0

@sebo939 Nie ma motywacji, bo zarabia za mało

1

@Bobo25 W sumie to śnieg w USA mogliby podciągnąć pod hasła Lewicy o "rzekomym ociepleniu klimatu" i kto ma tym interes. Nie zdziwiłbym się jakby jeszcze pod to Niemcy podciągneli :D

2

@itmustbejoke Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam zaufania do Koemana

0

@Colon Śmierdziały trochę więc wyczyściłem je, ale potem zostawiłem w przedpokoju takie mokre i dopiero potem zorientowałem się, że to bez sensu, a leżały tak z jeden dzień. Potem dałem na kaloryfer.
@MesQueUnClub_87 chyba nie ma innego wyjścia jak pralka

0

@MesQueUnClub_87 Czyściłam je od środka

0

Mam problem ze śmierdzącymi butami. Myłem je od środka, wierzyłem na balkonie, wsypalem sodę oczyszczoną i dalej czuję zapach takich przemoczonych butów. Myślicie że jak popsikam odświeżaczem powietrza to coś pomoże czy może tylko zaszkodzić?

1

@bartekvisca Połowa forum w poprzednim sezonie orgaznu dostawała podczas meczów Bragi

1

@ksobi TVP 1 ;)

2

Niech jeszcze niżej obniżą belkę

1

Szkoda, chciałem obejrzeć El Clasico

0

@avexavi Ej ale to nie chodzi o to czy ma być ulica imienia tego człowieka tylko, że Trzaskowski to obiecywał

0

@RudY Araujo to taki troche Varane

0

@Irmscher10 Gościu, przecież nawet Wyborcza go prześwietlała, a to chyba o czymś świadczy. Jeżeli się mylę to mnie popraw

24

Śmieszy mnie to pośmiertne wysławianie pod niebiosa Adamowicza. Jeszcze jak żył to platforma chciała się od niego odciąć. A skoro nawet platforma się od niego chciała odciąć to znaczy, że nie był kryształowy xd

1

@Kielakowy Sam się prosił o to gówniarz

3

No i nie pykło Granulat

1

Maciek Kot? zaraz się rozkręci

4

Za to, że w lotach Niemiec z jury dał Eisenbichlerowi śmiesznie wysoką notę za te ledwie ustane lądowanie co prawie dało Niemcom zwycięstwo, naszym sąsiadom życzę jak najgorzej

0

A za chwilę komunikat: pierwsza seria anulowana. Do drugiej kwalifikuje się najlepsza 30 z serii próbnej

1

Niehc oni ustawią jakoś normalnie tę belkę. Co to za przyjemność oglądać takie krótkie skoki

0

Ej dlaczego w pierwszej serii nie skaczą w parach jak to było kiedyś? Czy coś mi się pomieszało?

0

@capm Swoją drogą weług mnie to dobry czas na wprowadzanie młodych graczy z tego względu, że trybuny są puste i może mniejsza presja?

0

@capm Trzej amigosi

0

@BarcaInfo Kiedyś tak identycznie trafiłem z wolnego z tego miejsca w juniorach w meczu ligowym

0

Oby wygrała Norwegia za te noty dla Ajzenbiśla

0

@tomek256 Szwab dał swojemu 18.5
Żenada

1

No to czekamy na noty dla Niemca...

1

Latają coraz dalej xd

0

Chyba za słabe te noty dla Żyły

0

@DaPi Może chciał go zjeść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?