1

jest jest jest !!

5

Widzę, że warunkiem aby Munir zagrał zagrał w reprezentacji Maroka zamiast Hiszpanii była zmiana pozycji :D

0

Ostatnio właśnie gadałem z kolega o Pique. On mówi Ramos lepszy

2

oho zaczyna się

0

Nie dzwonił. Był podany czas oczekiwania ale nie zjawił się, dzwonilen do niego ale to jakiś Ukrainiec był i nie było opcji żebym się z nim dogadał a potem padł mi telefon. Następnego dnia zobaczyłem w aplikacji że przejazd został anulowany. Naliczyli mi jeszcze jakaś opłatę 10 zł ale zostało mi to już zwrócone

1

Mieliście kiedyś taką sytuację, że zamawiacie ubera, z waszego konta pobierane są pieniądze za przejazd po czym kierowca nie przyjeżdża?

0

A w NBA nie robią transmisji?

2

Ostatnio coś nie ogarniam
Najpierw dowiaduje się, że Caballero w Chelsea, teraz Giroud

0

Nie wiedziałem, że Cabalerro gra w Chelsea :D

1

Tebas w studiu TVP

0

Ale to chyba chodzi o to kto najlepiej prezentuje się na mundialu z tych co grają na co dzień w La Liga (tak myślę)

0

Argentyna z dwoma punktami też nie awansuje

0

Shakiri jak zdjął kolegę z drużyny xd

0

półzawodowców?

0

karny

0

Gliniarz z Beverly Hills 2 na TVN na poprawę humoru

4

Wszyscy są zawiedzeni, włącznie ze mną grą Argentyny , ale czy można było się spodziewać czegoś innego po eliminacjach?

2

Aż strach się bać gdyby to La Rambla wybierała trenera do Barcy (Sampaoli swego czasu)

5

Iwański w tym studiu po meczu chyba konia zwali

0

ameby kurła

0

może za dilerke się wziął

0

Bo to są jacyś jajcarze xd

0

Ja tam Jońcę lubię

0

co za shit

4

"Witsel chciał zobaczyć jak wygląda piłka w lidze chińskiej" xd

0

Vermaelen kontuzja czy po prostu nie powołany? Nie jestem zorientowany

0

No dobra, ale nie zauważyłeś że tam wszystko szło do Messiego? W sumie to nic nowego

0

No ale z taką grą np. Francja może być im ciężko

0

Chyba jeszcze nigdy tak źle nie życzyłem Niemcom. Jakoś ta drużyna była mi zupełnie obojętna

0

Urugwaj Francja Argentyna Niemcy jak na razie nie zachwycają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?