tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sissoko nie wiedział czy strzelać czy podawać. Wiem z doświadczenia :D
1
@macio_944 Również najbardziej bałem się Realu Moruinho. Czułem ogromną presję przed El Classico siedząc przed samym telewizorem. Mimo wszystko dałbym wszystko, żeby wrócić do klasyków Guardiola-Mourinho. Niczego lepszego nie oglądałem
4
@kubix05 Saper musi być :D
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2713805145325530&set=a.1082716758434385&type=3&theater
Chyba jeszcze nie widział Syberii :D
0
Reca na raz poszedł
2
Swoją drogą taka chęć powrotu do byłwgo klubu i ciągłe gadanie mediów o tym może zmusić do refleksji tych graczy, którzy zastanawiają się nad przejściem do szejków i dostanie większych pieniędzy czy jednak wybranie takiej marki jak Barca czy Real tylko z mniejszą pensją. Dla PSG jest to bardzo niekorzystne
0
poprawiam się - to znowu Vettel xd
5
Brawo Ferrari. Jak Red Bull
3
To jest karny dla City
1
@bixmix Czy ja wiem czy Juve, Liverpool i Bayern mają lepsze kadry?
4
Jakby co to Ojciec Chrzestny na superpolsacie ;)
1
@kerouac Na szczęscie wieczorem wyścig F1 ;))
1
@adi7adi8 mam go w fantasy na kapitanie :D
1
Nie ma to jak szukać Barcy na streami a potem zobaczyć, że to nie dzisiaj -,-
No to cyk Real i kciuki za Galatę. Chociaż mogę żałować, że nie wybrałem City
0
@MesQueUnClub_87 No własnie dostałem maila na pocztę, że opłacone
0
Ale jaja. Kupuje sobie produnkt na alegro i podczas płatności kliknąłem przycisk cofnięcia w przeglądarce, bo chciałem zmienić bank, no ale w efektcie tego wyszło mi z transakcji i gdy patrzę w historii to jest napisane, że wszystko git i opłacone. Wysłałem maila do allegro z zapytaniem, że chyba coś nie halo, a oni że wszystko git Panie Tomaszu. Sęk w tym, że mi nic z konta nie zeszło ;)
(mam przypisaną kartę do konta allegro)
1
Co ten Busquets robi xd
0
Tak przyjąć piłkę i mimo wszystko zakończyć to golem (nieuznanym) to umie tylko Suarez
0
Valverde jeszcze zostaje :D
1
Cieszynka Kimmicha wyglądała jak w takim PESIE 2008
0
@tekken9
też nie lubię Realu, ale wrzutka w piłce nożnej to jakiś zakazany rodzaj konstuoawania akcji? xd
26
Ale sie przeraziłem gdy się obudziłem. Wstaje, podnoszę rękę a ona tak od łokcia w dół wisi jakby była bez kości jak w Harrym Potterze
1
@Krzychu1899 Radosław Majewski i Jacek Gmoch :D
0
@tadzik447 Żyły z Monachium i tak go nie kupią
0
@mariosss20 Prawda, ale z drugiej strony jak wygralismy drugiego seta to znowu było po równo
1
Myślałem, że dokończę sobie projekt na studia w trakcie meczu ale nie da się. To nie na moje nerwy
1
@Mathew86 https://www.google.pl/search?q=ronaldo+syn+mem&sxsrf=ACYBGNQLyUcuu8htYOiAS4MfR3tbuKqsQg:1569425557283&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj2h9_mpezkAhXQw6YKHTsBBOUQ_AUIEigB&biw=1440&bih=789#imgrc=zbtGoGR88pwc-M:
:D
0
@Fabik87 Na poczatku przeczytałem RadioZet xd
0
@FC1899Barca Rakitić gra non stop - źle
Rakitić nie gra - źle xd
0
@Wiktorek2002 Pisanie rocznika w nazwie profilu to dobry pomysł