tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się stało, że jest żałoba? Może tutaj się dowiem, bo na portale informacyjne nie ma co liczyć....
0
Głupie pytanie ale ciekawi mnie Wasza opinia :D
Czy air max 1 nie są takimi zbyt "gimbusiarskimi" butami?
4
Ładna Pani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kubacki dobry skok? Myślałem, że Babiarz się poprawił ale widzę że nadal lipa
4
A rok 2018 kończę ze zgubionym dowodem i kartą płatniczą xd
2
Gratulacje dla Żyły, ale chyba troszkę za wysokie noty za te zachwiane lądowanie
0
Przez dłuższą chwilę zastanawiałem się czy Dembele ma lajkry czy to po prostu jego nogi.
2
To czerwona bezpośrednia powinna być dla Wobera
0
Malcom to mi wygląda na takiego raperka z murzyńskiej dzielnicy
1
A gdzie na liście nominowanych do Złotej piłki taki użytkownik jak hen0x? ;oo
0
Jak dla mnie Veratti za długo trzyma piłkę. Może zagrać a mimo to kiwa
0
haha cwani
0
Już pomijając ten artykuł mam wrażenie, że ligą hiszpańską w tvp sport zajmuje się fan Realu
0
Teoretycznie wygrywasz dwa mecze mniej na MŚ i już nie jesteś mistrzem świata
1
Z tymi wiadomościami jest najgorzej. Po włączeniu internetu w telefonie telefon wibruje przez jakiś czas mimo że wcześniej te wiadomości odczytałem na komputerze
0
300 zł wydaje się bardzo w porządku. Polecasz? Długo już masz?
0
Zastanawiam się nad kupnem ekspresu do kawy. Jednak po chwili pomyślałem, że zamiast wydawać ok 2 tyś zł mogę kupić młynek do mielenia kawy, taki o to zaparzacz https://emako.pl/product-pol-29779-Zaparzacz-cisnieniowy-do-kawy-ESPRESSO-czajniczek-kawowy-ITALIAN-COFFEE.html?utm_source=homebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=homebook&utm_term=[hb_id:ecaaa34c-4fa6-4af0-833c-ddc973d86253] oraz jakiś spieniacz do mleka. Wyjdzie mi to może z 200 zł. Czy warto w takim razie wydawać sporo więcej na ekspres?
edit no może nie 200 ale ze 350 xd
2
A ja własnie, mimo wady mowy, z sympatią słucham Pana Leszka.
7
Babiarz po skoku Kamila "Kamil nie wygra tych kwalifikacji"
0
No dokładnie, drze tą mordę cały czas
2
Oglądam "Jaka to melodia" w tym nowym wydaniu i mam wrażenie jakbym oglądał parodię tej oryginalnej
0
Właśnie mam negatywne nastawienie co do tego i jestem ostrożny, dlatego pytam. Dziwi mnie wizja "łatwego zarabiania pieniędzy"
0
Zetknął się ktoś z was z pojęciem jak marketing MLM? Jakieś doświadczenia, polecacie/nie polecacie?
0
Jedno zagranie do Suareza było bardzo dobre
3
Urok La Rambli
1
dramat
0
Drodzy La Ramblowicze. Pytałem kiedyś o dobrą stronę/sklep z zegarkami, ale niestety nie zapisałem tego nigdzie. Zegarki tak w granicach 300-2000 zł. Ktoś coś podpowie? ;)
0
Nigdy nie rozumiałem ludzi zarówno na orliku jak i w naszej cudownej ekstraklasie, którzy mając gościa na plecach nie mogą zagrać prostej piłki do kolegi, który stoi dobrze ustawiony niedaleko. A tak gra właśnie Dembele
0
Ten dziennikarz napisał, że Neymar chce odjeść. Nie napisał, że do Barcelony
0
https://www.google.pl/search?q=dlaczego+je%C5%BAdzisz+z+pust%C4%85+taczk%C4%85&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=xIIlAB5RKDDW4M%253A%252CKwOH2nj7Nt3j_M%252C_&usg=AI4_-kTyd-Cpnk-d_dGMdg95bkiHoyMYLA&sa=X&ved=2ahUKEwj7h4KH2YbeAhWnqIsKHSbmAi8Q9QEwAXoECAUQBg#imgrc=xIIlAB5RKDDW4M: