1

@macio_944 W Europie mogłbym być sztos. Miasta takie jak Londyn, Paryż, Mediolan

1

Andres na czerwonym przechodzi :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chakalaka Maciej Pach - Konstytucjonalista (Katedra Prawa Ustrojowego Porównawczego UJ)
Co on nie wie, że po skrócie "dr" nie ma kropki?

0

Jak to jest z antyplagiatem w pracy dyplomowej, gdy tłumaczę tekst z angielskiego?

1

@PatrychoO Dzięki wielkie, bo akurat piszę pracę magisterką ;)

0

Zatoka sztuki działa normalnie? Z chęcią się tam wybiorę xd

0

Były adwokat Krystka? A wygląda i zachowuje się jak jakiś menel xd

1

@Mesi12 Szanuję za szczerość

0

@lucas/catalan Z tym, że Alonso w Renault zdobył dwa tytuły ;)

0

@tomek256 Już doszedłem. Jakby kogoś to interesowało to trzeba pobrać platformę Epic Games i pobieranie rozpocznie się automatycznie

1

Miał ktoś z was takie coś, że skorzystał z promocji na GTA V na Epic Games, potwierdzenie transakcji przyszło na maila a gra nie została pobrana? Gdy chcę pobrać jest napisane "posiadane"

0

@patry295 Dobre też było jak wbiegł na parkiet od siatkówki i śpiewał hymn z Reprezentacją Francji :D

1

Co się stało, że nagle wszyscy gadają o homo? xd

4

https://www.dorzeczy.pl/kraj/140524/najwiekszy-samolot-swiata-przywiozl-do-polski-wadliwe-maski.html

A więc Gazeta Wyborcza miała racje z tym, że maseczki które przyszły Antonovem są wadliwe. Przypomnę również, że TVP atakowała Gazetę Wyborczą,a KGHM groził pozwami

4

Kupiłem sobie Tyskie, które dawno piłem i muszę Wam powiedzieć, że niezwykle bardzo mi nie smakuje

6

Poranek Kojota na TVN ;)

1

@Mesi12 Kurs na to przed startem dziennika był 1.16 :D

8

Ale ten Grodzki niedobry. Wybrali go marszałkiem, a on zamiast być lekarzem to został marszałkiem. Co innego Karczewski. On pracuje dla idei

2

Jeżeli wezmą Trzaskowskiego to mi ręce opadną. Nie chodzi mi o samego kandydata, ale o to że TVP go zje. Artykuł o nim będzie codziennie w dzienniku

0

@IronSanHybrid Lepiej jakby Jaśkowiaka wzięli. Jeżeli wezmą Traszkowskiego to na TVP rozpocznie się istny maraton heitu na niego

0

@tobiasson92 Wiadomo coś co z obronami jesli przełużą rok akademicki?

0

@Mazi punkt 4 - każdy ma prawo do głosu, ale "siła" głosu zależy od wyniku krótkiego testu z zakresu wiedzy ekonomicznej

to byłoby świetne

0

@barcelonaLM Dawać drugi transport węgla z Kolumbii

4

@NeroTFP Ja całe szczęście nie mam pojęcia o kim piszesz ;)

1

@Hiacynk Z tym brakiem podjazdu to bez przesady

0

Tarcza antykrysywoa w Polsce wyróznia się na tle Euroy

6

Kidawa podobno wypadła najgorzej, a w zestawieniu kto wygrał debatę na 5 miejscu xd

0

Obstawiam, że zaraz puszczą rozmowę Kulczyka jak rozmawia o Kamyszu

1

@vangoor Wszystkim zabiera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?