0

Jest jeszcze opcja 360 zł , która umożliwia oglądanie do 30.06.2019, czyli całych rozgrywek. Licząc z wrześniem wychodzi 36 zł na miesiąc.

Sam nie wiem czy to się opłaca. Tragedii nie ma, aczkolwiek i tak uważam że Polsat to ścierwo.

0

Jestem zszokowany jak można zaprojektować tak nowego Mercedesa GLE. Według mnie zupełnie bez charakteru. Gdybym nie wiedział, że to nowy samochód, pomyślałbym, że to jakiś 2008 rok. W porównaniu do BMW x5 i Audi Q7 (które zresztą też nie uważam za urokliwy samochód) to jest przepaść. Wnętrze też nie porywa. Już wolałbym chyba jeździć Hyundaiem Tusconem.

Sami powiedzcie co myślicie
https://spidersweb.pl/autoblog/nowy-mercedes-gle-2018-premiera/

Dla porównania BMW X5 (bezpośredni konkurent)
https://spidersweb.pl/autoblog/nowe-bmw-x5-g05/

1

Mam pytanie. Nie interesuje się zbytnio tenisem i patrzę ranking tenisistek. Jeszcze jakiś czas temu Radwańska była w pierwszej dziesiątce, a teraz piszą, że jest 59. To jest ranking WTA. Ktoś wyjaśni skąd taki spadek? ;)

0

O co chodzi z takim kółkiem z palców na oku? Coraz częściej widzę to na Instagramie

5

Podjadał hormon wzrostu Leo

1

Ja nie mówię, że takie kupuję tylko jakość tych popularnych piw jest średnia

7

Szczerze mówiąc to te wszystkie tanie (popularne) piwa to ten sam shit

2

Tak. Pojęcia nie mam kto to

1

kto to kurła jest?
dobry on?

0

Ja tam od komunii grałem w Vice City. Strzelałem do ludzi, rozjeżdżałem ich a jakoś jestem normalny. Chyba :D

2

Wydaje mi się, że wraz z zakończeniem kariery przez Messiego stracę ochotę na oglądanie piłki. Przynajmniej na jakiś czas - tego jestem pewien. Może to co napiszę większości wyda się dziwne, ale gdyby zdarzyła się sytuacja, że Messi odchodzi do innego klubu, z całego serca kibicowałbym temu klubowi, tak żeby Messi miał jak najwięcej sukcesów. Kiedyś nawet nie pomyślałbym o tym.

1

Ja LE nie oglądam w ogóle. Nie ciągnie mnie po prostu do tego. Nie czuje tych emocji co w LM. Jeśli zwiększą ilość drużyn do 64 to będzie zupełnie tragedia

2

Nie wyszedł

0



tak zareagował Jordi

0

"Pavard trafi pewnie do lepszego klubu" Ja obstawiam Bayern

0

0

debile

0

Ja myślałem, że Belgia z łatwością awansuje i mecz nie za ciekawy a tu proszę

1

Da radę namierzyć telefon, gdy złodziej wyjmie kartę sim?

0

Może mu się podoba

2

Trener Belgii jaki ucieszony

2

Tak patrzę na ikonki po lewej stronie na Facebooku w przeglądarce i stwierdzam, że wyglądają one jak w starym windowsie

0

Doliczyli minutę na tym mundialu. Niemożliwe

6

Jak tam somsiedzie :D

0

Di Marie to powinni odesłać do domu za taki występ

0

Ta Francja wcale nie lepsza

1

Ciężko się patrzy na tych patałachów

1

No i po co ten Pavon...

3

Diego musi sobie wciągnąć w przerwie, bo już przysypia

2

Niech tylko ktoś powie, że var jest zbędny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?