tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja już nie mam siły
1
Mecz na stronie eleven Barcy dopiero się zaczyna, podczas gdy na streamie działa elegancko.To są jakieś jaja
0
Rzeczywiście Firmino jest młody
1
Ty ortografią też nie grzeszysz
1
Zauważyłem, że każdy po przyjęciu piłki miał ją chwilę przy nodze. Brak grania z pierwszej piłki i możliwość lepszego ustawienia się rywala - to Barca zatraciła
1
Który mówił że chce żeby Rakitic zamknął mu usta? :D
0
Na początku myślałem, że sędzia przerwał akcje Barcy przed golem, bo żadnych emocji, ale przypomniałem sobie że oglądam na angielskim streamie :D
5
Ligę mistrzów popier*** z tymi bramkami w pierwszych minutach xd
0
Mecz Manu - Valencia z jakimś opóźnieniem?
W ogóle zdziwiłem się, że chcę ustawić jedenastkę w fantasy Champions Legue o 18:58, a tak już zablokowane bo Juve i City już grają ;o
0
Pamiętam tę stratę Carlosa
2
Co za falstart xd
0
Szczerze mówiąc to wszystko praktycznie mogę sobie odłożyć, więc to nie są pieniądze za które mam przeżyć
0
Nie, pierwsza praca nie ma nic wspólnego z moim kierunkiem. Tyle, że można nabrać jakiegokolwiek doświadczenia
0
Pytanie: co wybrać?
Praca odpowiedzialniejsza, w której można się czegoś nauczyć i chwalić się tym w CV, która polega między innymi na nadzorowaniu, bardziej praca przy komputerze ale za słabe pieniądze (2100 na rękę) czy praca na magazynie, w której tak na prawdę mogę pracować w koszuli, bo jest taka "ciężka" z tym że tutaj wynagrodzenie 2800 na rękę.
A i dodam że obie prace do końca roku. W pierwszej możliwość przedłużenia umowy.
3
xddddd
0
wtf Co to było. Serb rzucił tę piłkę
0
Orientujecie się jak zarabia się w sklepach odzieżowych w galeriach?
0
Niestety zasłużona czerwień
0
O proszę - Laboga + Ćwiąkała
0
Serbia po prostu nie chce Francji w następnej fazie. Tyle w temacie
0
Niesamowity jest Lewy
1
Nie wiem co na boisku w dalszym ciągu robi Śliwka
0
Podziwiam, że chce Ci się oglądać Barcę B
2
Wychodzi na to, że gole Messiego z wolnego to norma i nic niezwykłego
0
A ja właśnie nie wiem czemu, ale akurat nie ustawiłem Messiego jako kapitana
1
Ja tam go nie biorę. Po prostu nie mogę mu życzyć jak najgorzej i jednocześnie liczyć na punkty
0
aż włączę transmisję, bo śmiech to zdrowie :D
0
Widzę, że już od początku przygody TVP z LM w tym sezonie transmisja na najwyższym poziomie
2
To nie był zawodnik Dembele
0
Kiedyś już pytałem, ale nigdzie tego nie zapisałem niestety. Kto zna jakieś dobre strony/sklepy z zegarkami? Interesuje mnie przedział cenowy tak 300-1500 zł, może nawet 2k