0

Skoro ich skuteczność była słaba, a Juve lepsza to chyba Juve było lepsze, nie?

7

Karny ewidentny.
Asystent 5 m dalej i nic nie widział?

0

Adam Matysek w studiu TVP wygląda jak Tebas xd

6

Szkoda, że Rafinha odszedł. Z trójki Denis, Gomes, Rafinha jego najbardziej cenię.

3

Ci fani PSG dobrze są niedo*eni mózgowo. Mają do odrobienia dwie bramki, czasu coraz mniej, a przez te race zaraz im mecz przerwą.

+pod swoją bramką xd

9

Tak swoją drogą to ciekawi mnie czy Ronaldo ogląda powtórki swoich meczów, żeby zobaczyć jak wyglądała jego fryzura i podejrzewam, że ćwiczy różne miny.

0

Ja na przykład pierwszy raz widzę ;)

0

Przy niekorzystnym wyniku bardzo możliwe. Ale oby takiej sytuacji nie było mimo wszystko ;)

8

"To po prostu Andre Gomes" - Ćwiąkała xd

0

Niedługo po meczu mimo wygranej bez gola z wolnego Messiego będzie niedosyt ;)

1

O, dopiero dowiedziałem się, że on w Chinach. 24 lata i do Chin? Przykre.

1

Zauważyłem, że na fejsbukowej stronie tvp sport zawsze jak Barca straci punkty to mega sensacja, a jak Real przegrał z Espanyolem nie ma ani słowa. Ronaldo strzeli dwie bramy i od razy "powrót króla", bez kitu.

0

Ogólnie to to jest jeszcze Pique i Roberto do podstawy + ewentualnie Iniesta, to w sumie byłoby już 5.
To tylko dzisiaj tak ubogo ;)

0

Tylko dwóch Hiszpanów w podstawie

0

Tak z ciekawości wszedłem na tvn24.pl
Zobaczcie ile tam jest reklam.
Lecąc od góry: reklama/reklama/śledź zimowe igrzyska olimpijskie/reklama/artykuł/artykuł/reklama
Z każdym wejściem jest to trochę w innej kolejności, ale ilość reklam przeraża. Na szczęście tam nie zaglądam ;)

1

uff już się bałem, że szwab przez te 142 m zdobędzie złoto.
Stoch jest wielki !!

0

Już to wrzucałem, ale wrzucę jeszcze raz.



;)

0

też to zrobiłem ;)

0



Neymar do Realu? Chyba jak mu się kontrakt skończy ;)

0

Ja bym nie szukał winy w zmianach m.in w tym że wszedł obrońca za Cavaniego, bo potem PSG wyglądało lepiej i mogli coś jeszcze trafić. Mieli remis na wyjeździe, a to dobry wynik. Gdyby tylko grała drużyna, a nie pojedynczy zawodnicy. To jest przyczyną klęski. Neymar coś próbował, ale zamiast podać to strata. Mbappe też coś spróbował raz czy dwa ale z marnym skutkiem. Gdyby zagrali z jakimś pomysłem, to może coś by ugrali, no ale do tego potrzeba dobrego trenera. Myślę, że Emery wyleci po rewanżu.

0

Aż dziwne, że to nadal on wykonuje wolne w Realu

3

haha "fuck you" z trybun xd

0

W ostatniej akcji było to szczególnie widać ;)

0

Ciężko coś wywnioskować z tego czy to dużo czy mało. Przydałoby się porównanie do tego jak jest w innych krajach

0

Ja lubię wąskie spodnie, ale nie mogą być za bardzo obcisłe. Ostatnio robię tak, żeby nie gniotły po jajkach xd i nie były obcisłe w udach, a nogawki na dole zwężam u krawca ;)

9

Haha
Kot: Najlepiej pasuje tu cytat z Kilera "cały misterny plan.." :D

0

Żenujące zachowanie Neymarka.
A my się śmiejemy z Ronaldo i jego scen

1

Mógłbym tam pracować nawet jako ochroniarz

2

Dla mnie nie ma karnego dla Valencji. Perejo już wcześniej zaczął się kłaść zanim gruby go tam trącił, dlatego tak szybko wstał

0

No niby tego nie napisałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?