truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wchodzi nasz kapitan
0
W Manchesterze szybko poszło XD
3
Przysięgam, ze Bożydar się zaraz zesra ta atmosfera na stadionie XD
0
Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego stadion, który jest połowa wielkości Camp Nou nie może się wypełnić?
Rozumiem niechęć niektórych Socios do zmiany miejsca, niskiej rangi mecz, ale jednak to kilkadziesiąt tysięcy mniej…
W Anglii niestety coś takiego nie miałoby prawa bytu.
1
To są 5x gorsze pojeby niż Espanyol XD
5
Dla mnie trochę niezrozumiała decyzja.
Po 1. bardzo szybko
Po 2. miał trudne mecze - Betis, Barcelona - przegrane nieznacznie, po walce
Wygrana z Mallorca…
W takim razie tak naprawdę wyciągamy to z przegranej w Cadiz…
1
Na plus: Cancelo, FDJ, Kounde
Minus: Lewy, Balde
5
Jak Lewy nie wykorzystuje takich sytuacji to jakie ma wykorzystywać???
0
@Katalończyk 99 Nie, to my co roku odpadamy z fazy grupowej LM xd
0
Niestety zejdzie Yamal, a powinien Lewy.
Ewentualnie spuści Gaviego.
4
Powiem coś co nikogo nie zdziwi.
Lewy do zmiany.
0
Przyjęcie jak w okręgówce
5
Messi nominowany XD
1
ABIDAL jak Ty losujesz…
0
Nie pamietam takiej grupy Barcy
1
Niesamowite XDDDD
0
@jacobFCB tego nikt nie wie XD
3
Dawać do nas Young Boys
0
Teraz sie okaże…..
1
@P33ck już nasza bardziej wyglada z LE
0
Dawać Milan na Real
0
@Tomek54321 dokładnie… co się zmieniło?
2
@ObiwanKenobi tak samo Inter… nowe zasady?
0
Bałem się, ze będą podchodzić Fati i Alba i to zjebia xd
3
@zalo88 może być podobnie jak z Thiago za jego najlepszych czasów
0
@Kettger czy ktoś wie co z 1/2 piętrem?
W informacjach wszędzie jest tylko o trzecim…
1
16 minut doliczone i Real nie strzela. Nowe. Nie znałem.
2
@macio_944 nic dodać nic ująć…
Jedynie od SITY uszy bolą.
1
Tego Hajto się nie da słychać, dziwie się, ze go zapraszają do studia. Wyraźnie odstaje, słoma z butów wystaje.
0
Nie wiem jak to się dzieje, ze jest 88 tys ludzi na trybunach, jak tyle pustych miejsc. Ludzie w trakcie wyszli? Xd