0

Ja już nie mam siły

1

Mecz na stronie eleven Barcy dopiero się zaczyna, podczas gdy na streamie działa elegancko.To są jakieś jaja

0

Rzeczywiście Firmino jest młody

1

Ty ortografią też nie grzeszysz

1

Zauważyłem, że każdy po przyjęciu piłki miał ją chwilę przy nodze. Brak grania z pierwszej piłki i możliwość lepszego ustawienia się rywala - to Barca zatraciła

1

Który mówił że chce żeby Rakitic zamknął mu usta? :D

0

Na początku myślałem, że sędzia przerwał akcje Barcy przed golem, bo żadnych emocji, ale przypomniałem sobie że oglądam na angielskim streamie :D

5

Ligę mistrzów popier*** z tymi bramkami w pierwszych minutach xd

0

Mecz Manu - Valencia z jakimś opóźnieniem?
W ogóle zdziwiłem się, że chcę ustawić jedenastkę w fantasy Champions Legue o 18:58, a tak już zablokowane bo Juve i City już grają ;o

0

Pamiętam tę stratę Carlosa

2

Co za falstart xd

0

Szczerze mówiąc to wszystko praktycznie mogę sobie odłożyć, więc to nie są pieniądze za które mam przeżyć

0

Nie, pierwsza praca nie ma nic wspólnego z moim kierunkiem. Tyle, że można nabrać jakiegokolwiek doświadczenia

0

Pytanie: co wybrać?

Praca odpowiedzialniejsza, w której można się czegoś nauczyć i chwalić się tym w CV, która polega między innymi na nadzorowaniu, bardziej praca przy komputerze ale za słabe pieniądze (2100 na rękę) czy praca na magazynie, w której tak na prawdę mogę pracować w koszuli, bo jest taka "ciężka" z tym że tutaj wynagrodzenie 2800 na rękę.
A i dodam że obie prace do końca roku. W pierwszej możliwość przedłużenia umowy.

3

xddddd

0

wtf Co to było. Serb rzucił tę piłkę

0

Orientujecie się jak zarabia się w sklepach odzieżowych w galeriach?

0

Niestety zasłużona czerwień

0

O proszę - Laboga + Ćwiąkała

0

Serbia po prostu nie chce Francji w następnej fazie. Tyle w temacie

0

Niesamowity jest Lewy

1

Nie wiem co na boisku w dalszym ciągu robi Śliwka

0

Podziwiam, że chce Ci się oglądać Barcę B

2

Wychodzi na to, że gole Messiego z wolnego to norma i nic niezwykłego

0

A ja właśnie nie wiem czemu, ale akurat nie ustawiłem Messiego jako kapitana

1

Ja tam go nie biorę. Po prostu nie mogę mu życzyć jak najgorzej i jednocześnie liczyć na punkty

0

aż włączę transmisję, bo śmiech to zdrowie :D

0

Widzę, że już od początku przygody TVP z LM w tym sezonie transmisja na najwyższym poziomie

2

To nie był zawodnik Dembele

0

Kiedyś już pytałem, ale nigdzie tego nie zapisałem niestety. Kto zna jakieś dobre strony/sklepy z zegarkami? Interesuje mnie przedział cenowy tak 300-1500 zł, może nawet 2k

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?