0

Costa nie był zachwycony wygraną Chelsea xd

0

Na podwórku nawet wstyd dać się tak ograć jak został ograny Alaba

0

No to przełączamy na City - Szachtar

0

Wykonuje. Nawet dwa.

4

Piszczu profesor jak na razie

7

Jak dla mnie Denis. Podoba mi się jego współpraca z Messim.

0

kontuzja

3

analiza w przerwie meczu w eleven
"Real gdy traci punkty nie jest zazwyczaj słabszy, tylko mało skuteczny"....

6

jak to mówią: bo jest ambitny xd

0

Nocny krajobraz pokryty śniegiem jest bardzo ładny. Gorzej w dzień, gdy wszystko topnieje. Najgorzej jest w mieście. Wszędzie leży brudny śnieg.

0

We francuskiej nie ma przypadkiem mniejszego przelicznika?

0

Może jakby Mathieu nie odszedł to dałby wcześniej jakiś cynk do zarządu o transferze Neymara do PSG :D

4

Od 30 mln to można zacząć rozmowy. Już pomijam formę Gomesa, bo obecnie przez to co się dzieje na rynku transferowym byle kto idzie za tyle.

0

hahaha hit

0

Hymn Tottenahmu ma melodię jak hymn Manu ;o

1

Ale kontra Tottenhamu.Przez chwilę myślałem, że to Real, bo ich mecz również mam włączony na tv.

0

A ja wziąłem Asensio w fantasy LM

2

"Kowacewicz"

ocho, zaczyna się na tvp

0

To może być udany sezon angielskich drużyn w Lidze Mistrzów. Chelsea, Manu, City, może Liverpool coś powalczy, Tottenham.

0

Kimmich co zachował spokój przy bramce. Klasa światowa.

0

Jak na razie prawa strona niesamowicie groźna ;)

0

Róbcie swoje jedenastki w fantasy champions league ;)

0

Zaczyna się. To samo było przed ostatnimi wyborami. Wyniki sportowe potrafią wszystko przysłonić...

0

3k wydaje się mało. Miejmy nadzieję, że większość po prostu wzięła karty do głosowania do domu, tak jak jest napisane w artykule.

Druga sprawa jest taka iż mam przeczucie, że to skończy się na drodze sądowej w związku z terminem oddania kart. Twardo będą trzymać się koryta.

0

Tak, odpowiada za sektor finansowy i nie odpowiada bezpośrednio za transfery, ale to on dobiera sobie ludzi i za nich potem odpowiada.

Ktoś gdzieś napisał, o nowej władzy w Barcy z Bartomeu odpowiedzialnym za dział finansowy. Ma to sens.

0

stłuczka to też część jazdy xd

3

Bardzo podoba mi się dzisiaj komentowanie Hajto

0

Nie no, tylko nie Ty Kamil

0

Nie jestem rozczarowany. Czuję niedosyt, bo jednak Barcelonie jest potrzebny ktoś taki jak Coutinho. Ale czy warto wydawać 160 mln? Zdecydowanie za dużo. Najbardziej boli, że być może Barca nie ściągnie nikogo kto mógłby wzmocnić pomoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?