tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Widzę, że w skokach pierwsza dziesiątka jak na razie taka sama lub prawie jak w tamtym sezonie
1
Wystarczy już graczy po 28 roku życia
2
Niesamowite co zrobił Martial w polu karnym.
0
Też go kiedyś lubiłem, ale jakoś zmienił mi się gust.
0
Piękny ;)
0
Haha Grosjean znowu rozrabia w F1
0
Szkoda, że nie było mnie wczoraj na La Rambli. Rozsiadłbym się z popcornem w fotelu :P
15
Ale ten czas leci. Pamiętam jak wczoraj jak płakała z tego powodu ta Łysa z Disneya xd
1
Laskowski tak, Szpakowski nie
0
Orientuje się ktoś o której dzisiaj Urugwaj ma trening na Polonii i czy jest otwarty?
0
James klasa
1
Też mi się wydawało, że miał wystarczająco dużo miejsca.
0
Chcą go to nich kupują, ale żadnych wypożyczeń
0
Obiecał, że usunie konto? :D
0
Myślicie, że Vettel celowo przeciął oponę Hamiltonowi? Po tym jak uszkodził skrzydło nie miał nic do stracenia, a mam wrażenie że mógł temu zapobiec.
0
Nie rozumiem
0
Oceni ktoś z oglądających Milan jak gra Biglia?
2
Wszyscy patrzą do przodu, a Neymarek Serior obczaja prowadzącą ;))
1
haha ja to samo. Coś robiłem, gala leci w tle i pierwszy on przyszedł mi do głowy xd
2
Iniesta zasłużył na jedenastkę sezonu tak jak Ronaldo na "The best"
0
Przecież to pierwsze nie jest z wczoraj
0
Wiedziałem, że Verstappen połknie Kimiego ;/
0
Ronaldo żółta i karny. Czyżby żółta za symulkę i będzie klasyk: symulka, karny, do pustej?
0
Ederson z City co gra nogami. Jest niesamowity.
0
Orientuje się ktoś na temat jaką rakietą gra Federer. Jakiś czas temu (może nawet parę lat temu) czytałem, że zmienił rakietę na mniejszą. Czy nadal taką gra i jakiego rozmiaru jest w porównaniu do rakiety z początku kariery.
0
Według mnie ktoś z tej czwórki: Hiszpania, Brazylia, Niemcy, Francja.
Obstawiam Brazylię, chociaż chciałbym, żeby była to Hiszpania.
0
wtf xd
1
Niedocenianym?
To mało razy był w najlepszej jedenastce sezonu?
0
Świński łeb to byłaby przesada. Nie podpisał żadnego paktu, żeby grac całe życie w Barcelonie. Niesmak pozostaje przez ten konflikt o hajs. no ale zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Z powodu, że nie będzie już socios, płakał nie będę.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.