2

Co typowy? Dwa karne zasłużone

4

Żeby Thiago tak myślał

0

komedia

0

Czerwo jak nic...

2

Wierzę w tę Barcę i wierzę w Valverde

0

Bieg identyczny :D

0

Strasznie śmieszy mnie jak Rakitić tak biegnie z piłką i nie ma nikogo przed sobą :D

0

Już wolałbym, żeby Tello wrócił

0

Ale mi go szkoda ;/

2

Kubacki wreszcie dobry skok

0

1 Norwegia
2. Słowenia
3. Wydaje mi się, że Niemcy ;/

0

Zablokowany strzał również zalicza się do prób uderzeń?

1

Tak słabo skacząca Austria - piękny widok

0

Zwiększenie klauzuli Umtitiego to priorytet

0

Brawo za spostrzegawczość ;)

11

Co ja znalazłem chodząc sobie z ciekawości po Chinach w google streeet view xd
https://www.google.pl/maps/@29.5776155,106.5281656,3a,31.4y,77.98h,87.88t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipPhklW4lEGHaxOcjFkbVOUN8bEazue2_QE2gR_b!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPhklW4lEGHaxOcjFkbVOUN8bEazue2_QE2gR_b%3Dw203-h100-k-no-pi-2.9999962-ya52.49999-ro-0-fo100!7i8704!8i4352

20

Audi Q7 żeby dużo koksu się zmieściło :D

0

Teraz można mówić top6

0

Jak będę chciał to wrzucę. A jak nie będę chciał to nie wrzucę.

0

zaje*iście xd

0

Jordi, piątki w rękawiczkach się nie przybija

0

a co to ma do tego co wrzuciłem? xdd

6

Paulinho siódma bramka w La Liga

1

Kolejny zaszyty w dzisiejszym spotkaniu - Iniesta :P

1

Ale zaszyli Dembele xd

0

Ogarniacie zdjęcia dziewczyn z wystawionym językiem na insta? O co z tym chodzi?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?