tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP Jutro drugi
10
@Coutinho007 Chyba za Semedo a nie na Semedo
0
@MESSIah16 Za Enrique w pierwszym sezonie cud się stał ;)
0
Zobacz sobie Nike air force gore tex. Widzę, że jakieś można znaleźć za 530 zł, z reguły jakoś po 600-650 ale wyglądają solidnie i myślę, że na parę lat mogą wystarczyć
0
@KmN Nie wiem czy zima i zamsz to dobre połączenie :D
0
Ale te United jest słabe
0
@th@les Ja mam MIUI 12 na Mi Note 10 Lite i wszystko okej jak na razie. Telefon mam 2 tygodnie :D
0
Myślicie, że serial "Chłopaki do wzięcia" jest na serio? Oni naprawdę są tacy głupi?
1
Wellinger, Freund, Prevc i Ammann. Kiedyś każdy z nich spokojnie pierwsza 10 a teraz nawet bez kwalifikacji do drugiej serii
0
@TylkoBarca7273 Z Ancelottin to kolejna ciekawa anegdota
0
@elitive Bardzo ciężko dostać się do służby zawodowej?
0
Ma ktoś rozeznanie w temacie wojskowa służba przygotowawcza? Jaki procent osób po takim przeszkoleniu wojskowym biorą do służby zawodowej, zarówno do korpusu oficerów dla osób posiadających tytuł magistra jak i do niższych korpusów?
0
@Borneo Mam takiego jednego kretyna w znajomych. To znaczy wiem o jednym, bo cały czas udostępnia rzeczy typu, że sok z aronii leczy covida xd
0
@Pilka_jest_okragla Alena to poziom Bartry więc tak samo skończy się jego przygoda z Barcą
5
Z Maradoną i Messim to jest trochę tak jak z Małyszem i Stochem
0
@NeroTFP Naprawdę ze wszystkich konkursów drużynowych, w których był Stoch Polska tylko raz była poza podium?
0
Gdzie polecacie dać ogłoszenie o udzielanie komuś korepetycji (matematyki, fizyki)?
0
Wolne w weekend, obiadek, śnieg za oknem i skoki w TV - uwielbiam
0
@Wossi61FCB Też moim zdaniem tam jest jego miejsce, ale ostatnio nie grał źle
0
@Janas11224 Ja ostatnio zawiodłem się na x-kom jak zamówiłem i zapłaciłem za telefon. Okazało się, że jednak nie mają określonego koloru i muszą anulować zamówienie
0
@AlexDark00 "Prowokatorzy rzucali kostką brukową ułożoną za czasów rządu PO-PSL" :D
7
@tomek256 edit.
żartowałem
5
TVP Info
Chmura koronawirusa nad uczestnikami Marszu Niepodłegłości
0
@matirix20 Za 1200 jest teraz Mi note 10 lite. Amoled, zakrzywiony ekran, no i reszta podobnie jak w 9 pro i 8 pro + jest nieco mniejszy. Sam go zamówiłem
0
@konrad1661 Z jednej strony śmiech na sali z tą ilością testów, ale z drugiej wolę, żeby nie było tej całej "narodowej kwarantanny" więc mi to nie przeszkadza
0
Czy potrafi ktoś wytłumaczyć dlaczego rząd (ten nasz polski) nie wprowadził od samego początku przepisu prawnego nakazującego nosić maski, a zamiast tego ciągle jakieś rozporządzenia/zalecenia, które sąd może uchylić?
To samo tyczy się licbzby gromadzących sięosób i tym podobnych rzeczy.
Dla mnie sprawa jest prosta - wprowadzamy przepis i albo coś jest zgodnie z prawem albo nie. A nie tak że a może jest, a może nie jest i nikt nic nie wie
1
Mieliście kiedyś tak, że kupiliście coś w sklepie przez internet, zapłaciliście, po czym sklep mówi wam, że nie ma jednak tego towaru? xdd
Kupiłem sobie telefon w białym kolorze na stronie x-kom i zadzwonili do mnie z biura, że sorry mordo, ale jednak nie mamy telefonu o kolorze białym, ale możemy sprzedać Ci w kolorze czarnym lub purpurowym za tę samą cenę xd
Zastanawiam sięco jeśli nie zgodzę się, żeby anulowac zamówienie. Czy wtedy będą musieli coś wykombinować i mi to ogarnąć czy po prostu sami anulują zamówienie
0
Pytanie
Czy sklepy typu MediaExpert, Neonet, RTV Euro AGD też są aktualnie zamknięte?
0
@NaFazieHitman Po takich wypowiedziach jestem pewien, że przegrana Trumpa to coś dobrego
0
@NeroTFP O dzięki wielkie ;))