tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jest jest jest !!
5
Widzę, że warunkiem aby Munir zagrał zagrał w reprezentacji Maroka zamiast Hiszpanii była zmiana pozycji :D
0
Ostatnio właśnie gadałem z kolega o Pique. On mówi Ramos lepszy
2
oho zaczyna się
0
Nie dzwonił. Był podany czas oczekiwania ale nie zjawił się, dzwonilen do niego ale to jakiś Ukrainiec był i nie było opcji żebym się z nim dogadał a potem padł mi telefon. Następnego dnia zobaczyłem w aplikacji że przejazd został anulowany. Naliczyli mi jeszcze jakaś opłatę 10 zł ale zostało mi to już zwrócone
1
Mieliście kiedyś taką sytuację, że zamawiacie ubera, z waszego konta pobierane są pieniądze za przejazd po czym kierowca nie przyjeżdża?
0
A w NBA nie robią transmisji?
2
Ostatnio coś nie ogarniam
Najpierw dowiaduje się, że Caballero w Chelsea, teraz Giroud
0
Nie wiedziałem, że Cabalerro gra w Chelsea :D
1
Tebas w studiu TVP
0
Ale to chyba chodzi o to kto najlepiej prezentuje się na mundialu z tych co grają na co dzień w La Liga (tak myślę)
0
Argentyna z dwoma punktami też nie awansuje
0
Shakiri jak zdjął kolegę z drużyny xd
0
półzawodowców?
0
karny
0
Gliniarz z Beverly Hills 2 na TVN na poprawę humoru
4
Wszyscy są zawiedzeni, włącznie ze mną grą Argentyny , ale czy można było się spodziewać czegoś innego po eliminacjach?
2
Aż strach się bać gdyby to La Rambla wybierała trenera do Barcy (Sampaoli swego czasu)
5
Iwański w tym studiu po meczu chyba konia zwali
0
ameby kurła
0
może za dilerke się wziął
0
Bo to są jacyś jajcarze xd
0
Ja tam Jońcę lubię
0
co za shit
4
"Witsel chciał zobaczyć jak wygląda piłka w lidze chińskiej" xd
0
Vermaelen kontuzja czy po prostu nie powołany? Nie jestem zorientowany
0
No dobra, ale nie zauważyłeś że tam wszystko szło do Messiego? W sumie to nic nowego
0
No ale z taką grą np. Francja może być im ciężko
0
Chyba jeszcze nigdy tak źle nie życzyłem Niemcom. Jakoś ta drużyna była mi zupełnie obojętna
0
Urugwaj Francja Argentyna Niemcy jak na razie nie zachwycają