1

@Danny Gaucho No jak Liverpool nie zasłużył na mistrzostwo? Serio? Mają 25 pkt przewagi nad drugim City (jedna kolejka rozegrana mniej). Matematycznie może nie mają mistrza, ale to jest wręcz niemożliwe, żeby go stracili, gdyby dograli sezon

0

@Piotr89Sand Ja jak pracowałem w sklepie to miałem polecenie aby przychodzić 15 min przed otwarcie sklepu (a więc i przed czasem rozpoczęcia pracy). Czasem przychodziłem wcześniej, ale generalnie miałem to gdzieś.

2

@puyol_presidend5 przecież to nie Bezos

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Veb1233 Do TVP by się nadał

0

@tobiasson92 E tam bunt. Wysokie mandaty i żadnego buntu nie będzie

0

@Ogorinho1974 Mi się obraz bardziej podoba w Sony. Szczególnie jeżeli chodzi o biały i żółty.

0

0

@Mathew86 Jest taki cytat w filmie Podziemny Krąg: "Każdy ma to na końcu języka, my to nazwaliśmy"

0

@IronSanHybrid Jest możliwe, że przy uszkodzonej baterii po podłączenu uszkodze płytę główną?

0

Pytanie
Wymieniam wyświetlacz w telefonie i przy wyjmowaniu baterii rozerwałem czarną folię, w której się znajduje, poszła lekka iskra i czuje pewny zapach.

Czy uszkodziłem baterie?

0

@BarcaInfo Główka pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kacstiff Jeżeli chodzi o to co tutaj kolega napisał wyżej jest instrukcja na youtube jak założyć to google classroom

A jeżeli chodzi o dysk google to trzeba założyć konto tak jakbyś maila zakładał i wejsć w aplikacje dysku google

0

@KidusFCB Jest taka opcja na koncie google

4

Jakiś czas śledziłem stronę sokzburaka, ale dalej już nie dam rady.

https://www.facebook.com/sokzburaka/photos/a.1452235865010437/2799928086907868/?type=3&theater

Jak widać ludzie z sokzburaka mają jakiś rewelacyjny środek na powstrzymanie koronawirusa i wcale nie trzeba siedzieć w domu! To nic, że wskazania do niewychodzenia z domu są prawie na całym świecie

1

@Bobo25 I jak to ma będzie rozwiązane? Na wejściu będzie stał ksiądz i wpuszaczał tylko 5 osób? xd

1

@Janiama Przelała hajs z autostrady Kulczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z dystansem

0



Dla tych którzy się nudzą w domu. Skrót finału France 3-0 Brasil '98 ;)

0

@ShinobiQWE Zobacz jak studenci bawią się na Florydzie xd

0

@jeyx77x Mróz by się przydał, żeby ludzie siedzieli w domu

0

@ShinobiQWE Angole to debile, to samo Amerykańcy

0

@Elosek Ale zauważ też ile odnotowano zgonów jak na razie. Obecnie 5

0

@puyol_presidend5 We Włoszech nie walnęło to bardziej zdecydowanie?

0

Póki co w Polsce sytuacja wygląda dobrze. Nie chodzi mi o wykrytych przypadakch na koronawirusa, bo to zależy od ilości wykonanych testów, ale zobaczcie ile osób dotąd umarło. Na razie tylko 5 zgonów

0

@Bobo25 Messi i Ronaldo na żywo, koronawirus i tylko jeszcze wojny jądrowej brakuje :D

0

@Explode W Iranie to metanol piją xd

0

@arasz1819 Pierwszy dziennikarzem, który przychodzi mi na myśl, który kibicuje pewnej drużynie, a w meczu druzyny rywala zupełnie tego nie widać jest Piotr Laboga. Prywatnie kibicuje Realowi. Chyba nigdy nie odczułem tego oglądając Barcę z nim komentującym. Podobnie jest z Ćwiąkałą, bo on bodajże jest też za Realem.

0

ojej ;)

1

Jak miałem go w fantasy to nie strzelał

1

Czekaj mordo, zawiąże buta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?