

Szkoda, że nie ma Streilau

1

Nie rozumiem jednej rzeczy: skoro cały sztab szkoleniowy wiedział, że Suarez nie może grać, to po co kazali mu się rozgrzewać, albo czemu mu nic nie powiedzieli gdy Luis dobrowolnie sam poszedł na rozgrzewkę.

0

daj spokój z Tello, to nie poziom Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?