tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeeleyBooth *espresso ;)
0
Dlatego nie lubię hurraoptymizmu na tej stronie, który panuje po ogłoszeniu jakiegoś transferu albo zmianie trenera. Po przyjści Setiena na nic się nie nastawiałem. Nie mówię, że byłem jakoś sceptycznie nastawiony, ale z radości też nie skakałem jak niektórzy tutaj
3
Sakiewicz był
Karnowski był
więc kogo jeszcze brakuje? ;)
1
@Aveiro Bale'a też chcą sprzedać, ale ten nie chce, więc jednak piłkarz ma coś do powiedzenia ;)
0
Ej słuchajcie
co oznacza jak gotuje jajka i mi pekają tak głośno? xd
5
Wiedzieliście, że Bosak był w Tańcu z Gwiazdami? xd
https://www.google.pl/search?q=krzysztof+bosak+taniec+z+gwiazdami&hl=pl&sxsrf=ALeKk03IFYXFWIHnp946_iQe-_RhIdtaOw:1592819461844&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiYpNvxkpXqAhVN_CoKHSuABiMQ_AUoAXoECAwQAw&biw=1440&bih=789#imgrc=eVQVoNHIZZDZrM
1
@barteq Dlaczego niby jest to takie oczywiste?
0
@Encore Najbardziej śmieszy mnie picie Królewskiego przez kibiców Legii, bo jest ich sponsorem, mimo że smakuje jak szczyny xd
0
@PatrykBarca Jeżeli Ci wychowankowie nie mają jakości to co tu powiedzieć o aktualnie grających wychowankach Barcy
4
Andrzej mieszkał kiedyś w budynku z parą prawdopodobnie gejów. Mówili dzień dobry na klatce (fakty) xd
0
Bosak jak mi zaimponował teraz :D
3
Trzaskowski odpowiada wymijająco
0
Ktoś coś wie na temat otwarcie klubów? ( tak, szukałem w google, ale nic nie znalałem)
0
@Ratamahatta Z drugiej strony wyobraź sobie co działoby się w TVP gdyby odpowiadali jednoznacznie. Zjechaliby ich po całości
0
@SeeleyBooth A gdyby tak kupić meczówkę za 230 zł która normalnie kosztuje 560zł i potem sprzedać za jakieś 400 zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kuz Ja dzisiaj właśnie to piłem
0
Pytanko
Smakuje wam piwo bezalkoholowe?
Ja dzisiaj doszedłem do wniosku, że chyba zacznę ograniczać picie zwykłego piwa podczas różnych wyjsć na rzecz właśnie takiego bez procentów. Mam na mysli takie niesmakowe. Wiadomo 1-3 można wypić, ale żeby nie pić więcej, a żeby było takie uczucie, że coś się sączy to właśnie tak zrobię.
Zapraszam do dyskusji :D
0
@NaFazieHitman Amazon to współczesna plantacja bawełny
0
@NaFazieHitman Oj jak przykro xd
2
Komentarz usunięty
1
"Festiwal wpadek Trzaskowskiego"
0
@gontex Taka jak ostatnio?
0
@michaleu Ciągle Ci sami mistrzowie: PSG, Barca, Bayern, Juve
0
Zamawiał ktoś rzeczy ze strony aboutyou.pl? Znalazłem w google jakieś negatywne opinie odnośnie zwrotów i reklamacji
1
@Olkovsky9 Trzymam kciuki za taki rozwój sytuacji
0
@Alcazar Jestem sceptycznie nastawiony co do Murańki
0
@Pilka_jest_okragla Zastanawia mnie czemu nikt nie dodaje statystyk z Ligi Mistrzów, gdzie Ronaldo we wszystkim prawie jest na pierwszym miejscu
2
@wojti258Przerażające jest to, że wydaje się to tak prawdziwe
0
Kiedy myślicie, że rynek lotniczy zacznie normalnie funkcjonować? Wiem, że nikt tu nie jest wróżbitą, chciałbym tylko poznać Wasze zdanie. Akurat kończę magistra z lotnictwa i w normalnych warunkach teraz pewnie bym szukał ofert pracy. Firmy lotnicze na jakiś czas mogą zaprzestać rekrutowania nowych ludzi, tak aby odrobić sobie straty spowodowane kryzysem?
0
@Rewolucja123 To zależy jak to Ci napisała :D