tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzymam kciuki za Messiego więc za jego kolegów też muszę
3
Tak mnie wkur*** ta reprezentacja Argentyny no ale muszę trzymać za nich kciuki
0
Człowieku, to dopiero pierwszy mecz w grupie xd
11
Karnego nie było, ale według mnie przepisy dotyczące ręki w polu karnym poszły w złą stronę. Chciałeś czy nie chciałeś ręka to ręka. Jeśli robisz wślizg w celu zablokowanie dośrodkowania, to licz się z tym, że piłka trafi cię w rękę.
1
Jeszcze nie widziałem, żeby piłkarz prowadził wózek inwalidzki przy wejściu na boisko
2
Ale dał piłę przyjemną do bramkarza xd
0
Też racja
5
Pogba to jest dramat
0
Messi pewnie klasa. Martwię się o resztę tej zbieraniny
0
Szanuję :D
0
Niewiadomo czy to prawda, ale jeśli tak to myślę, że jest to specjalna zagrywka aby pójść do Realu
1
"Mundial odbył się w 2026 roku w Meksyku i Kanadzie" - dobrze wiedzieć
1
Ten jeden z Maroka chyba upośledzony jakiś
0
Święto sportu? A w Brazylii jak było to święto a za rogiem gnijące fawele? Też nie powinno się o tym mówić? W Katarze też będzie "święto sportu", ale może warto przy okazji wspomnieć jak traktuje się tam robotników chociażby.
3
"Valteri Bottas klasycznie - zanim kogoś obleje szampanem to jeszcze parę łyków. Stara fińska szkoła" :D
0
Niesamowicie nudny wyścig F1
1
Lepiej by to brzmiało gdyby zdania były na odwrót ;)
Szczęsnego wygryzł Tytoń
Peszkę alkohol
0
Wydawało mi się czy Lech zmodernizował stadion i nie ma już tej jednej mniejszej jednej trybuny?
1
Jak do tego doszło nie wiem
0
Bez sensu sprzedawać po takiej cenie. Z roli zmiennika wywiązuje się dobrze, a pieniądze, które ewentualnie za niego Barca dostanie to tak naprawdę żadne pieniądze. Przy lepszej ofercie (25 mln+) można się zastanowić
0
Jaki antybiotyk polecacie na anginę? Wiem, że przepisze mi go lekarz, ale nie chciałbym żeby dał jakiś drogi skoro jest tańszy i równie dobry.
0
A dziękuję
0
Szczęście w nieszczęściu - mam gorączkę i nie mam problemu z upałem ;)
0
Suarez xd
2
Tęsknie za czasami gdy wszystkie najlepsze ligi + LM były w C+
I to wszystko za 40 zł miesięcznie (pakiet sportowy)
0
35 albo nara
1
oho a miałem pisać pracę inżynierską
0
kup jakiego Xiaomi. Za tysiaka powinien bardzo dobrze śmigać, a za 1500 to będzie bajka
18
Uwielbiam Strejlau
Bardzo przyjemnie się go słucha, szczególnie jak komentuje grę polskich zespołów :D Mało kto w Polsce zna się tak na piłce
3
Biegnij Forest, Biegnij :D