tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubso Teoretycznie powinno być na odwrót, gdyt to Lewy wykorzystuje takie apsekty, które powinny słabnac szybciej niż te, ktore wykorzystuje Busquets.
0
Komentarz usunięty
8
@IronSanHybrid Rotacje rotacje.... xdd
9
Frenkie de Jong: "Leo Messi wciąż jest w naszej grupie na WhatsAppie..."
Ciekawe czy amigosi mają jeszcze jakąś grupę, tylko dla siebie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@nelson25 Pamiętam jak biegałem interwały i chyba najciężej było 50 m spring 50 m trucht. Biegałem również 100 i 100 oraz 20 i 20
1
@NeroTFP Zobaczcie kto krył Iniestę zagrywającego do Ivana ;)
1
@kuz Obliczenie pierwiastków równania to rzecz banalna. Niektórzy chyba nie rozumieją, że uczenie się matematyki pomaga potem w logicznym myśleniu
0
@BarcaInfo Ivana co poniosła fantazja :D
0
@Chaoss Alsono gdyby jeździł w tym co jeździ Hamilton miałby tyle samo tytułów. Obaj jeździli jeden sezon w Mclarenie i wtedy osiągali zbliżone wyniki
1
@jakub1906 Hamilton od samego początku jeżdżenia w F1 był świetny. W swoim pierwszym sezonie mistrzostwo stracił w zasadzie dopiero w ostatni wyścigu (on i Alonso). Czy jest lepszy od Schumachera? Pewnie można będzie tak powiedzieć jak pobije jego rekordy, ale w każdym razie będzie o tym dyskusja. Natomiast myślę, że śmiało można powiedzieć, że jest lepszy od Vettela.
2
@joloskyy A jeżeli skończyłeś studia i jesteś bezrobotny to możesz nic nie robić cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Głupie pytanie, ale jak krótko da radę obciąć włosy nożyczkami? :D
1
@NeroTFP A ja właśnie nigdy nie szarpię za klamkę
4
@marcin000019Mówię Wam, mechanicy akurat na szlugu byli xd
12
@Mario96w A ja jestem fanem i Barcy i Ferrari. I jak tu żyć
5
@Mesi12 Oni są niemożliwi xd
Nie zdziwiłbym się jakby jeden z mechaników z kołem kończył jeszcze szluga palić xd
0
@PatrychoO To różnie bywa. Większości użytkownikom spokojnie wystarczy taki telefon do 1500-1700 zł
1
@busquets5 Busquets Ty sie za treningi weź, a nie umową Messiego się zajmujesz :D
0
@bari_94 Oni właśnie do normalnego treningu nie są przyzwyczajeni xd
0
@barteq Jak to mówią - lepiej mądrze stać niż głupio biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Janas11224 Wtedy przy liniii to akurat pajacerka była
2
@Naturopata dasz link?
0
@MaziFCB Nie psiczcie? A kto doprowadził do takiego stanu rzeczy? Tak to jest jak trzyma się zawodników w tym wieku albo ściąga ludzi tylko kilka lat młodszych. Wszystkie takie decyzje mają później konsekwencje.
Najlepszy przykład to Rakitic. Owszem, był jeszcze potrzebny, ale za niego byłaby niezła kasa, a teraz jest nic nie wart
0
Na pierwszym treningu na torze Spa najszybszy kierowca z silnikiem Ferrari to Raikkonen z Alfa Romeo na 13 pozycji, za nim Leclerc i Vettel, za nimi już tylko Williams. 3 kierowców nie ustanowiło żadnego czasu. Z jakimi silnikami oni jeżdzą? Z silnikami Ferrari
0
@D10SLEO Bez przesady. Barcelona to nie Arsenal
0
Lubię siedzieć na La Rambli ale chyba dam sobie spokój w najbliższych dniach
0
@Walker Najbardziej rozbawiło mnie jak ktoś kiedyś napisał Leo Kutassi xd
0
@VIPER2712 Czyli nowy klub Amigosów :D
3
Myślicie, że bariera językowa mogłaby spowodować, że Messi nie poradzi sobie w Anglii?
No chyba że cała pierwsza drużyna City pójdzie na kurs hiszpańskiego xd