0

te decyzje to dramat
już szkoda cokolwiek mówić o tym

0

Słuchajcie
Da się odzyskać pieniądze gdy dzisiaj rano automatycznie odnowiła mi subskrypcjana po darmowym okresie próbnym na stronie Canal Plus?

0

Bardzo lubię Andrzeja Stankiewicza z onetu, który aktualnie wypowiada się w TVP info. Uważam, że jest bardzo obiektywny

0

@katalonczyk987 skąd te info?

0

@mekston Chyba jednak Leclerca, ale Vettel też powinien wiedzieć, że tam jest ciasno w zakręcie. Oczywiście nie musiał zostawiać więcej miejsca no ale widzimy czym to może skutkowac.

edit. chociaż nie, wina Leclerca ewidentnie

2

Ferrari wyścig jeszcze gorszy niż kwalifikacje. Obu już nie ma na torze

1

@FATIlity31Ja straciłem tę radość od klęski w Liverpoolu. Jakoś nie mogę tego przeboleć

0

Vidal biega zakręcony, idzie na raz jak amator

0

Ja nie czaje jednej rzeczy. Dlaczego Barcelona gra tak mało prostopadłych piłek. Przed chwilą była dogodna sytuacja do tego a dokładniej do Suareza

0

@Allbi Niemożliwa przewaga

0

@Chaoss To jest żenada co Ferrari robi

1

Mam nadzieję, że jak najwiecej wyboróców Dudy uwierzy że nei trzeba iść drugi raz na wybory xd
Wyborcy z drugiej grupy chyba nie są aż tacy głupi

15

TVP info dostepne w USA. Propaganda za oceanem. Tego jeszcze nie grali xd

9

@zadafcb Niedługo jak powiesz, że jesteś homo to dostaniesz zniżke w salonie Volvo albo BMW xd

0

@tomono pięknie

1

@JimMorrisonFCB Już się poprawiłem ;)

btw. ja też noszę i nie zaliczam się do tej grupy

1

Naliczyłem już chyba z 5 chłopów z widocznym krzyżykiem na szyi, którzy albo zadawali wczoraj pytania w debacie albo dzisiaj w wiadomościach. Przypadek? ;)

1

To jest cyrk xd

6

@Przemek2323



dlatego xd

2

@VeB77 Bardzo dobrze, że w końcu prezydent Barcelony wypowiedział się odważnie, a nie jak dotąd tylko piłkarze mogli coś powiedzieć

6

@Chakalaka Szczerze mówiąc to nie chce mi się czytać nawet takich opinii. Tak naprawdę takie przewidywania może napisać każdy a i tak wszystko wyjdzie w niedzielę

0

@Elnuum Za rok? xd

5

Chciałbym doeczekać sytuacji gdy Trzaskowski zostanie prezydentem, rząd będzie chciał podnosić podatki, żeby mieć hajs na programy socjalne a w TVP będą gadali, że Trzaskowski blokuje finansowanie na 500+ :D

1

@Odesseiron Co za piękna muzyka

0

@barcelonaLM Bezczelny jest

0

@Danny Gaucho I tak i nie. Jeżeli nie ma żadnych kontrowersji to oczywiście, że lider zasługuje na mistrzostwo. Sprawa komplikuje się gdy mamy do czynienia z jakimiś wałkami

1

@Odesseiron Widzicie? Da się, Pan Henryk cen nie podnosi xdd

2

@Hiacynk Nie ma co chwalić

0

Jakie polecacie książki typu rozwój osobisty, jakimi ludźmi się otaczać lub jak dobrze zarządząć swoimi finansami lub czasem? ;)

1

@sidzej A moim zdaniem to właście Ci niezdecydowani wyborcy zdecydują o przyszłym przezydencie i dlatego teraz obaj kandydaci biją się o wyborców Konfederacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?