tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
te decyzje to dramat
już szkoda cokolwiek mówić o tym
0
Słuchajcie
Da się odzyskać pieniądze gdy dzisiaj rano automatycznie odnowiła mi subskrypcjana po darmowym okresie próbnym na stronie Canal Plus?
0
Bardzo lubię Andrzeja Stankiewicza z onetu, który aktualnie wypowiada się w TVP info. Uważam, że jest bardzo obiektywny
0
@katalonczyk987 skąd te info?
0
@mekston Chyba jednak Leclerca, ale Vettel też powinien wiedzieć, że tam jest ciasno w zakręcie. Oczywiście nie musiał zostawiać więcej miejsca no ale widzimy czym to może skutkowac.
edit. chociaż nie, wina Leclerca ewidentnie
2
Ferrari wyścig jeszcze gorszy niż kwalifikacje. Obu już nie ma na torze
1
@FATIlity31Ja straciłem tę radość od klęski w Liverpoolu. Jakoś nie mogę tego przeboleć
0
Vidal biega zakręcony, idzie na raz jak amator
0
Ja nie czaje jednej rzeczy. Dlaczego Barcelona gra tak mało prostopadłych piłek. Przed chwilą była dogodna sytuacja do tego a dokładniej do Suareza
0
@Allbi Niemożliwa przewaga
0
@Chaoss To jest żenada co Ferrari robi
1
Mam nadzieję, że jak najwiecej wyboróców Dudy uwierzy że nei trzeba iść drugi raz na wybory xd
Wyborcy z drugiej grupy chyba nie są aż tacy głupi
15
TVP info dostepne w USA. Propaganda za oceanem. Tego jeszcze nie grali xd
9
@zadafcb Niedługo jak powiesz, że jesteś homo to dostaniesz zniżke w salonie Volvo albo BMW xd
0
@tomono pięknie
1
@JimMorrisonFCB Już się poprawiłem ;)
btw. ja też noszę i nie zaliczam się do tej grupy
1
Naliczyłem już chyba z 5 chłopów z widocznym krzyżykiem na szyi, którzy albo zadawali wczoraj pytania w debacie albo dzisiaj w wiadomościach. Przypadek? ;)
1
To jest cyrk xd
6
@Przemek2323
dlatego xd
2
@VeB77 Bardzo dobrze, że w końcu prezydent Barcelony wypowiedział się odważnie, a nie jak dotąd tylko piłkarze mogli coś powiedzieć
6
@Chakalaka Szczerze mówiąc to nie chce mi się czytać nawet takich opinii. Tak naprawdę takie przewidywania może napisać każdy a i tak wszystko wyjdzie w niedzielę
0
@Elnuum Za rok? xd
5
Chciałbym doeczekać sytuacji gdy Trzaskowski zostanie prezydentem, rząd będzie chciał podnosić podatki, żeby mieć hajs na programy socjalne a w TVP będą gadali, że Trzaskowski blokuje finansowanie na 500+ :D
1
@Odesseiron Co za piękna muzyka
0
@barcelonaLM Bezczelny jest
0
@Danny Gaucho I tak i nie. Jeżeli nie ma żadnych kontrowersji to oczywiście, że lider zasługuje na mistrzostwo. Sprawa komplikuje się gdy mamy do czynienia z jakimiś wałkami
1
@Odesseiron Widzicie? Da się, Pan Henryk cen nie podnosi xdd
2
@Hiacynk Nie ma co chwalić
0
Jakie polecacie książki typu rozwój osobisty, jakimi ludźmi się otaczać lub jak dobrze zarządząć swoimi finansami lub czasem? ;)
1
@sidzej A moim zdaniem to właście Ci niezdecydowani wyborcy zdecydują o przyszłym przezydencie i dlatego teraz obaj kandydaci biją się o wyborców Konfederacji