1

Nie jest pomijana. To transfery są nietrafione.

0

Okej. Dembele poszedł do Borussi, żeby grać a nie grzać ławę w Barcy. Ale czy nie można było go kupić i od razu wypożyczyć?

1

Co ten Benzema dzisiaj gra xd

1

Interes życia Realu

0

Akurat wszedłem na La Ramblę ;/
(na eleven transmisja jest opóźniona)

0

I tak utonie.

6

David Villa (36) p trzech latach od ostatniego meczu ponownie powołany do reprezentacji ;))

0

Jest jest jest!!

Ogromny potencjał.

1

Ja już wtedy widziałem potencjał w Coutinho.

0

A ja jem i piszę prawą ręką, a silniejszą mam lewą :P

0

Powiedz mi na jakiej podstawie umieściłeś Marlona dodając, że defensywa zaczyna wyglądać świetnie?

0

W ogóle istnieje klauzul tylko w Hiszpanii i we Francji?? jest złym pomysłem. Albo są wszędzie albo nigdzie. Real to wie i daje bardzo wysokie. Barca natomiast powinna się jeszcze sporo uczyć.

7

*Semedo

Pomijając resztę składu

0

Niech walczy. Nowy trener - każdy zawodnik ma czystą kartę. Może Busquets się ogarnie. A może, kto wie, Paulinho to zawodnik na lata w pierwszym składzie?

Czekam z niecierpliwością na jego debiut.

0

Czuję, że Dembele przejdzie do Barcy. Z niewolnika nie ma pracownika. Wiedzą to w Dortmundzie. Niewiadomy jest tylko koszt całej operacji. Wiadomo, Borussia wie w jakiej sytuacji znajduje się Barca i chcę wycisnąć jak najwięcej. Oni nic nie muszą. Kupili gościa za bodajże 15 baniek i w każdym razie będą mieli z tego spory zysk.
Teraz trwa tylko wyczekiwanie na to ile da Barca. Co by nie dali czy 120 czy 150 mln, to i tak Borussia go puści. Gdy Barca zaoferuje 150 może być spokojna, natomiast jeżeli ok 120 będzie nerwówka.
Taka wojna psychologiczna.

Są to oczywiście tylko moje spekulacje ;)

0

Wierzę w Gomesa, ale jeżeli pojawi się dobra oferta tzn. Nie 30 ale z 50 mln to warto to rozważyć. Gomesa może wypalić, albo i nie. Z drugiej strony nawet jeżeli dostaniemy te 50 baniek to czy kupimy za to kogoś w jego miejsce?

1

Mnie na przykład bardzo interesują. Lubię sobie porównać wypowiedzi piłkarzy, którzy grali w zespole, a teraz wypowiadają się już nie grając.

2

Dajcie szansę naszej pomocy. W poprzednim sezonie nie istniała cała formacja, a nie poszczegolni pomocnicy. Ja wierzę w tego trenera i że to odmieni. Bardzo wierzę również m.in. w Gomesa. Oczywiście potrzebne są wzmocnienia, a z krytyką co do transferów poczekam do końca okienka.

0

Modric-Gomez
Ta sytuacja to najlepsze podsumowanie dwumeczu

2

Barca idzie w bardzo dobrym kierunku jeżeli chce zostać drugim Milanem.
Tak trzymać!

0

To samo gadanie byłoby gdyby to nie był Mina, a Asensio parę lat temu.

0

Może Szejk sypnął petrodolarami $$ i w UEFA cisza

2

A co, mają mówić, że wszystko wyje*ią na transfery?
Żebyśmy potem płacili za Seriego 60 mln a za Coutinho 150?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O 6 wstaje.
Ciężko będzie ale El Clasico nie przegapię.

1

Może jeszcze jakaś orgia jest w pakiecie

0

Ja 130 km + Verratti

1

To chyba proste

1

niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema niema

0

Umtiti też murzyn i też zły?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?