tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pierwszy rzut oka stroje jakby drużyny się zamieniły
2
po co im ten challenge xd
0
Co sądzicie o sklepie TK Maxx? Jakoś tak dziwnie, że wszystkie markowe produkty są w obniżonych cenach. To są oryginalne rzeczy?
Ostatnio byłem tam pierwszy raz i czułem się trochę jak w lumpie
1
@damianex10 Póki co to my mieliśmy lepsze sytuacje
0
@SuperPatsonFCB Wszyscy gadają na Brzęczka, a Nawałka też nie pracował za granicą xd
0
@AmigoBlancos Szpakowski kojarzy mi się głównie z porażkami
0
Alaba koleny raz na przedpolu i kończy akcję a nikt go nie kryje. Co za ludzie
0
Główkę Grosickiego można zaliczyć do celnego strzału czu do podania? :D
5
Tryumf Ferrari na Monzy - coś niesamowitego
0
@sebasek99 ale śmieszne, boki zrywać
2
@Amigo_Blanco nie żyje i miał urodziny? haha
0
O co chodzi z tym Freddim Mercurym? Ostatnio ciągle o nim słyszę
1
Ale jaja w kwalifikacjach. Wszyscy jechali wolno, żeby nie rozpoczynać kwalifikacyjnego kółka na pierwszej pozycji (ze względu na aerodynamikę) i okazało się, że 8/10 kierowców nie zdążyło rozpocząć pomiarowego kółka przed końcem czasu xd
0
działa wam eleve online?
0
https://www.facebook.com/newsypilka/photos/a.143081456332721/416543385653192/?type=3&theater
Wydatki na transfery w ciągu ostatnich 10 lat. Barca trochę wysoko rzekłbym
1
Szczerze mówiąc nie wiem czy radość z faktu, że PSG zostało z kupem gówna nie jest większa niż ściągnięcie z powrotem Neymara
2
Zauwazyliście, że z twarzy Griezmann jest podobny do Sneijdera? :D
0
@NeroTFP Węgry nie były nigdy mistrzem świata
0
@Misugi14 On nie idzie na 6, tylko wstaje o 6
0
@takisobiektos czy ja wiem, czy lepiej skoro o 2:30 mecz? ;)
13
@Veb1233 To wynika ze wzrostu cen transferów raczej
0
@Pamel tak
0
Słuchajcie bo mam problem, otóż musze mieć badania w luxmedzie na poniedziałek a pierwszy wolny termin jeżeli chodzi o lekarza orzecznika (wszystkie inne badania będę już miał) jest dopiero własnie w poniedziałek. I tutaj pojawia sie moje pytanie - czy możliwe jest jakoś osobiście na miejscu zapytać takiego lekarza czy da radę mnie przyjąć jak poczekam czy bez sensu pytać?
1
Co ten Aguero robi xd
2
Czy klimatyzator bez wyjścia na zewnątrz (do mieszkania w bloku) ma sens? i jak tak to jaki?
1
@anton95 też tak mi się wydaje
0
Próbuje zainstalować windows 7 z płyty i wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono sterowników urządzenia CD/DVD. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
1
Puig, Aleñá, Miranda, Cucurella i Todibo to niewiadome. No może oprócz Aleni, który już coś pokazuje. Nie rozumiem ogólnie u ludzi takiego hurra optymizmu jeżeli chodzi o młodych graczy
0
Lepsze to chociaż niż Real
0
Jak chcesz zrobić dobrą sylwetkę do rób trening siłowy i w zależności czy chcesz zbudować większe mięśnie czy też spalić trochę tłuszczu i się wyrzeźbić dodaj albo odejmij 15% kalorii do twojego dziennego zapotrzebowania