tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co typowy? Dwa karne zasłużone
4
Żeby Thiago tak myślał
0
komedia
0
Czerwo jak nic...
2
Wierzę w tę Barcę i wierzę w Valverde
5
https://www.facebook.com/1639706722721223/photos/a.1639717142720181.1073741828.1639706722721223/2002687433089815/?type=3&theater
Znalezione na fejsbukach xd
0
Bieg identyczny :D
0
Strasznie śmieszy mnie jak Rakitić tak biegnie z piłką i nie ma nikogo przed sobą :D
0
Już wolałbym, żeby Tello wrócił
0
Ale mi go szkoda ;/
2
Kubacki wreszcie dobry skok
0
1 Norwegia
2. Słowenia
3. Wydaje mi się, że Niemcy ;/
0
Zablokowany strzał również zalicza się do prób uderzeń?
1
Tak słabo skacząca Austria - piękny widok
0
Zwiększenie klauzuli Umtitiego to priorytet
0
Brawo za spostrzegawczość ;)
11
Co ja znalazłem chodząc sobie z ciekawości po Chinach w google streeet view xd
https://www.google.pl/maps/@29.5776155,106.5281656,3a,31.4y,77.98h,87.88t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipPhklW4lEGHaxOcjFkbVOUN8bEazue2_QE2gR_b!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPhklW4lEGHaxOcjFkbVOUN8bEazue2_QE2gR_b%3Dw203-h100-k-no-pi-2.9999962-ya52.49999-ro-0-fo100!7i8704!8i4352
20
Audi Q7 żeby dużo koksu się zmieściło :D
0
Teraz można mówić top6
0
Jak będę chciał to wrzucę. A jak nie będę chciał to nie wrzucę.
0
zaje*iście xd
0
Jordi, piątki w rękawiczkach się nie przybija
0
a co to ma do tego co wrzuciłem? xdd
0
https://kwejk.pl/przegladaj/3119299/0/reakcja-internetu-na-potezna-rekonstrukcje-rzadu.html
Tak było :D
6
https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/sahara-pod-sniegiem-okiem-satelity,220342,1,0.html
Sahara pod śniegiem xd
6
Paulinho siódma bramka w La Liga
1
Kolejny zaszyty w dzisiejszym spotkaniu - Iniesta :P
1
Ale zaszyli Dembele xd
0
Ogarniacie zdjęcia dziewczyn z wystawionym językiem na insta? O co z tym chodzi?
0
http://www.portalniezalezny.pl/tusk-chce-wygryzc-roberta-lewandowskiego-byly-premier-chwali-sie-swoimi-umiejetnosciami-video/
Najbardziej mnie zastanawia, dlaczego Tusk tak zaje*ał piłką w tego psa