tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro ich skuteczność była słaba, a Juve lepsza to chyba Juve było lepsze, nie?
7
Karny ewidentny.
Asystent 5 m dalej i nic nie widział?
0
Adam Matysek w studiu TVP wygląda jak Tebas xd
6
Szkoda, że Rafinha odszedł. Z trójki Denis, Gomes, Rafinha jego najbardziej cenię.
3
Ci fani PSG dobrze są niedo*eni mózgowo. Mają do odrobienia dwie bramki, czasu coraz mniej, a przez te race zaraz im mecz przerwą.
+pod swoją bramką xd
9
Tak swoją drogą to ciekawi mnie czy Ronaldo ogląda powtórki swoich meczów, żeby zobaczyć jak wyglądała jego fryzura i podejrzewam, że ćwiczy różne miny.
0
Ja na przykład pierwszy raz widzę ;)
0
Przy niekorzystnym wyniku bardzo możliwe. Ale oby takiej sytuacji nie było mimo wszystko ;)
8
"To po prostu Andre Gomes" - Ćwiąkała xd
0
Niedługo po meczu mimo wygranej bez gola z wolnego Messiego będzie niedosyt ;)
1
O, dopiero dowiedziałem się, że on w Chinach. 24 lata i do Chin? Przykre.
1
Zauważyłem, że na fejsbukowej stronie tvp sport zawsze jak Barca straci punkty to mega sensacja, a jak Real przegrał z Espanyolem nie ma ani słowa. Ronaldo strzeli dwie bramy i od razy "powrót króla", bez kitu.
0
Ogólnie to to jest jeszcze Pique i Roberto do podstawy + ewentualnie Iniesta, to w sumie byłoby już 5.
To tylko dzisiaj tak ubogo ;)
0
Tylko dwóch Hiszpanów w podstawie
0
Tak z ciekawości wszedłem na tvn24.pl
Zobaczcie ile tam jest reklam.
Lecąc od góry: reklama/reklama/śledź zimowe igrzyska olimpijskie/reklama/artykuł/artykuł/reklama
Z każdym wejściem jest to trochę w innej kolejności, ale ilość reklam przeraża. Na szczęście tam nie zaglądam ;)
1
uff już się bałem, że szwab przez te 142 m zdobędzie złoto.
Stoch jest wielki !!
0
Już to wrzucałem, ale wrzucę jeszcze raz.
;)
0
też to zrobiłem ;)
0
Neymar do Realu? Chyba jak mu się kontrakt skończy ;)
0
Ja bym nie szukał winy w zmianach m.in w tym że wszedł obrońca za Cavaniego, bo potem PSG wyglądało lepiej i mogli coś jeszcze trafić. Mieli remis na wyjeździe, a to dobry wynik. Gdyby tylko grała drużyna, a nie pojedynczy zawodnicy. To jest przyczyną klęski. Neymar coś próbował, ale zamiast podać to strata. Mbappe też coś spróbował raz czy dwa ale z marnym skutkiem. Gdyby zagrali z jakimś pomysłem, to może coś by ugrali, no ale do tego potrzeba dobrego trenera. Myślę, że Emery wyleci po rewanżu.
0
Aż dziwne, że to nadal on wykonuje wolne w Realu
3
haha "fuck you" z trybun xd
0
W ostatniej akcji było to szczególnie widać ;)
0
Ciężko coś wywnioskować z tego czy to dużo czy mało. Przydałoby się porównanie do tego jak jest w innych krajach
0
Ja lubię wąskie spodnie, ale nie mogą być za bardzo obcisłe. Ostatnio robię tak, żeby nie gniotły po jajkach xd i nie były obcisłe w udach, a nogawki na dole zwężam u krawca ;)
9
Haha
Kot: Najlepiej pasuje tu cytat z Kilera "cały misterny plan.." :D
0
Żenujące zachowanie Neymarka.
A my się śmiejemy z Ronaldo i jego scen
1
Mógłbym tam pracować nawet jako ochroniarz
2
Dla mnie nie ma karnego dla Valencji. Perejo już wcześniej zaczął się kłaść zanim gruby go tam trącił, dlatego tak szybko wstał
0
No niby tego nie napisałeś