0

Trzymam kciuki za Messiego więc za jego kolegów też muszę

3

Tak mnie wkur*** ta reprezentacja Argentyny no ale muszę trzymać za nich kciuki

0

Człowieku, to dopiero pierwszy mecz w grupie xd

11

Karnego nie było, ale według mnie przepisy dotyczące ręki w polu karnym poszły w złą stronę. Chciałeś czy nie chciałeś ręka to ręka. Jeśli robisz wślizg w celu zablokowanie dośrodkowania, to licz się z tym, że piłka trafi cię w rękę.

1

Jeszcze nie widziałem, żeby piłkarz prowadził wózek inwalidzki przy wejściu na boisko

2

Ale dał piłę przyjemną do bramkarza xd

0

Też racja

5

Pogba to jest dramat

0

Messi pewnie klasa. Martwię się o resztę tej zbieraniny

0

Szanuję :D

0

Niewiadomo czy to prawda, ale jeśli tak to myślę, że jest to specjalna zagrywka aby pójść do Realu

1

"Mundial odbył się w 2026 roku w Meksyku i Kanadzie" - dobrze wiedzieć

1

Ten jeden z Maroka chyba upośledzony jakiś

0

Święto sportu? A w Brazylii jak było to święto a za rogiem gnijące fawele? Też nie powinno się o tym mówić? W Katarze też będzie "święto sportu", ale może warto przy okazji wspomnieć jak traktuje się tam robotników chociażby.

3

"Valteri Bottas klasycznie - zanim kogoś obleje szampanem to jeszcze parę łyków. Stara fińska szkoła" :D

0

Niesamowicie nudny wyścig F1

1

Lepiej by to brzmiało gdyby zdania były na odwrót ;)

Szczęsnego wygryzł Tytoń
Peszkę alkohol

0

Wydawało mi się czy Lech zmodernizował stadion i nie ma już tej jednej mniejszej jednej trybuny?

1

Jak do tego doszło nie wiem

0

Bez sensu sprzedawać po takiej cenie. Z roli zmiennika wywiązuje się dobrze, a pieniądze, które ewentualnie za niego Barca dostanie to tak naprawdę żadne pieniądze. Przy lepszej ofercie (25 mln+) można się zastanowić

0

Jaki antybiotyk polecacie na anginę? Wiem, że przepisze mi go lekarz, ale nie chciałbym żeby dał jakiś drogi skoro jest tańszy i równie dobry.

0

A dziękuję

0

Szczęście w nieszczęściu - mam gorączkę i nie mam problemu z upałem ;)

0

Suarez xd

2

Tęsknie za czasami gdy wszystkie najlepsze ligi + LM były w C+
I to wszystko za 40 zł miesięcznie (pakiet sportowy)

0

35 albo nara

1

oho a miałem pisać pracę inżynierską

0

kup jakiego Xiaomi. Za tysiaka powinien bardzo dobrze śmigać, a za 1500 to będzie bajka

18

Uwielbiam Strejlau
Bardzo przyjemnie się go słucha, szczególnie jak komentuje grę polskich zespołów :D Mało kto w Polsce zna się tak na piłce

3

Biegnij Forest, Biegnij :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?