tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP W jaki sposób to zrobić?
5
Czy tylko ja mam wrażenie, że ten nowy fb wersja zwykła, nie mobilna jest strasznie niedopracowana i zamula?
13
Co ten Russel odwalił xdd
0
@Pogba 11 okrążeń do końca i samochód bezpieczeństwa - chociaż tyle dobrego
0
@Criss18Barca 35 na 37 osób zatrzymach na protestach to pseudokibice ;)
1
Kilerów 2-óch na stopklatce ;)
edit. Żeby było co komentować zamiast Harrego Pottera :D
0
Czyli artykuł o msaowych protestach w wielu miastach i ogromnym w Warszawie sprowadził się do ostrzegania przed wirusem i tym, że pobili księdza
7
@NaFazieHitman kurs na taki komentarz 1.2 xd
0
@Statistics Jeżeli chodzi o koszty to bezpłatnie, bo to są po prostu studia (w moim przypadku dzienne). Egzaminy też tak jak na innych studiach. Jakby co to moja specjalizacja nie uczy pilotowania samolotu jakby co ;) Chociaż niektóre uczelnie oferują również i to. Moja specjalizacja to awionika czyli elektronika samolotu. A jeżeli chodzi o perspektywy to umożliwiają pracę przy projektowaniu konstrukcji lotniczych, można być mechanikiem lotniczym (tutaj akurat wystarczy technikum lotnicze, aczkolwiek, myślę że na osobe po studiach też inaczej patrzą) oraz można pracować w biurze zajmując się ciągłą zdatnością do lotu statku powietrznego.
30
Muszę się pochwalić użytkownikom tej szanownej strony, że wczoraj obroniłem miagistra z lotnictwa ;)
Info z opóźnieniem, bo wiadamo jak jest :D
0
@maroon W Polsce to by nie przeszło. W Polsce tej ciemnej masie trzeba narzucić obowiązek. Bo jakby dali zalecenia tak jak w Szwecji to ludzie mieliby to gdzieś.
I tak co chwilę ktoś wyjeżdża, że nie nosi maski bo jest to niezgodne z konstytucją. Może i jest niezgodne ale czy to oznacza, że w takim razie mamy nie nosić maseczek?
0
@Mazi Nieźle, co nie zniemia faktu, że przez ostatnie 5 lat to było pudrowanie trupa
4
Widzę, że coraz więcej osób podobno zna kogoś komu ktoś umarł i jako przyczynę wpisano covid. Na wiosnę była również pewna plotka, że ktoś zna kogoś wysoko postawionego w wojsku czy tam gdzieś i ma informacje, że Warszawa ma zostać zamknięta. Słyszałem to pare razy xd
Aczkolwiek zastanawiające jest to, że podczas przyjęcia jakiegoś tam dzieciaka (było video na LR) personel chciał wpisać podejrzenie o covid. Dla mnie dziwna sprawa
0
@Peciak Te statystyki Vidala to tak trochę jak ze statystykami Barcy. Patrzysz i myslisz elegancoa, a prawda jest zupełnie inna
0
@DonMatteo901 Zjazd jak u Suareza
0
@katalonczyk987 Liga mistrzów to nie Bundesliga gdzie Bayern wygrywa różnicą 6 bramek xdd
1
Suarez jak się rozpędza xdd
0
@Cwaniak4 To kości zwiększyły objętość :D
1
@Ratamahatta https://sportowy24.pl/typowy-pilkarz-ekstraklasy-nowy-mem-w-internecie-zdjecia/ga/c2-14741776/zd/41617476
takie prawdziwe :D
0
@kiper09 A no tak. Pomyliło mi się coś że było po 0 z Holandią
0
Od ilu meczy nie straciliśmy gola? :D
0
@LucaBrasi Luca przyjacielu. A czy gdy rozmawiasz z Donem to również zapominasz ściągać?
0
@MESSIah16 Chociaż tyle dobrego w tym 2020 roku :D
2
@pepo_barcarzadzi W większości przypadków najlepsi piłkarze grają z pewnymi numerami
0
@tommyVERceti Zastanawiam się między tym Iphonem a Redmi note 9 pro
0
@Veil5ide Właśnie najbardziej obawiam się, że wyświetlacz mógł być wymieniany. Jak to rozpoznać
1
@Yosemite Odważnie ze strony Crespo. Większość piłkarzy próbowałaby pewnie mijać
0
@Tomo1989 Pod jakim względem oprócz baterii?
0
Opłaca się kupować używanego Iphone X? Jak to z nimi jest, psują się od razu po okresie gwarancyjnym?
2
Dumbledore jak podkreślił, że jest mądrzejszy