tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jeszcze opcja 360 zł , która umożliwia oglądanie do 30.06.2019, czyli całych rozgrywek. Licząc z wrześniem wychodzi 36 zł na miesiąc.
Sam nie wiem czy to się opłaca. Tragedii nie ma, aczkolwiek i tak uważam że Polsat to ścierwo.
0
Jestem zszokowany jak można zaprojektować tak nowego Mercedesa GLE. Według mnie zupełnie bez charakteru. Gdybym nie wiedział, że to nowy samochód, pomyślałbym, że to jakiś 2008 rok. W porównaniu do BMW x5 i Audi Q7 (które zresztą też nie uważam za urokliwy samochód) to jest przepaść. Wnętrze też nie porywa. Już wolałbym chyba jeździć Hyundaiem Tusconem.
Sami powiedzcie co myślicie
https://spidersweb.pl/autoblog/nowy-mercedes-gle-2018-premiera/
Dla porównania BMW X5 (bezpośredni konkurent)
https://spidersweb.pl/autoblog/nowe-bmw-x5-g05/
1
Mam pytanie. Nie interesuje się zbytnio tenisem i patrzę ranking tenisistek. Jeszcze jakiś czas temu Radwańska była w pierwszej dziesiątce, a teraz piszą, że jest 59. To jest ranking WTA. Ktoś wyjaśni skąd taki spadek? ;)
0
O co chodzi z takim kółkiem z palców na oku? Coraz częściej widzę to na Instagramie
5
Podjadał hormon wzrostu Leo
1
Ja nie mówię, że takie kupuję tylko jakość tych popularnych piw jest średnia
7
Szczerze mówiąc to te wszystkie tanie (popularne) piwa to ten sam shit
2
Tak. Pojęcia nie mam kto to
1
kto to kurła jest?
dobry on?
0
Ja tam od komunii grałem w Vice City. Strzelałem do ludzi, rozjeżdżałem ich a jakoś jestem normalny. Chyba :D
2
Wydaje mi się, że wraz z zakończeniem kariery przez Messiego stracę ochotę na oglądanie piłki. Przynajmniej na jakiś czas - tego jestem pewien. Może to co napiszę większości wyda się dziwne, ale gdyby zdarzyła się sytuacja, że Messi odchodzi do innego klubu, z całego serca kibicowałbym temu klubowi, tak żeby Messi miał jak najwięcej sukcesów. Kiedyś nawet nie pomyślałbym o tym.
1
Ja LE nie oglądam w ogóle. Nie ciągnie mnie po prostu do tego. Nie czuje tych emocji co w LM. Jeśli zwiększą ilość drużyn do 64 to będzie zupełnie tragedia
2
Nie wyszedł
0
tak zareagował Jordi
0
"Pavard trafi pewnie do lepszego klubu" Ja obstawiam Bayern
0
https://www.facebook.com/zekiel79/videos/846736258844376/UzpfSTEwMDAwMDEwNDgxOTAwMDoyMTAwMTYwMTM5OTk3NDU5/
Tite po golu podczas meczu Brazylia - Meksyk :D
0
debile
0
Ja myślałem, że Belgia z łatwością awansuje i mecz nie za ciekawy a tu proszę
1
Da radę namierzyć telefon, gdy złodziej wyjmie kartę sim?
0
Może mu się podoba
2
Trener Belgii jaki ucieszony
2
Tak patrzę na ikonki po lewej stronie na Facebooku w przeglądarce i stwierdzam, że wyglądają one jak w starym windowsie
0
Doliczyli minutę na tym mundialu. Niemożliwe
6
Jak tam somsiedzie :D
0
Di Marie to powinni odesłać do domu za taki występ
0
Ta Francja wcale nie lepsza
1
Ciężko się patrzy na tych patałachów
1
No i po co ten Pavon...
3
Diego musi sobie wciągnąć w przerwie, bo już przysypia
2
Niech tylko ktoś powie, że var jest zbędny