0

Co się stało, że jest żałoba? Może tutaj się dowiem, bo na portale informacyjne nie ma co liczyć....

0

Głupie pytanie ale ciekawi mnie Wasza opinia :D

Czy air max 1 nie są takimi zbyt "gimbusiarskimi" butami?

4

Ładna Pani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kubacki dobry skok? Myślałem, że Babiarz się poprawił ale widzę że nadal lipa

4

A rok 2018 kończę ze zgubionym dowodem i kartą płatniczą xd

2

Gratulacje dla Żyły, ale chyba troszkę za wysokie noty za te zachwiane lądowanie

0

Przez dłuższą chwilę zastanawiałem się czy Dembele ma lajkry czy to po prostu jego nogi.

2

To czerwona bezpośrednia powinna być dla Wobera

0

Malcom to mi wygląda na takiego raperka z murzyńskiej dzielnicy

1

A gdzie na liście nominowanych do Złotej piłki taki użytkownik jak hen0x? ;oo

0

Jak dla mnie Veratti za długo trzyma piłkę. Może zagrać a mimo to kiwa

0

haha cwani

0

Już pomijając ten artykuł mam wrażenie, że ligą hiszpańską w tvp sport zajmuje się fan Realu

0

Teoretycznie wygrywasz dwa mecze mniej na MŚ i już nie jesteś mistrzem świata

1

Z tymi wiadomościami jest najgorzej. Po włączeniu internetu w telefonie telefon wibruje przez jakiś czas mimo że wcześniej te wiadomości odczytałem na komputerze

0

300 zł wydaje się bardzo w porządku. Polecasz? Długo już masz?

0

Zastanawiam się nad kupnem ekspresu do kawy. Jednak po chwili pomyślałem, że zamiast wydawać ok 2 tyś zł mogę kupić młynek do mielenia kawy, taki o to zaparzacz https://emako.pl/product-pol-29779-Zaparzacz-cisnieniowy-do-kawy-ESPRESSO-czajniczek-kawowy-ITALIAN-COFFEE.html?utm_source=homebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=homebook&utm_term=[hb_id:ecaaa34c-4fa6-4af0-833c-ddc973d86253] oraz jakiś spieniacz do mleka. Wyjdzie mi to może z 200 zł. Czy warto w takim razie wydawać sporo więcej na ekspres?

edit no może nie 200 ale ze 350 xd

2

A ja własnie, mimo wady mowy, z sympatią słucham Pana Leszka.

7

Babiarz po skoku Kamila "Kamil nie wygra tych kwalifikacji"

0

No dokładnie, drze tą mordę cały czas

2

Oglądam "Jaka to melodia" w tym nowym wydaniu i mam wrażenie jakbym oglądał parodię tej oryginalnej

0

Właśnie mam negatywne nastawienie co do tego i jestem ostrożny, dlatego pytam. Dziwi mnie wizja "łatwego zarabiania pieniędzy"

0

Zetknął się ktoś z was z pojęciem jak marketing MLM? Jakieś doświadczenia, polecacie/nie polecacie?

0

Jedno zagranie do Suareza było bardzo dobre

3

Urok La Rambli

1

dramat

0

Drodzy La Ramblowicze. Pytałem kiedyś o dobrą stronę/sklep z zegarkami, ale niestety nie zapisałem tego nigdzie. Zegarki tak w granicach 300-2000 zł. Ktoś coś podpowie? ;)

0

Nigdy nie rozumiałem ludzi zarówno na orliku jak i w naszej cudownej ekstraklasie, którzy mając gościa na plecach nie mogą zagrać prostej piłki do kolegi, który stoi dobrze ustawiony niedaleko. A tak gra właśnie Dembele

0

Ten dziennikarz napisał, że Neymar chce odjeść. Nie napisał, że do Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?