tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Ronaldo urósł po trzydziestce? Niedawno miał jeszcze 185. Teraz patrzę w google, a tam 187
0
No ładną dali reklamę na TVP
0
paratuje ktoś linkiem do skrótów? ;)
3
Babiarz to gada momentami głupoty. Tande bardzo dobry skok?
1
Ja nie mówię, że Kot to słaby skoczek. Jest dobry, ale to wszystko. Wyżej chyba nie będzie niż 5 miejsce w generalce. Obym się mylił.
1
Czy tam w tvp nie powiedzieli Andres Brejvik? xd
0
Gaiger Esenblicher Fraitag i Wellinger. Niemcy wyglądają obiecująco w tym sezonie.
0
Kubacki i Kot to tacy zawodnicy, którzy pewnego poziomu już chyba nie przeskoczą
0
Macie może jakieś rabaty w sklepie sizeer? Jakiś kod/coś takiego?
3
Może Oriol nie wie wszystkiego o tatusiu xd
0
Anglia byłaby chyba lepszą opcją dla Polski niż Kolumbia
0
Spotkałem się ze stwierdzeniem "turecki prysznic"
Wie ktoś co to znaczy?
W google nic nie znalazłem
5
Są równi i równiejsi. Nie pierwszy jest to widoczne np. przez takie sytuacje.
1
aj blisko było
0
Taki odpowiednik Leszka Orłowskiego
0
A to nie wiem, bo włączyłem niedawno.
3
Ćwiąkała krytycznie o postawie Ronaldo w tym i poprzednim sezonie. Mirosławski nic nie mówi xd
0
Powinien być karny dla Realu
1
Jak najbardziej powinien zagrać. Jak nie zagra, to nie wiem po co on jest dalej trzymany. No ale myślę, że zagra. To nie jest jakiś średniak. Aj, gdyby nie te kontuzje
0
Robinho idzie do więzienia :O
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,robinho-skazany-na-dziewiec-lat-wiezienia-za-gwalt,artykul,830778,1,293.html
0
Jak będzie utrzymywał formę, to jeszcze Neuera wygryzie z reprzentacji :P
1
Mourinho przegrał 3 z 4 ostatnich meczów przeciwko Basel.
0
pierwszy raz widzę tę sytuację Xaviego z Neymarem
0
Ja dobrze słyszę - Lucas Costa? xd
0
Szczerze mówiąc już sam się pogubiłem ile mamy przewagi nad Realem. Myślałem, że teraz będzie 8 xd
5
Dla wszystkich fanów
o 21:25 na TVN7 "Ojciec Chrzestny 2" ;)
1
Paulinho to jest agent xd
1
Skoki, Barca i derby Madrytu + kawa. Uwielbiam takie soboty ;))
0
Proszę mi tu nie obrażać mojego klubu :D
4
"Wyjaśnił typa" XD