tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebo939 Nie ma motywacji, bo zarabia za mało
1
@Bobo25 W sumie to śnieg w USA mogliby podciągnąć pod hasła Lewicy o "rzekomym ociepleniu klimatu" i kto ma tym interes. Nie zdziwiłbym się jakby jeszcze pod to Niemcy podciągneli :D
2
@itmustbejoke Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam zaufania do Koemana
0
@Colon Śmierdziały trochę więc wyczyściłem je, ale potem zostawiłem w przedpokoju takie mokre i dopiero potem zorientowałem się, że to bez sensu, a leżały tak z jeden dzień. Potem dałem na kaloryfer.
@MesQueUnClub_87 chyba nie ma innego wyjścia jak pralka
0
@MesQueUnClub_87 Czyściłam je od środka
0
Mam problem ze śmierdzącymi butami. Myłem je od środka, wierzyłem na balkonie, wsypalem sodę oczyszczoną i dalej czuję zapach takich przemoczonych butów. Myślicie że jak popsikam odświeżaczem powietrza to coś pomoże czy może tylko zaszkodzić?
1
@bartekvisca Połowa forum w poprzednim sezonie orgaznu dostawała podczas meczów Bragi
1
@ksobi TVP 1 ;)
2
Niech jeszcze niżej obniżą belkę
1
Szkoda, chciałem obejrzeć El Clasico
0
@avexavi Ej ale to nie chodzi o to czy ma być ulica imienia tego człowieka tylko, że Trzaskowski to obiecywał
0
@RudY Araujo to taki troche Varane
0
@Irmscher10 Gościu, przecież nawet Wyborcza go prześwietlała, a to chyba o czymś świadczy. Jeżeli się mylę to mnie popraw
24
Śmieszy mnie to pośmiertne wysławianie pod niebiosa Adamowicza. Jeszcze jak żył to platforma chciała się od niego odciąć. A skoro nawet platforma się od niego chciała odciąć to znaczy, że nie był kryształowy xd
1
@Kielakowy Sam się prosił o to gówniarz
3
No i nie pykło Granulat
1
Maciek Kot? zaraz się rozkręci
4
Za to, że w lotach Niemiec z jury dał Eisenbichlerowi śmiesznie wysoką notę za te ledwie ustane lądowanie co prawie dało Niemcom zwycięstwo, naszym sąsiadom życzę jak najgorzej
0
A za chwilę komunikat: pierwsza seria anulowana. Do drugiej kwalifikuje się najlepsza 30 z serii próbnej
1
Niehc oni ustawią jakoś normalnie tę belkę. Co to za przyjemność oglądać takie krótkie skoki
0
Ej dlaczego w pierwszej serii nie skaczą w parach jak to było kiedyś? Czy coś mi się pomieszało?
0
@capm Swoją drogą weług mnie to dobry czas na wprowadzanie młodych graczy z tego względu, że trybuny są puste i może mniejsza presja?
0
@capm Trzej amigosi
0
@BarcaInfo Kiedyś tak identycznie trafiłem z wolnego z tego miejsca w juniorach w meczu ligowym
0
Oby wygrała Norwegia za te noty dla Ajzenbiśla
0
@tomek256 Szwab dał swojemu 18.5
Żenada
1
No to czekamy na noty dla Niemca...
1
Latają coraz dalej xd
0
Chyba za słabe te noty dla Żyły
0
@DaPi Może chciał go zjeść