tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są jakieś rzetelne darmowe antyplagiaty i jesli tak to możecie coś polecić?
1
@adamt1996 I potem gra wygląda tak samo. Byle piłka poszła do Leo bo się obrazi
1
@LuisSalvano https://images.app.goo.gl/Jdteiz3AfUPYE8un7 :D
0
@LucaBrasi o, a Ty Luca nie śpisz z rybkami? :D
0
@BigDaglas ojaaa. Zastanawiałem się czy kupowac ten pakiet od canal plus tylko dla ligi angielskiej (polskiej piłki kopanej nie oglądam) ale sokoro z cenie 50 zł jest jeszcze eleven to nawet nie będę się zastanawiał
3
Relacja z Harrego Pottera niczym z meczu Barcy :D
4
@norbi77 Busquets to powinien coś zjesc przede wszystkim xd
2
@PatrychoO Koeman został wyrzucony z czatu grupowego przez Messiego xdd
1
Najgorsze to jest to jak najesz się tak, że ledwo oddychasz a trzeba iść spac niedługo :D
0
Z jednej strony lepiej żeby Suarez odszedł ale z drugiej chciałbym go zobaczyć jeszcze na zywo w koszulce Barcy
1
@socha Ja bym bardziej martwił się o to jaki numer weźmie Leo do dycha już zajęta ;D
0
@socha Takie sprostowanie - sprzedaż jest wtedy gdy klub ma z tego jakaś korzyść. ja bym nazwał to oddaniem niż sprzedażą :D
1
"Wygraliśmy i z Bośnią i z Hercegowiną" xd
0
@ElTomas Rybus chyba słyszał ;)
2
Ja tam wole obejrzeć sobie Kilera na tvn7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@SiSenior Może mu zapłacił, ale napewno nie w gotówce :D
0
@DSDaniels Tacy są najgorsi xd
1
@ddanioofcb Ładne, chociaż trochę przekombinowane z tym na dole
0
@lucas/catalan Rok temu Mclaren to byłby w siódnym niebie :D
9
Przynajmniej usłyszymy Włoski hymn na Monzy ;)
0
@tommyVERceti Akurat w Ferrari Vettel wygrywał rywalizację
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hamilton i Giovinazzi wjechali po zmianę opon podczas Safety Car przy zamkniętym wieździe do aleji serwisowej. Mogą posypać się kary ;))
1
@Bobo25 Bartomeu to taki Mateuszek Morawiecki
0
Vettel awaria hamulców...
0
@Bartek22 Ajaja gdyby tylko Kroos trafił do Barcy. Jeszcze do tego Real wziął go za pół darmo
2
@Alcazar Widać to jak wraca za zawodnikiem do obrony ;))
1
@PieN Może ktoś zacznie wreszcie uderzać z dystansu w tej druzynie oprócz Messiego i ewentualnie Coutinho
1
Naszła mnie taka myśl, że przecież cały zespół Barcy wyglądał słabo pod względem fizycznym i może Koelman temu zaradzi. Od razu na myśl przyszedł mi Busquets, nawet w roli rezerwowego , ale za chwilę przypomniałem sobie, że on przecież już nawet biegać nie potrafi. Jego chyba nic już nie uratuje