0

@Barca_Big_Moment Niezależnie czy Messi zostanie czy odejdzie Bartomeu musi odejść

0

@dawo17 Ciekawe co by się stało jakby kapitan powiedział YOLO i leciał przez huragan jak Jordan Belfort gdy płynął przez sztorm i przewróciło jacht :D

0

@lucas/catalan Polceam Ballantines Brasil

0

@BarcaInfo Proszę zróbcie przeróbkę z 10 na plecach :D

4

Z jednej strony to smutne jakby Messi odszedł, ale z drugiej czuję taką ekscytację jak to by wyglądało bez niego i być może jakby wyglądał on+Guardiola w City

0

Suarez chyba rzeczywiście odpowiedział Koemanowi na to że ma wywalać z klubu "Ciekawe jak to powiecie Leo". No i chyba własnie powiedzieli to Leo :D

0

@BarcaInfo To oni do teraz tam siedzieli? xd

0

@Cochise Tak czy inaczej PSG dotarło aż fo finału, więc taka polityka również przynosi jakieś tam efekty

1

@dominik127pl W tej szatni potrzeba kogoś z twardą ręką przede wszystkim. Koeman na razie sprawia właśnie takie wrażenie. No ale jak będzie to dopiero zobaczymy

0

Z jakich stron kupujecie markowe ubrania typu Calvin Klein? Widzę, że na zalando lounge są teraz niezłe promocje. Co o tym myślicie?

0

Szejk na boisku ;))

0

@WiernyKibic111 To jest po prostu śmieszne, że ktokolwiek jeszcze mówi na Lewandowskiego drewniak. Gość ma najlepsze statystyki na Świecie i zasługuje na złotą piłkę, albo co najmniej na pierwszą trójke.

1

Już kiedyś zamierzałem kupić własnie z tego sezonu i również z Davidem na plecach i dzięki Tobie sobie o tym przypomniałem ;)

0

@LuisSalvano ojaaa

0

@Kyman Ostatnia szansa

0

@KamilZ Moim zdaniem Busquets to jeden z głównym winowajców tych klęsk w decydującym momencie w ostatnich latach. Chłop po prostu już nie nadąża i gubi się przy zespołach grających wysokim presingiem

0

@Chaoss No właśnie jak włączyłem roaming w Turcji to w 5 min zjadło mi 30 zł

0

@kamilo0066 Kto też tęskni za wrzutkami Alvesa? :D

0

Jak korzystać z internetu w Turcji jeżeli nie włączyłem roamingu w Polsce?

1

Wybieram się do Turcji w poniedziałek. Byłby ktoś tak miły i powiedział mi co warto wiedzieć? Czy trzeba wziąć jakieś ubezpieczenie? Wiem, że nie jest potrzebna wiza i wystarczy tylko paszport. Jak jest również z dzwonieniem i internetem?

6

@Verema Szczerze mówiąc to ja cały czas zapominam, że on w ogóle gra w Realu

1

Nagle Unia Europejska stała się taka dobra i kochana xd

4

@Mario96w Milan przeleje 10 mln, Barca powie że zaoszczędziła na pensji do końca kontrkatu 10 mln i wyjdzie 20 mln
a i 10 mln w bonusach jeżeli Milan wygra Ligę mistrzów w nastepnym sezonie xd

0

@Lisek Ale ja nie chciałem mieć do tego dostępu na kolejny miesiąc xd

0

Ale zrobiłem deala. Skorzystałem z procedury chargeback w sprawie przywrócenia mi automatycznie pobranych środków od canal plus, gdyż aktywacja dokonała się owczem tego dnia co powinna, ale nie tak samo co to godziny poprzedniej miesięcznej darmowej aktywacji. Wczoraj z ciekawości wszedłem na telewizję internetową canal plus i nadal mam do niej dostęp (drugi miesiąc darmowy) xd

0

Nie leciałem jeszcze samolotem i zastanawiam się nad wariantem biletu. Wziąłem droższy wariant gdzie jest możliwość zwrotu kosztów biletów. Potem w nastepnym etapie jest pytanie o ubezpieczenie i tam widze opcję "anulowanie podróży" i takie coś kosztuje 71 zł chyba. Na moje rozumowanie lepiej wziąc najtańczy wariant lotu i to uzbezpieczenie jeśli na tym mi zalezy. Dobrze myślę?

0

@ViscaBarca123 Może jemu chodzi o inny trening % :D

0

@Odesseiron miejscowość pod Warszawą

0

Ile czeka się w praktyce na paszport? Wiem, że w teorii jest to 31 dni. I jak to jest w okresie wakacyjnym? Jeśli złoże wniosek w poniedziałek (20.07) to zdążę wyrobić przed wyrobić przed dniem wylotu 16.08?

0

Pulpfiction na stopklatce na poprawe humoru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?