0

Ostatnio widziałem jak bawił się w Warszawie z Iwanem :D

2

Douglas to chyba wygrał w Brazylii konkurs "poznaj Barcę od wewnątrz"

3

W ankiecie powinna być jeszcze opcja "nie wiem"

Nie potrafię się określić. Z jednej strony pasowałby jak mało kto, ale te kontuzje..

0

Zmiennikiem nie jest złym, ale jeśli dadzą dobrą kasę to czemu nie

1

Co tam się dzieje :O

0

haha co zrobił Red Bull

0

Dla Vettela testują chyba jakieś nowe ustawienia, bo nie wierzę że RAI 2 a on 11, a ogumienie miał to samo co pierwszy Ricciardo

1

To przez Anie, bo nie je glutenu

1

Nie wiem jak ten LG ale jak chcesz solidny telefon za dobrą kasę to bierz Xiaomi

0

Za tę cenę chyba lepszego nie kupisz ;)

Ale też nie patrząc na cenę polecam telefon

0

Akcja z bananem była ustawiona ;)

0

CS - człowiek s.. :D

0

Bez przesady. Paco to lepszy zawodnik i daje więcej jakości

2

Po części rozumiem to. Z takim wsparciem "poza sportowym" ciężko jest walczyć. Chociażby jak te pogłoski o tym, że Ramos nie zostanie ukarany.

Ja mam tylko nadzieję, że to nie jest przypadek i to kiedyś wyjdzie o co chodziło naprawdę.

0

"Zapraszam do wspólnej zabawy" :D :D

1

Mi się odechciało oglądać naszych do końca sezonu

0

A jeżeli chodzi o koszulkę Barcy. Hmm, koszulka jak koszulka, rewelacji ani tragedii nie ma.

8

Kreatywność projektantów Nike jest niesamowita. Kilka koszulek ten sam wzór, tylko inne kolory. Nie pierwszy raz zresztą xd

10

Real to odpadał 6 razy pod rząd w 1/8 ;)

0

Ten z Jaka był na pokładzie samolotu podczas rozmów wieży z Tupolewem. Kolega mojego ojca z pracy.

2

Niestety ale powinien być karny

1

Coś czuje, że Messi jest dzisiaj mega zmotywowany ;)

0

Czy jeśli ktoś był na mszy w wielką sobotę to musi iść dzisiaj do kościoła?

0

oj pomyłka ;)

0

Pozostaje modlić się, żebym nie złapał jakiejś poważniejszej kontuzji w tym sezonie

0

Miasto: Pruszków. Jechałem do Warszawy. Linia zastępcza ZG. Od razu jak wsiadłem to wyjąłem bilet bo myślałem, że mam, ale okazał się jednak już skasowany. Kamera raczej była.

1

Pisałem post rano, ale napisze jeszcze raz ze względu na większą aktywność w porze wieczornej.

Dostałem dzisiaj mandat (115zł) w autobusie za brak biletu. Otóż w owym autobusie nie ma możliwości zakupu biletu ani u kierowcy ani w jakimś automacie. Mandat został wypisany o 7:30. O tej porze kioski z biletami pozamykane, w pobliżu brak automatów z biletami.
Moje pytanie brzmi: czy jest sens odwoływać się? Czy mogę liczyć na chociaż złagodzenie kary?

0

Witam
Orientuje się ktoś jak można odwołać się od mandatu, który dostałem w komunikacji zastępczej (autobus) gdzie nie można kupić biletu u kierowcy a na bilecie kupiony w kiosku trzeba własnoręcznie wprowadzić datę i godzinę. Dodam, że mandat dostałem o 7:30 więc o tej godzinie kioski były zamknięte. Wiem, że powinienem zaopatrzyć się w bilet wcześniej w takiej sytuacji, ale czy to może być jakieś usprawiedliwienie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?