tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak ;)
15
Anita Włodarczyk "jestem jedyną kobietą w pierwszej dziesiątce plebiscytu i czuje się jak truskawka na torcie, jak mawia jeden z dziennikarzy sportowych polsatu" xd
4
Semedo ciasteczko
0
Gomes jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili xd
0
http://fakty.interia.pl/swiat/news-europa-boi-sie-sylwestra-wzmocnione-srodki-bezpieczenstwa,nId,2483539
W Polsce takie coś też ma miejsce? Może nie zauważyłem?
0
Ale z czym ty chcesz dyskutować? Uważasz, że to przypadek, że stopień zagrożenia gwałtownie wzrósł po napływie imigrantów? Nie, to nie jest przypadek. Dlaczego w Polsce tak nie ma?
0
Hula wygrał mistrzostwa Polski? :O
10
https://x.com/1Ragata/status/946891798856822784
Sylwester w Europie
0
Upokorzenie !!
3
Rakitić miał taką przestrzeń, że mógł biec jak jelonek przez polany xd
0
Hymn Realu jest świetny
9
Beznadziejna pora. Chcesz obejrzeć na spokojnie mecz a tu masa obowiązków, bo święta
0
Lepiej ciemne niż jasne.
0
Pasują :)
Ja bym założył najlepiej ciemny granat dżinsy lub inne
0
Jaką drukarnie 3D w Warszawie polecacie?
Chciałbym zlecić wykonanie projektu 3D + wydruk.
Ewentualnie jak ktoś chciałby zarobić to mogę mu zlecić zaprojektowanie ;)
1
Nie wierzę
0
Podanie Roberto klasa światowa
1
https://www.facebook.com/andrzejduda4ever/photos/a.1488682014761583.1073741829.1482817988681319/1758276214468827/?type=3&theater
Dudeł jajcarz xd
0
Ciekawi mnie jakby Guardiola poradził sobie w takim Liverpoolu
0
A w jedenastce sezonu i tak będzie Iniesta ;))
9
myślę, że jak Ramos już nie będzie grał z Ronaldo, tak samo wypowie się o Messim
0
Blisko było (0,8)
0
Myślę, że Stoch odrobi 10 pkt do Norwegów w ostatni skoku. Dla Norwegii skacze Forfang.
0
Obaj są skromni, pracowici i rzetelnie wypełniają swoje obowiązki. Czytałem gdzieś, że Roberto ma zostać nagrodzony jako przykład dla młodych piłkarzy, natomiast jeżeli chodzi o Kimmicha, to gdzieś wyczytałem, że może zostać kapitanem Bayernu.
0
Miałem wrażenie, że Kubacki poleciał w tym skoku (drugim) ok. 140
0
Jednak dobrze, że wyłączyłem Real przy 2:0
0
http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/dariusz-mioduski-wycofuje-sie-z-legii-afera-wewnatrz-klubu,3882010,artgal,22281802,t,id,tm,zid.html
drugi od prawej podobny do Valverde, tyle że włosów mniej :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Może zmierzyli go jak stał na palcach z drużyną do zdjęcia przed meczem :D
2
https://www.facebook.com/152298371641685/photos/a.236748356530019.1073741833.152298371641685/702377253300458/?type=3&theater
A tak wygląda walka przedstawicieli różnych lig o tryumf w Champions League ;)