tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.google.pl/search?q=juninho+pernambucano&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj2jK_77JHbAhWBsiwKHWf3AhUQ_AUIDCgD&biw=1440&bih=794#imgdii=guC1DOt1lp9LBM:&imgrc=LAECmSyBFNgXwM:
Pique trochę jak Juninho Pernambucano po zakończeniu kariery :P
0
Ostatnio widziałem jak bawił się w Warszawie z Iwanem :D
2
Douglas to chyba wygrał w Brazylii konkurs "poznaj Barcę od wewnątrz"
3
W ankiecie powinna być jeszcze opcja "nie wiem"
Nie potrafię się określić. Z jednej strony pasowałby jak mało kto, ale te kontuzje..
0
Zmiennikiem nie jest złym, ale jeśli dadzą dobrą kasę to czemu nie
1
Co tam się dzieje :O
0
haha co zrobił Red Bull
0
Dla Vettela testują chyba jakieś nowe ustawienia, bo nie wierzę że RAI 2 a on 11, a ogumienie miał to samo co pierwszy Ricciardo
1
To przez Anie, bo nie je glutenu
1
Nie wiem jak ten LG ale jak chcesz solidny telefon za dobrą kasę to bierz Xiaomi
0
Za tę cenę chyba lepszego nie kupisz ;)
Ale też nie patrząc na cenę polecam telefon
0
Akcja z bananem była ustawiona ;)
0
CS - człowiek s.. :D
0
Bez przesady. Paco to lepszy zawodnik i daje więcej jakości
2
Po części rozumiem to. Z takim wsparciem "poza sportowym" ciężko jest walczyć. Chociażby jak te pogłoski o tym, że Ramos nie zostanie ukarany.
Ja mam tylko nadzieję, że to nie jest przypadek i to kiedyś wyjdzie o co chodziło naprawdę.
0
"Zapraszam do wspólnej zabawy" :D :D
6
https://www.wprost.pl/swiat/10117575/as-roma-juz-wie-z-kim-zagra-w-polfinale-ligi-mistrzow-wpadka-pogromcow-barcelony.html
Ustawione losowanie? Niemożliwe ;) )
1
Mi się odechciało oglądać naszych do końca sezonu
0
A jeżeli chodzi o koszulkę Barcy. Hmm, koszulka jak koszulka, rewelacji ani tragedii nie ma.
8
Kreatywność projektantów Nike jest niesamowita. Kilka koszulek ten sam wzór, tylko inne kolory. Nie pierwszy raz zresztą xd
10
Real to odpadał 6 razy pod rząd w 1/8 ;)
0
Ten z Jaka był na pokładzie samolotu podczas rozmów wieży z Tupolewem. Kolega mojego ojca z pracy.
2
Niestety ale powinien być karny
1
Coś czuje, że Messi jest dzisiaj mega zmotywowany ;)
0
Czy jeśli ktoś był na mszy w wielką sobotę to musi iść dzisiaj do kościoła?
0
oj pomyłka ;)
0
Pozostaje modlić się, żebym nie złapał jakiejś poważniejszej kontuzji w tym sezonie
0
Miasto: Pruszków. Jechałem do Warszawy. Linia zastępcza ZG. Od razu jak wsiadłem to wyjąłem bilet bo myślałem, że mam, ale okazał się jednak już skasowany. Kamera raczej była.
1
Pisałem post rano, ale napisze jeszcze raz ze względu na większą aktywność w porze wieczornej.
Dostałem dzisiaj mandat (115zł) w autobusie za brak biletu. Otóż w owym autobusie nie ma możliwości zakupu biletu ani u kierowcy ani w jakimś automacie. Mandat został wypisany o 7:30. O tej porze kioski z biletami pozamykane, w pobliżu brak automatów z biletami.
Moje pytanie brzmi: czy jest sens odwoływać się? Czy mogę liczyć na chociaż złagodzenie kary?
0
Witam
Orientuje się ktoś jak można odwołać się od mandatu, który dostałem w komunikacji zastępczej (autobus) gdzie nie można kupić biletu u kierowcy a na bilecie kupiony w kiosku trzeba własnoręcznie wprowadzić datę i godzinę. Dodam, że mandat dostałem o 7:30 więc o tej godzinie kioski były zamknięte. Wiem, że powinienem zaopatrzyć się w bilet wcześniej w takiej sytuacji, ale czy to może być jakieś usprawiedliwienie?