0

Są jakieś rzetelne darmowe antyplagiaty i jesli tak to możecie coś polecić?

1

@adamt1996 I potem gra wygląda tak samo. Byle piłka poszła do Leo bo się obrazi

0

@LucaBrasi o, a Ty Luca nie śpisz z rybkami? :D

0

@BigDaglas ojaaa. Zastanawiałem się czy kupowac ten pakiet od canal plus tylko dla ligi angielskiej (polskiej piłki kopanej nie oglądam) ale sokoro z cenie 50 zł jest jeszcze eleven to nawet nie będę się zastanawiał

3

Relacja z Harrego Pottera niczym z meczu Barcy :D

4

@norbi77 Busquets to powinien coś zjesc przede wszystkim xd

2

@PatrychoO Koeman został wyrzucony z czatu grupowego przez Messiego xdd

1

Najgorsze to jest to jak najesz się tak, że ledwo oddychasz a trzeba iść spac niedługo :D

0

Z jednej strony lepiej żeby Suarez odszedł ale z drugiej chciałbym go zobaczyć jeszcze na zywo w koszulce Barcy

1

@socha Ja bym bardziej martwił się o to jaki numer weźmie Leo do dycha już zajęta ;D

0

@socha Takie sprostowanie - sprzedaż jest wtedy gdy klub ma z tego jakaś korzyść. ja bym nazwał to oddaniem niż sprzedażą :D

1

"Wygraliśmy i z Bośnią i z Hercegowiną" xd

0

@ElTomas Rybus chyba słyszał ;)

2

Ja tam wole obejrzeć sobie Kilera na tvn7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@SiSenior Może mu zapłacił, ale napewno nie w gotówce :D

0

@DSDaniels Tacy są najgorsi xd

1

@ddanioofcb Ładne, chociaż trochę przekombinowane z tym na dole

0

@lucas/catalan Rok temu Mclaren to byłby w siódnym niebie :D

9

Przynajmniej usłyszymy Włoski hymn na Monzy ;)

0

@tommyVERceti Akurat w Ferrari Vettel wygrywał rywalizację

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hamilton i Giovinazzi wjechali po zmianę opon podczas Safety Car przy zamkniętym wieździe do aleji serwisowej. Mogą posypać się kary ;))

1

@Bobo25 Bartomeu to taki Mateuszek Morawiecki

0

Vettel awaria hamulców...

0

@Bartek22 Ajaja gdyby tylko Kroos trafił do Barcy. Jeszcze do tego Real wziął go za pół darmo

2

@Alcazar Widać to jak wraca za zawodnikiem do obrony ;))

1

@PieN Może ktoś zacznie wreszcie uderzać z dystansu w tej druzynie oprócz Messiego i ewentualnie Coutinho

1

Naszła mnie taka myśl, że przecież cały zespół Barcy wyglądał słabo pod względem fizycznym i może Koelman temu zaradzi. Od razu na myśl przyszedł mi Busquets, nawet w roli rezerwowego , ale za chwilę przypomniałem sobie, że on przecież już nawet biegać nie potrafi. Jego chyba nic już nie uratuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?