tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie jest pomijana. To transfery są nietrafione.
0
Okej. Dembele poszedł do Borussi, żeby grać a nie grzać ławę w Barcy. Ale czy nie można było go kupić i od razu wypożyczyć?
1
Co ten Benzema dzisiaj gra xd
1
Interes życia Realu
0
Akurat wszedłem na La Ramblę ;/
(na eleven transmisja jest opóźniona)
0
I tak utonie.
6
David Villa (36) p trzech latach od ostatniego meczu ponownie powołany do reprezentacji ;))
0
Jest jest jest!!
Ogromny potencjał.
1
Ja już wtedy widziałem potencjał w Coutinho.
0
A ja jem i piszę prawą ręką, a silniejszą mam lewą :P
0
Powiedz mi na jakiej podstawie umieściłeś Marlona dodając, że defensywa zaczyna wyglądać świetnie?
0
W ogóle istnieje klauzul tylko w Hiszpanii i we Francji?? jest złym pomysłem. Albo są wszędzie albo nigdzie. Real to wie i daje bardzo wysokie. Barca natomiast powinna się jeszcze sporo uczyć.
7
*Semedo
Pomijając resztę składu
0
Niech walczy. Nowy trener - każdy zawodnik ma czystą kartę. Może Busquets się ogarnie. A może, kto wie, Paulinho to zawodnik na lata w pierwszym składzie?
Czekam z niecierpliwością na jego debiut.
0
Czuję, że Dembele przejdzie do Barcy. Z niewolnika nie ma pracownika. Wiedzą to w Dortmundzie. Niewiadomy jest tylko koszt całej operacji. Wiadomo, Borussia wie w jakiej sytuacji znajduje się Barca i chcę wycisnąć jak najwięcej. Oni nic nie muszą. Kupili gościa za bodajże 15 baniek i w każdym razie będą mieli z tego spory zysk.
Teraz trwa tylko wyczekiwanie na to ile da Barca. Co by nie dali czy 120 czy 150 mln, to i tak Borussia go puści. Gdy Barca zaoferuje 150 może być spokojna, natomiast jeżeli ok 120 będzie nerwówka.
Taka wojna psychologiczna.
Są to oczywiście tylko moje spekulacje ;)
0
Wierzę w Gomesa, ale jeżeli pojawi się dobra oferta tzn. Nie 30 ale z 50 mln to warto to rozważyć. Gomesa może wypalić, albo i nie. Z drugiej strony nawet jeżeli dostaniemy te 50 baniek to czy kupimy za to kogoś w jego miejsce?
1
Mnie na przykład bardzo interesują. Lubię sobie porównać wypowiedzi piłkarzy, którzy grali w zespole, a teraz wypowiadają się już nie grając.
2
Dajcie szansę naszej pomocy. W poprzednim sezonie nie istniała cała formacja, a nie poszczegolni pomocnicy. Ja wierzę w tego trenera i że to odmieni. Bardzo wierzę również m.in. w Gomesa. Oczywiście potrzebne są wzmocnienia, a z krytyką co do transferów poczekam do końca okienka.
0
Modric-Gomez
Ta sytuacja to najlepsze podsumowanie dwumeczu
2
Barca idzie w bardzo dobrym kierunku jeżeli chce zostać drugim Milanem.
Tak trzymać!
0
To samo gadanie byłoby gdyby to nie był Mina, a Asensio parę lat temu.
0
Może Szejk sypnął petrodolarami $$ i w UEFA cisza
2
A co, mają mówić, że wszystko wyje*ią na transfery?
Żebyśmy potem płacili za Seriego 60 mln a za Coutinho 150?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O 6 wstaje.
Ciężko będzie ale El Clasico nie przegapię.
1
Może jeszcze jakaś orgia jest w pakiecie
0
Ja 130 km + Verratti
1
To chyba proste
1
niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema
0
Umtiti też murzyn i też zły?