tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co to komuna, że ma oddawać coś co zarobił?
0
Coś czuje, że jeżeli Barca sięgnęłaby po LM to Andreas niestety zdecyduje się odejść
2
https://demotywatory.pl/wiecej/4839139/Szacunek-pana-od-pizzy-Rozbil-auto-ale-i-tak-dowiozl-pizze-na
to się nazywa poświęcenie w pracy :D
0
Trochę nie rozumiem takiej presji. Zdobył dużo, więc teoretycznie powinien mieć wyjebke na resztę sezonu i skakać po prostu swoje, bez ciśnienia na zwycięstwo czy jakąś rywalizację.
0
Tak przy okazji warto zauważyć, że zarówno w Hiszpanii jak i Francji pary stoperów tworzą piłkarze Barcy i Realu: Umtiti Varane, Pique Ramos
0
Nic nie przebije hymnu Liverpoolu ;)
1
6 Weidera - polecacie?
2
Włączyłem przed momentem. Miła odmiana ;)
0
Też mnie to zawsze śmieszy, szczególnie jak reklamuję ten calominal, że tłuszcz bierze się z tłuszczy xd
0
Jeżeli chodzi a kardio to gram w piłkę regularnie (nie trenuję co prawda, ale raz na tydzień mam mecz). Wcześniej wychodziłem sobie biegać po 10 km, ale ostatni raz na wiosnę.Teraz jak polepszy się pogoda i obronię się na studiach to znowu ruszam. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to trenuję sobie w domu. Pompki, hantle, drążek. Zauważyłem, że jak ćwiczę nie tylko brzuch to wizualnie to i tak lepiej wygląda niż bez ćwiczeń.
Generalnie ciekawiło mnie w jakich ilościach białe pieczywo jest jeszcze bezpiecznie spożywać, chociaż wiem, że nie jest zalecane. ogólnie to staram się zdrowo odżywiać.
Dzięki wielkie wszystkim za rady ;) Widzę, że La Rambla nie piłką tylko żyje :P
1
Messi kolejny raz bez krycie przed szesnastką. Oni w ogóle przygotowywali się do meczu?
0
Chcę wyrzeźbić brzuch.
0
Pytanie do tych co starają się zdrowo odżywiać i coś ćwiczą
W jakich ilościach jecie dziennie białe pieczywo (jeżeli w ogóle jecie)?
1
he's great, he's great" :D
2
Ej Rusek przypadkiem nie dotknął zeskoku nartami, po czym poleciał jeszcze parę metrów? :D
2
Zaczęła się komuś też alergia i ma jeszcze mimo, że spadł śnieg?
14
https://www.facebook.com/90minFootball/videos/1916657075034111/?hc_ref=ARRS3D0fhHU4vrmEeC14ZtyjOJWjoWxoSNaE3R8ULojUEm574Z2D_TDxl-OgpH5o2Vc
Jak piłkarski świat zareagował na porażkę Manu :D
6
"...w Raw air. To jest Raw air?" - Babiarz
no ku*wa xd
1
Stoch to poleci ze 145 xd
0
Salah po roku w Rosji xd
0
Ależ to by był potencjał w ofensywie. Messi, Suarez, Coutinho, Dembele, Griezman.
Potwór
0
Sorry za błąd, to było do komentarza @Mari0
0
Co wy wszyscy z tą Ligą mistrzów. Nie zapominajcie, że gra w niej jeszcze Barca.
1
Dobry klub dla niego i myślę, że tam pokaże co potrafi. Napoli, Villareal, Arsenal. To półka wydaje się odpowiednia. Barca to niestety poziom wyżej.
0
Pamiętam pamiętam tę bramkę z Realem. Powiem więcej, wtedy cały sercem byłem za białymi :P i to przez parę lat jak odpadali w 1/8
0
No i to są normalne negocjacje, a nie jakieś podchody
1
Tęsknię za liczeniem delty :P
0
+ jeszcze próbował kopnąć na końcu
0
Nie. Zaje*ał mu kosę w nogi. Zupełnie nie trafił w piłkę, tylko w nogi. Miał prawo stracić równowagę. Już nie mówię czy widział to Marciniak, ale asystent był bardzo blisko i na pewno to widział.
1
Większość wczoraj zła za próbę kopnięcia Alves przez Ronaldo. Prawda jest taka, że to Alves prowokował go cały mecz