0

Na pierwszy rzut oka stroje jakby drużyny się zamieniły

2

po co im ten challenge xd

0

Co sądzicie o sklepie TK Maxx? Jakoś tak dziwnie, że wszystkie markowe produkty są w obniżonych cenach. To są oryginalne rzeczy?
Ostatnio byłem tam pierwszy raz i czułem się trochę jak w lumpie

1

@damianex10 Póki co to my mieliśmy lepsze sytuacje

0

@SuperPatsonFCB Wszyscy gadają na Brzęczka, a Nawałka też nie pracował za granicą xd

0

@AmigoBlancos Szpakowski kojarzy mi się głównie z porażkami

0

Alaba koleny raz na przedpolu i kończy akcję a nikt go nie kryje. Co za ludzie

0

Główkę Grosickiego można zaliczyć do celnego strzału czu do podania? :D

5

Tryumf Ferrari na Monzy - coś niesamowitego

0

@sebasek99 ale śmieszne, boki zrywać

2

@Amigo_Blanco nie żyje i miał urodziny? haha

0

O co chodzi z tym Freddim Mercurym? Ostatnio ciągle o nim słyszę

1

Ale jaja w kwalifikacjach. Wszyscy jechali wolno, żeby nie rozpoczynać kwalifikacyjnego kółka na pierwszej pozycji (ze względu na aerodynamikę) i okazało się, że 8/10 kierowców nie zdążyło rozpocząć pomiarowego kółka przed końcem czasu xd

0

działa wam eleve online?

0

https://www.facebook.com/newsypilka/photos/a.143081456332721/416543385653192/?type=3&theater

Wydatki na transfery w ciągu ostatnich 10 lat. Barca trochę wysoko rzekłbym

1

Szczerze mówiąc nie wiem czy radość z faktu, że PSG zostało z kupem gówna nie jest większa niż ściągnięcie z powrotem Neymara

2

Zauwazyliście, że z twarzy Griezmann jest podobny do Sneijdera? :D

0

@NeroTFP Węgry nie były nigdy mistrzem świata

0

@Misugi14 On nie idzie na 6, tylko wstaje o 6

0

@takisobiektos czy ja wiem, czy lepiej skoro o 2:30 mecz? ;)

13

@Veb1233 To wynika ze wzrostu cen transferów raczej

0

@Pamel tak

0

Słuchajcie bo mam problem, otóż musze mieć badania w luxmedzie na poniedziałek a pierwszy wolny termin jeżeli chodzi o lekarza orzecznika (wszystkie inne badania będę już miał) jest dopiero własnie w poniedziałek. I tutaj pojawia sie moje pytanie - czy możliwe jest jakoś osobiście na miejscu zapytać takiego lekarza czy da radę mnie przyjąć jak poczekam czy bez sensu pytać?

1

Co ten Aguero robi xd

2

Czy klimatyzator bez wyjścia na zewnątrz (do mieszkania w bloku) ma sens? i jak tak to jaki?

1

@anton95 też tak mi się wydaje

0

Próbuje zainstalować windows 7 z płyty i wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono sterowników urządzenia CD/DVD. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

1

Puig, Aleñá, Miranda, Cucurella i Todibo to niewiadome. No może oprócz Aleni, który już coś pokazuje. Nie rozumiem ogólnie u ludzi takiego hurra optymizmu jeżeli chodzi o młodych graczy

0

Lepsze to chociaż niż Real

0

Jak chcesz zrobić dobrą sylwetkę do rób trening siłowy i w zależności czy chcesz zbudować większe mięśnie czy też spalić trochę tłuszczu i się wyrzeźbić dodaj albo odejmij 15% kalorii do twojego dziennego zapotrzebowania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?