0

@justfootball kto to jest? xd

0

@Joe_Pesci Reyes [*]

0

@Firestone Koeman chyba wiem ile lat mają Amigosi. Tutaj nie trzeba rozpoczynać sezonu żeby to ocenić :D

0

@BarcaInfo Warto przypomnieć, że ten sam Vidal był jednym z winowajców klęski z Bayernem

2

@Firestone Tutaj się nie zgodze. Możei obecnie amigosi dają więcej niż młodzi, ale praca trenera polega na realizowaniu projektu sportowego, który zakłada kilka lat do przodu. Niestety ale od kilku lat w Barcy prowadzi się projekt sportowy który nie patrzy w przyszłość, bo jak inaczej można określić sprowadzania piłkarza w załóżmy wieku 28 lat, kontrakt na 5 lat, wysoka pensja i potem wielkie zdziwienie, że odchodzi za darmo?

Jak to mówią czasem trzeba zrobić krok wstecz potem dwa do przodu. Niestaty Barca zrobiła może i jeden do przodu ale potem ze trzy do tyłu

0

@tristan87 No i po rewolucji. Amigosi robią fiestę

1

@Survier A na boku Amigosi śmieją się z młodego jak z nowego w pracy :D

1

@NaFazieHitman Tak to jest jak sie bierze Griezmana i daje mu ponad 40 mln rocznie

2

@Zbyszko z Bogdańca Oby Wolves nie czytało La Rambli xd

0

@Keriox Gnabry to wygląda jak taki wnusio babusi

1

@kewin Niemców boli wielki Polak xdd

27

Suarez w Atletico, Griezman w Barcelonie.
Świat się kończy

0

@jacob345 Co ma ewentualna sprzedaż Puiga do hasła Mes Que un Club?

5

Syriusz Black wdarł się do zamku

0

@LuisSalvano Real chciał wydymać Bale to Bale wydymał Real :D

0

@MaŁolat Na La Rambli ta mania dotyczy również piłkarzy. Ledwo co pojawi się jakieś nowe nazwisko juniora a już pojawia się w przewidywanym składzie w sezonie za trzy lata

1

@MesQueUnClub96 Lyon to Ty szanuj

2

@kuz Pedri i Trincao jeszcze nic nie pokazali

1

Komentarz usunięty

6

Nie czaję
Imigranci spalili obóz dla uchodźców na wyspie Lesbos. Tymczasem chcą im odbudowac ten obóz. Ja na mniejscu Grecji za takie spalenie spakowałbym ich wszystkich na statek i Adios Muchachos

0

@BarcaInfo Patrzymy a tu Suarez podarł paszport xdd

0

@masq Pewnie kreatywna księgowość Bartomeu

1

@dorkizos Xiaomi są świetne i jeszcze ta cena. Tylko dlaczgo wszystkie te Xiaomi to takie cegły

0

"9 sierpnia 2014 roku ogłoszono podpisanie pięcioletniego kontraktu z FC Barcelona[9]. Kataloński klub wydał na zawodnika 15 milionów funtów[10]. W debiutanckim sezonie rozegrał 63 minuty, zdobywając potrójną koronę".

Zagadka o kim mowa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pogba Kolizja chwilę po starcie i potem kolizja na prostej przy wznowieniu wyścigu

0

Co sięstało z Leclerciem, bo nie ogądąłem przez chwilę?

1

Co tam sie odwala na torze xdd

0

Ale bym sobie obejrzał powtórkę wspaniałego zwycięstwa Bartka Zmarzlika xd

1

@crackeer Nie leci, jutro jest powtórka z wczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?