1

A co to komuna, że ma oddawać coś co zarobił?

0

Coś czuje, że jeżeli Barca sięgnęłaby po LM to Andreas niestety zdecyduje się odejść

0

Trochę nie rozumiem takiej presji. Zdobył dużo, więc teoretycznie powinien mieć wyjebke na resztę sezonu i skakać po prostu swoje, bez ciśnienia na zwycięstwo czy jakąś rywalizację.

0

Tak przy okazji warto zauważyć, że zarówno w Hiszpanii jak i Francji pary stoperów tworzą piłkarze Barcy i Realu: Umtiti Varane, Pique Ramos

0

Nic nie przebije hymnu Liverpoolu ;)

1

6 Weidera - polecacie?

2

Włączyłem przed momentem. Miła odmiana ;)

0

Też mnie to zawsze śmieszy, szczególnie jak reklamuję ten calominal, że tłuszcz bierze się z tłuszczy xd

0

Jeżeli chodzi a kardio to gram w piłkę regularnie (nie trenuję co prawda, ale raz na tydzień mam mecz). Wcześniej wychodziłem sobie biegać po 10 km, ale ostatni raz na wiosnę.Teraz jak polepszy się pogoda i obronię się na studiach to znowu ruszam. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to trenuję sobie w domu. Pompki, hantle, drążek. Zauważyłem, że jak ćwiczę nie tylko brzuch to wizualnie to i tak lepiej wygląda niż bez ćwiczeń.
Generalnie ciekawiło mnie w jakich ilościach białe pieczywo jest jeszcze bezpiecznie spożywać, chociaż wiem, że nie jest zalecane. ogólnie to staram się zdrowo odżywiać.

Dzięki wielkie wszystkim za rady ;) Widzę, że La Rambla nie piłką tylko żyje :P

1

Messi kolejny raz bez krycie przed szesnastką. Oni w ogóle przygotowywali się do meczu?

0

Chcę wyrzeźbić brzuch.

0

Pytanie do tych co starają się zdrowo odżywiać i coś ćwiczą
W jakich ilościach jecie dziennie białe pieczywo (jeżeli w ogóle jecie)?

1

he's great, he's great" :D

2

Ej Rusek przypadkiem nie dotknął zeskoku nartami, po czym poleciał jeszcze parę metrów? :D

2

Zaczęła się komuś też alergia i ma jeszcze mimo, że spadł śnieg?

6

"...w Raw air. To jest Raw air?" - Babiarz

no ku*wa xd

1

Stoch to poleci ze 145 xd

0

Salah po roku w Rosji xd

0

Ależ to by był potencjał w ofensywie. Messi, Suarez, Coutinho, Dembele, Griezman.

Potwór

0

Sorry za błąd, to było do komentarza @Mari0

0

Co wy wszyscy z tą Ligą mistrzów. Nie zapominajcie, że gra w niej jeszcze Barca.

1

Dobry klub dla niego i myślę, że tam pokaże co potrafi. Napoli, Villareal, Arsenal. To półka wydaje się odpowiednia. Barca to niestety poziom wyżej.

0

Pamiętam pamiętam tę bramkę z Realem. Powiem więcej, wtedy cały sercem byłem za białymi :P i to przez parę lat jak odpadali w 1/8

0

No i to są normalne negocjacje, a nie jakieś podchody

1

Tęsknię za liczeniem delty :P

0

+ jeszcze próbował kopnąć na końcu

0

Nie. Zaje*ał mu kosę w nogi. Zupełnie nie trafił w piłkę, tylko w nogi. Miał prawo stracić równowagę. Już nie mówię czy widział to Marciniak, ale asystent był bardzo blisko i na pewno to widział.

1

Większość wczoraj zła za próbę kopnięcia Alves przez Ronaldo. Prawda jest taka, że to Alves prowokował go cały mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?