tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB Wiem, że od lekarza. Pytam poważnie
1
Ej sprawa jest
Skąd najlepiej receptę na tabletke po? :D
10
Na SokzBuraka oburzenie, że Lewy odebrał wyróżnienie z rąk Prezydenta. Są nawet komentarze, że popiera PIS. Fani tej stroni to takie same ameby jak ludzie fani TVP
1
@PershingFanatykLMFCB Witam, jestem z Pruszkowa ;)
0
@Jojko To która wersja jest w końcu poprawna? xdd
1
Takie pytanko z ciekawości - nosicie coś do samoobrony pieszo lub w samochodzie?
Nie to, że ktoś coś mi zrobił i dlatego pytam, ale pomyślałem sobie, że może warto zaopatrzeć się w jakieś itemy :D
0
@pepo_barcarzadzi Powinni a muszą to jest zasadnicza różnica :D Własnie właściciel nie chce tego zrobić
0
Słuchajcie, pytanie, bo koleżanka ma problem.
Jak to jest ze zwrotem kaucji przy wynajmnie mieszkania? Kiedy właściciel może jej nie zwrócić? Chodzi o to, że w umowie koleżanka miała, że musi wypowiedzieć umowę miesiąc przed wyprowadzką, bo jeśli będzie to krótszy okres to kaucja przepada. Czy jest to zgodne z prawem?
6
Wiadomości oburzone, że Polakom nie podoba mi się wybór piosenki Brzozowskiego na Eurowizję.
To już jest hit xd
0
O co chodzi z tym rozpisywaniem się o danej osobie przed napisaniem o tym co powiedział? :D
1
@AmigoBlancos "Platforma obywatelska na wzór Niemiec nie radzi sobie ze śniegiem"
2
Nie żebym źle komuś życzył, ale Niemiec poleciał i prawie sobie ryj rozwalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tobiasson92 To jest jakiś żart. Na filmiku gość psika tym gównem w przyłbice i w zwykłą maskę z pewnej odległości, a super cudowną maseczkę chirurgiczną nie dojść że nic prawie nie psika to jeszcze przykłada do samej maseczki.
Druga sprawa to dlatego tego nie było od początku? Czy tak ciężko było się zorientować, że zakrywanie mordy byle czym i pewnie poprawianie co chwile nic nie da?
0
Ej co zrobić w wordzie, żeby podczas tworzenia nagłówka (podpunktu) nie przechodziło mi do następnej strony?
4
Bayern strzela trzecią bramke a spokój jakby było 5:0 w lidze
1
Nie oglądałem dzisiaj dziennika. Kogo tam dzisiaj grilowali? :D
0
@Koors A Jordan strzelił nam brame ;v
5
A jak ktoś porównywał składy PSG i Barcy i dał "=" przy Messim i Mbappe to było tylko xd.
xd
0
@barcowy1899 To prawda. Niestety ale ta trójka: Pique, Busquets i Alba mają gen frajerstwa
2
Czarny na skrzydle nie pokrył
0
@paweldunajecfcb Każdy kto ma oddaje dzisiaj spojego chomika!
0
Patrzę w TV - nic ciekawego do oglądania. Może nie stricte, żeby ogądać ale lubię jak coś leci w tle. Teraz obczaiłem, że Poranek kojota na Stopklatce ;)
0
Wreszczie odzyskałem radosć z oglądania Barcy. Na prawdę po klęsce w Liverpoolu nie mogłem się przełamać. Oglądałem, bo oglądałem, a jak nie oglądąłem to jakoś było mi to obojętne czy był mecz czy nie było
0
@sebo939 Jest jeszcze młody talent Klimek Murańka
0
128 m to jest dobra odległość? Co ten Babiarz gada
0
Geiger kompletnie bez formy
1
@Janiama Puig gra strasznie jakoś tak elektrycznie. Ma dobre pomysły, ale u niego zero spokoju. Chce być wszędzie, a to nie zawsze jest dobry pomysł
1
Zobaczcie gdzie przy bramce był nasz środek pola w składzie z Rysiem Puiciem
1
Busquets to warzywo
1
Komentarz usunięty przez użytkownika