5

Widzę, że w skokach pierwsza dziesiątka jak na razie taka sama lub prawie jak w tamtym sezonie

1

Wystarczy już graczy po 28 roku życia

2

Niesamowite co zrobił Martial w polu karnym.

0

Też go kiedyś lubiłem, ale jakoś zmienił mi się gust.

0

Piękny ;)

0

Haha Grosjean znowu rozrabia w F1

0

Szkoda, że nie było mnie wczoraj na La Rambli. Rozsiadłbym się z popcornem w fotelu :P

15

Ale ten czas leci. Pamiętam jak wczoraj jak płakała z tego powodu ta Łysa z Disneya xd

1

Laskowski tak, Szpakowski nie

0

Orientuje się ktoś o której dzisiaj Urugwaj ma trening na Polonii i czy jest otwarty?

0

James klasa

1

Też mi się wydawało, że miał wystarczająco dużo miejsca.

0

Chcą go to nich kupują, ale żadnych wypożyczeń

0

Obiecał, że usunie konto? :D

0

Myślicie, że Vettel celowo przeciął oponę Hamiltonowi? Po tym jak uszkodził skrzydło nie miał nic do stracenia, a mam wrażenie że mógł temu zapobiec.

0

Nie rozumiem

0

Oceni ktoś z oglądających Milan jak gra Biglia?

2

Wszyscy patrzą do przodu, a Neymarek Serior obczaja prowadzącą ;))

1

haha ja to samo. Coś robiłem, gala leci w tle i pierwszy on przyszedł mi do głowy xd

2

Iniesta zasłużył na jedenastkę sezonu tak jak Ronaldo na "The best"

0

Przecież to pierwsze nie jest z wczoraj

0

Wiedziałem, że Verstappen połknie Kimiego ;/

0

Ronaldo żółta i karny. Czyżby żółta za symulkę i będzie klasyk: symulka, karny, do pustej?

0

Ederson z City co gra nogami. Jest niesamowity.

0

Orientuje się ktoś na temat jaką rakietą gra Federer. Jakiś czas temu (może nawet parę lat temu) czytałem, że zmienił rakietę na mniejszą. Czy nadal taką gra i jakiego rozmiaru jest w porównaniu do rakiety z początku kariery.

0

Według mnie ktoś z tej czwórki: Hiszpania, Brazylia, Niemcy, Francja.
Obstawiam Brazylię, chociaż chciałbym, żeby była to Hiszpania.

0

wtf xd

1

Niedocenianym?
To mało razy był w najlepszej jedenastce sezonu?

0

Świński łeb to byłaby przesada. Nie podpisał żadnego paktu, żeby grac całe życie w Barcelonie. Niesmak pozostaje przez ten konflikt o hajs. no ale zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Z powodu, że nie będzie już socios, płakał nie będę.

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?