tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Ciekawe jaki prezent dostanie od Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@fart Za Avengers nie przepadam, ale Seven z chęcią obejrzę ;)
0
@BarcaInfo Coś czuje, że to skończy się zwołaniem przedterminowych wyborów
0
@kaziks Captain Obvious
https://www.google.pl/search?q=mr+obvious&sxsrf=ACYBGNRJKCoh7PQDRqB7Z0_ScxD-Y55l1A:1581791758186&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwifvuu-mdTnAhVFrosKHZYbA2QQ_AUoAXoECA0QAw&biw=1440&bih=789#imgrc=rYY42jTozcJtdM
0
@NeroTFP Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że mało rzeczy potrafi mnie tak rozśmieszyć jak nasza liga piłki kopanej
0
@FCBCZESIO27 skopiowałeś komentarz od użytkownika @FDJ ?
1
@Midast Transfer kosztował 105 mln + zmienne
3
"Jak oni się tam znaleźli" xd
5
@matirix20 i Fabregasa! :D
1
Rozkminiam jedną rzecz
Co w przypadku gdy załóżmy poleciałbym do Chin jeszcze przed zawieszeniem lotów wielu linii lotniczych i zawieszenie nastąpiłoby gdyby tam przebywał. Czy jest to usprawiedliwienie dla pracodawcy gdybym nie miał jak wrócić do Polski? :D
0
@Deltta No tego akurat nie powiedziałeś ;)
10
@Deltta No i co z tego?
Bardzo ładna akcja
0
Mam pytanie do osób, które noszą Nike air force.
Czy model 07 rózni się czymś od klasycznych pod względem kształtu buta, miejscem w środku? I czy nosicie nosicie taki rozmiar jaki macie czy może delikatnie mniejszy?
Pytam, bo kiedyś mierzyłem i miałem wrażenie, że buty o rozmiarze jaki powieniem nosić były jakieś takie za luźne.
Dokladnie to planuje kupć Nike air force 1 '07 WB. (takie beżowe/brązowe)
Najłatwiej byłoby to sprawdzić w sklepie, ale problem w tym, że często nie mają na miejscu odpowiedniego rozmiaru.
0
Jakby Wolny umiałby skoczyć >125 m to podium by było pewnie
1
@DonMatteo901 obrońcy obrońcami a czy my stworzyliśmy coś groźnego z przodu?
1
DNA Barcy
Tiki taka
posiadanie piłki
4
147 m, rekord skoczni a emocje u Babiarza byłyby większe jakby Wolny skoczył 128 m z najwyższej platformy startowej
0
Już wolę chyba obejrzeć wiadomości na TVP i się pośmiać
3
@IronSanHybrid Melo inferno :D
0
@BarcaInfo i ten upadek Puyola potem :D
1
Jakiś nowy niegłupi komentator skoków na TVP
3
Nie wiem jak Wy ale ja sobie nie wyobrażam, żeby Xavi trenował byłych kolegów z drużyny. Jest to legenda, ale według mnie to nie jest dobry pomysł
0
@Rewolucja123 0:25 prosiło się o siatę :D
5
Xavi za Valverde teraz?
I tak źle i tak niedobrze
0
@Przemek2323 To nie jest tylko burza w mediach, bo nawet dyrektor sportowy Al Sadd przyznał, że Xavi negocjuje z Barcą
0
Czterech Niemców w pierwszej 8. Horngacher robi robote
0
@SeeleyBooth chu*owo ale stabilnie :D
0
@Ratamahatta Ja coś czuje, że Griezmann to takie krótkie zastępstwo za Neymara i może w przyszłości być włączony w tranfer właśnie za niego
2
Myślałem, że widziałem już wszystkie odcinki kiepskich, ale jednak nie xd
11
@Mesi12 To pzewrócenie było już poza obszarem, za którym ocenia się lądowanie. Ale fakt - noty zbyt wysokie za samo lądowanie