0

@itmustbejoke Ciekawe jaki prezent dostanie od Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@fart Za Avengers nie przepadam, ale Seven z chęcią obejrzę ;)

0

@BarcaInfo Coś czuje, że to skończy się zwołaniem przedterminowych wyborów

0

@NeroTFP Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że mało rzeczy potrafi mnie tak rozśmieszyć jak nasza liga piłki kopanej

0

@FCBCZESIO27 skopiowałeś komentarz od użytkownika @FDJ ?

1

@Midast Transfer kosztował 105 mln + zmienne

3

"Jak oni się tam znaleźli" xd

5

@matirix20 i Fabregasa! :D

1

Rozkminiam jedną rzecz
Co w przypadku gdy załóżmy poleciałbym do Chin jeszcze przed zawieszeniem lotów wielu linii lotniczych i zawieszenie nastąpiłoby gdyby tam przebywał. Czy jest to usprawiedliwienie dla pracodawcy gdybym nie miał jak wrócić do Polski? :D

0

@Deltta No tego akurat nie powiedziałeś ;)

10

@Deltta No i co z tego?
Bardzo ładna akcja

0

Mam pytanie do osób, które noszą Nike air force.
Czy model 07 rózni się czymś od klasycznych pod względem kształtu buta, miejscem w środku? I czy nosicie nosicie taki rozmiar jaki macie czy może delikatnie mniejszy?
Pytam, bo kiedyś mierzyłem i miałem wrażenie, że buty o rozmiarze jaki powieniem nosić były jakieś takie za luźne.
Dokladnie to planuje kupć Nike air force 1 '07 WB. (takie beżowe/brązowe)
Najłatwiej byłoby to sprawdzić w sklepie, ale problem w tym, że często nie mają na miejscu odpowiedniego rozmiaru.

0

Jakby Wolny umiałby skoczyć >125 m to podium by było pewnie

1

@DonMatteo901 obrońcy obrońcami a czy my stworzyliśmy coś groźnego z przodu?

1

DNA Barcy
Tiki taka
posiadanie piłki

4

147 m, rekord skoczni a emocje u Babiarza byłyby większe jakby Wolny skoczył 128 m z najwyższej platformy startowej

0

Już wolę chyba obejrzeć wiadomości na TVP i się pośmiać

3

@IronSanHybrid Melo inferno :D

0

@BarcaInfo i ten upadek Puyola potem :D

1

Jakiś nowy niegłupi komentator skoków na TVP

3

Nie wiem jak Wy ale ja sobie nie wyobrażam, żeby Xavi trenował byłych kolegów z drużyny. Jest to legenda, ale według mnie to nie jest dobry pomysł

0

@Rewolucja123 0:25 prosiło się o siatę :D

5

Xavi za Valverde teraz?
I tak źle i tak niedobrze

0

@Przemek2323 To nie jest tylko burza w mediach, bo nawet dyrektor sportowy Al Sadd przyznał, że Xavi negocjuje z Barcą

0

Czterech Niemców w pierwszej 8. Horngacher robi robote

0

@SeeleyBooth chu*owo ale stabilnie :D

0

@Ratamahatta Ja coś czuje, że Griezmann to takie krótkie zastępstwo za Neymara i może w przyszłości być włączony w tranfer właśnie za niego

2

Myślałem, że widziałem już wszystkie odcinki kiepskich, ale jednak nie xd

11

@Mesi12 To pzewrócenie było już poza obszarem, za którym ocenia się lądowanie. Ale fakt - noty zbyt wysokie za samo lądowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?