tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibicuje Ferrari 14 lat i w tym czasie 1 mistrzostwo jeżeli chodzi o kierowców...
0
nie wierze xd
2
Semedo [*]
0
Ktoś wybrał Porto - Liverpool? ;)
1
Może Laporte jest daltonistą? ;))
0
Szpakowski jaki ogar xd
2
miło wspominam tego Pana ;)
1
Powiem tak. Nie interesuje mnie jak Barca dojdzie do finału ale chcę tylko żeby doszła tam i go wygrała
0
Porównanie Audi do Punto to złe porównanie ;)
Już raczej porównywałbym na przykład Porsche do Volkswagena. W VV płacąc załóżmy 150 tyś będziesz miał praktycznie wszystko co Ci potrzebne. Za to samo w Porsche musisz dać 3 razy tyle.
0
Co myślicie o kupowaniu markowych ubrań?
Mam tutaj na myśli takie marki jak Lacoste, Calvin Klein czy Tommy Hilfiger. Nie oszukujmy się, ale nie płacimy za jakość tylko za znaczek. Oczywiście, nie są to złe ubrania, ale ubrania takiej samej jakości można kupić dużo taniej.
Osobiście ubieram się w takich sklepach jak Reserved, Pull an Bear czy Berkha. Myślę, że z jakimiś tam wyjątkami są to normalne ceny za ubrania. Oczywiście można ubrać się też taniej, ale takie ubrania po prostu mi się podobają.
Tak piszę o tym, bo nabyłem ostatnio koszulkę Tommy Hilfiger za 80zł. W sumie nie jest to jeszcze bardzo dużo. Jeżeli chodzi o krój czy dopasowanie to jest naprawdę dobrze uszyta, ale po jednym dniu noszenia już jest nieświeża (przynajmniej u mnie xd). Natomiast koszulka z decathlonu za 20 zł, w zasadzie to identyczna, bo obie czarne, mogę nosić 3 dni i nic nie czuć.
Jak nie miałem za bardzo kasy to chciałem kupować sobie takie ubrania, a gdy już tam mogę sobie na coś pozwolić to jakoś tak szkoda mi tych pieniędzy. Nie mówię, że wcale nie mam takich ubrań i że nie można kupić czegoś takiego komuś na prezent, ale śmieszy mnie jak widzę kogoś kto wszystko co ma jest jakieś marki, już nawet nie mówię o np Gucci, bo płacenie takich pieniędzy to tylko i wyłącznie lans.
Jeżeli chodzi o buty, które tam załóżmy kosztują 600 zł i podobają mi się to sobie kupię, chociaż można oczywiście kupić inne za 300 zł
Można wydać na coś dużo pieniędzy na telefon, rower czy nawet zegarek, ale czy przepłacanie za ubrania ma sens? W sumie z zegarkiem niby też tak jest, tyle że zegarek nie zużywa się jak ubrania.
Co o tym myślicie?
0
Norma.
0
Teraz już oglądam xd
0
Idealnie, brak dostępu do internetu akurat gdy padły 2 gole dla Barcy ;)
0
A jak z aktywacją wgranej 10?
0
Pytanie
da radę jeszcze uaktualnić system (u mnie windows 7 ultimate) do windows 10 za darmo? Dodam, że posiadam piracką wersję
0
8-16 zdecydowanie. Fajnie jest skończyć pracę o 14, ale ja wolę jednak posiedzieć dłużej wieczorem
0
PSG ma w dupie Finansowe Fair Play. A dlaczego ma w dupie Finansowe Fair Play? Bo mogą mieć w dupie Finansowe Fair Play, skoro nic im nie robią
0
Ile trwa umowa sponsorowania przez Orlen. Dla Orlenu to bardzo dobry ruch, ale mniejsza, nie o to mi się rozchodzi. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało, bo jak na razie Wiliams najgorszy w stawce, a sam Kubica stracił do zespołowego kolegi 1,7 s w kwalifikacjach
0
karnego dla Barcy też nie powinno być
0
Najpierw, że Cris zawdzięcza ostatnie ZP Realowi, a teraz że to jednak Cris ciągnął Real a Zidane to wuefista xd
0
Jeszcze Superpuchar Hiszpanii
0
To powinien być karny
0
Ok, dzięki wielkie
0
myślę, że naderwałem więzadło boczne
0
Tak myślałem jeśli chodzi o te zmiany. Orientujesz się ile czeka się ze skierowaniem?
0
Doznałem kontuzji w miniowy weekend. Czy jeśli pojadę na ostry dyżur na USG kolana i powiem że miało to miejsce 2h wcześniej czy obędzie się bez płacenia i czy po wy konaniu badania mogą stwierdzić, że kłamię i obciążyć mnie kosztami?
0
Co ten Choong odpier*ala xd
0
Tak mi się humor poprawił, że zrobię sobie jeszcze trening dzisiaj xd
1
Casemiro symulka pierwsza klasa
1
"piątek piąteczek piątunio" - Szczęsny xd