3

Sissoko nie wiedział czy strzelać czy podawać. Wiem z doświadczenia :D

1

@macio_944 Również najbardziej bałem się Realu Moruinho. Czułem ogromną presję przed El Classico siedząc przed samym telewizorem. Mimo wszystko dałbym wszystko, żeby wrócić do klasyków Guardiola-Mourinho. Niczego lepszego nie oglądałem

4

@kubix05 Saper musi być :D

0

0

Reca na raz poszedł

2

Swoją drogą taka chęć powrotu do byłwgo klubu i ciągłe gadanie mediów o tym może zmusić do refleksji tych graczy, którzy zastanawiają się nad przejściem do szejków i dostanie większych pieniędzy czy jednak wybranie takiej marki jak Barca czy Real tylko z mniejszą pensją. Dla PSG jest to bardzo niekorzystne

0

poprawiam się - to znowu Vettel xd

5

Brawo Ferrari. Jak Red Bull

3

To jest karny dla City

1

@bixmix Czy ja wiem czy Juve, Liverpool i Bayern mają lepsze kadry?

4

Jakby co to Ojciec Chrzestny na superpolsacie ;)

1

@kerouac Na szczęscie wieczorem wyścig F1 ;))

1

@adi7adi8 mam go w fantasy na kapitanie :D

1

Nie ma to jak szukać Barcy na streami a potem zobaczyć, że to nie dzisiaj -,-
No to cyk Real i kciuki za Galatę. Chociaż mogę żałować, że nie wybrałem City

0

@MesQueUnClub_87 No własnie dostałem maila na pocztę, że opłacone

0

Ale jaja. Kupuje sobie produnkt na alegro i podczas płatności kliknąłem przycisk cofnięcia w przeglądarce, bo chciałem zmienić bank, no ale w efektcie tego wyszło mi z transakcji i gdy patrzę w historii to jest napisane, że wszystko git i opłacone. Wysłałem maila do allegro z zapytaniem, że chyba coś nie halo, a oni że wszystko git Panie Tomaszu. Sęk w tym, że mi nic z konta nie zeszło ;)
(mam przypisaną kartę do konta allegro)

1

Co ten Busquets robi xd

0

Tak przyjąć piłkę i mimo wszystko zakończyć to golem (nieuznanym) to umie tylko Suarez

0

Valverde jeszcze zostaje :D

1

Cieszynka Kimmicha wyglądała jak w takim PESIE 2008

0

@tekken9
też nie lubię Realu, ale wrzutka w piłce nożnej to jakiś zakazany rodzaj konstuoawania akcji? xd

26

Ale sie przeraziłem gdy się obudziłem. Wstaje, podnoszę rękę a ona tak od łokcia w dół wisi jakby była bez kości jak w Harrym Potterze

1

@Krzychu1899 Radosław Majewski i Jacek Gmoch :D

0

@tadzik447 Żyły z Monachium i tak go nie kupią

0

@mariosss20 Prawda, ale z drugiej strony jak wygralismy drugiego seta to znowu było po równo

1

Myślałem, że dokończę sobie projekt na studia w trakcie meczu ale nie da się. To nie na moje nerwy

0

@Fabik87 Na poczatku przeczytałem RadioZet xd

0

@FC1899Barca Rakitić gra non stop - źle
Rakitić nie gra - źle xd

0

@Wiktorek2002 Pisanie rocznika w nazwie profilu to dobry pomysł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?