tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba Chodzi mi raczej o ten trybunał stanu
0
@Bobo25 Trochę odleciał
0
@damianex10 O, akurat jak wstanę :D
0
@Europejczyk1980 Znalazłem taki artykuł. Podobno kiedyś miał już propozycję od PIS
https://gorzow.wyborcza.pl/gorzow/7,36844,25403382,wladyslaw-komarnicki-mial-dostac-propozycje-objecia-teki-ministra.html
0
@MarioVeB!
Sposób na kreta, ale na mlecze też może pomoże :D
0
@Hiacynk Dla mnie to jest w ogóle niepojęte, że mamy Polskiego piłkarza, który jest na obsolutnym topie
1
@Coutinho007 Gdyby Dembele został, przestałyby go omijać kontuzje i byłbym jednym z najlepszych na świecie to nadawałaoby się to na film xd
0
@Pilka_jest_okragla Jestem za jeszcze jedną szansą dla niego, bo to piłkarz, który ma ogromny potencjał, a aktualnie ma jedynie 23 lata. Jednak mimo wszystko to powinna byc już ostatnia szansa, nieważne czy nie uda się ze względu na kontuzją czy występy na boisku. Jak nie wyjdzie to trzeba odzyskać z niego jak najwięcej i tyle.
3
@Shapiro w Polsce i bez koronawirusa większa inflacja
1
@Kusco15 zielone iglo xd
0
@kamiVeB skąd te info?
1
@IAmBackCules Czekamy na sprawozdanie ;)
0
@Mns21 Torres z Liverpoolu do Chelsea
5
Mija 18-ty dzień
0
@NeroTFP Szczerze mówiąc po tym jej młodym byłym partnerze od razu widać, że on w 100% hetero na pewno nie był
2
@DLFCB i Duda 59% poparcia w sondażu
0
Startujemy z codzienną porcją humoru :D
1
@DaPi Ten Jakub Kulozik pomaga w kościele w jakiejś parafii w Katowicach. W google jest jego zdjęcie z Liceum też z Katowiec, więc wnioskuje, że to on. Czyli widać typowy katol
1
@IronSanHybrid Mnie bardziej ciekawi kto dał pozwolenie na tę próbę mocy poniżej!!!! xd
0
@Kompletny Racja, chodzi mi tę celebrację po bramce Roberto.
0
podrzuci ktoś tę parodię euforii po zwolnieniu Valderde? :D
0
@Kapitan hawk Konrad Wąż, Wiadomości
6
Komentarz usunięty
1
Casillas co wyjął
0
@DaPi Ja na szczęście z tych co wymieniłeś prawie nie spożywam ;)
0
@Klaudix Z tym, że z tego co widzę to jest -30% na produnkty, ale z wyprzedaży
0
@FranzMaurer A o co chodzi z tą aferą?
0
Może i dokończą sezon, ale na pewno nie w Hiszpanii
0
@IAmBackCules Amazon to współczesna plantacja bawełny
4
Gosć z uwagi pyta kulturalnie sprzedawcę na straganie czy są stosowane nowe obostrzenia, bo nie widzi tego czy jakoś tak, a ten również pyta go kulturalnie czy mu zaje*ać.
Mój kraj taki piękny