tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 W Europie mogłbym być sztos. Miasta takie jak Londyn, Paryż, Mediolan
1
Andres na czerwonym przechodzi :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chakalaka Maciej Pach - Konstytucjonalista (Katedra Prawa Ustrojowego Porównawczego UJ)
Co on nie wie, że po skrócie "dr" nie ma kropki?
0
Jak to jest z antyplagiatem w pracy dyplomowej, gdy tłumaczę tekst z angielskiego?
1
@PatrychoO Dzięki wielkie, bo akurat piszę pracę magisterką ;)
0
Zatoka sztuki działa normalnie? Z chęcią się tam wybiorę xd
0
Były adwokat Krystka? A wygląda i zachowuje się jak jakiś menel xd
1
@Mesi12 Szanuję za szczerość
0
@lucas/catalan Z tym, że Alonso w Renault zdobył dwa tytuły ;)
0
@tomek256 Już doszedłem. Jakby kogoś to interesowało to trzeba pobrać platformę Epic Games i pobieranie rozpocznie się automatycznie
1
Miał ktoś z was takie coś, że skorzystał z promocji na GTA V na Epic Games, potwierdzenie transakcji przyszło na maila a gra nie została pobrana? Gdy chcę pobrać jest napisane "posiadane"
0
@patry295 Dobre też było jak wbiegł na parkiet od siatkówki i śpiewał hymn z Reprezentacją Francji :D
1
Co się stało, że nagle wszyscy gadają o homo? xd
4
https://www.dorzeczy.pl/kraj/140524/najwiekszy-samolot-swiata-przywiozl-do-polski-wadliwe-maski.html
A więc Gazeta Wyborcza miała racje z tym, że maseczki które przyszły Antonovem są wadliwe. Przypomnę również, że TVP atakowała Gazetę Wyborczą,a KGHM groził pozwami
4
Kupiłem sobie Tyskie, które dawno piłem i muszę Wam powiedzieć, że niezwykle bardzo mi nie smakuje
6
Poranek Kojota na TVN ;)
1
@Mesi12 Kurs na to przed startem dziennika był 1.16 :D
8
Ale ten Grodzki niedobry. Wybrali go marszałkiem, a on zamiast być lekarzem to został marszałkiem. Co innego Karczewski. On pracuje dla idei
2
Jeżeli wezmą Trzaskowskiego to mi ręce opadną. Nie chodzi mi o samego kandydata, ale o to że TVP go zje. Artykuł o nim będzie codziennie w dzienniku
0
@IronSanHybrid Lepiej jakby Jaśkowiaka wzięli. Jeżeli wezmą Traszkowskiego to na TVP rozpocznie się istny maraton heitu na niego
0
@tobiasson92 Wiadomo coś co z obronami jesli przełużą rok akademicki?
0
@Mazi punkt 4 - każdy ma prawo do głosu, ale "siła" głosu zależy od wyniku krótkiego testu z zakresu wiedzy ekonomicznej
to byłoby świetne
0
@barcelonaLM Dawać drugi transport węgla z Kolumbii
4
@NeroTFP Ja całe szczęście nie mam pojęcia o kim piszesz ;)
1
@Hiacynk Z tym brakiem podjazdu to bez przesady
0
Tarcza antykrysywoa w Polsce wyróznia się na tle Euroy
6
Kidawa podobno wypadła najgorzej, a w zestawieniu kto wygrał debatę na 5 miejscu xd
0
Obstawiam, że zaraz puszczą rozmowę Kulczyka jak rozmawia o Kamyszu
1
@vangoor Wszystkim zabiera