0

Co Messi zrobił podczas meczu, ze jest na niego taki hejt?

3

Tymczasem za chwile na Cafejce: Holandia się podkłada oczywiście XD

0

Leo co wyczucie!

1

Ferran kolejny raz nie wie co się dzieje na boisku

1

Llorente jest tragiczny

1

@Toretto jeszcze Ferran jakby mógł grać w tym meczu to zjebalby identycznie lub gorzej xd

2

@wojopancer zapomnial, ze Lewy już nie w Bayernie

5

Karny powinien być xddd

1

Ile on się składa do tego strzału… sprzedać jak najszybciej i zapomnieć.

1

Lucjo Enrique xd

0

Hiszpania pięknie klepie, przypomina się ta precyzja z Barcelony

0

@Kapitan hawk akurat Real ma bardzo spoko hymn, z cała niesympatią do nich

1

Veratti we Francji XD

0

@AmigoBlancos remis najlepszy

0

Wiadomo co z odwołaniem Barcelony o pauzowanie Lewego? Mamy szanse coś uzyskać?

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

3

Coraz mniej wierze w Raphinhie

1

Spzakowski myślał ze w bramkę XD

0

Hiszpania przy obecnym ataku nie ma co myśleć o medalach. Trwa długa posucha napastników w Hiszpanii i trudno będzie to zmienić ot tak

0

Komentarzy podniecają się ta bramka, jakby była co najmniej stadiony świata

0

Dlaczego mam wrażenie, jakby ich było na boisku 20?

0

Zasłużona żółta. Uspokójcie sie :)

1

Niesamowite jak ta bramka została zaliczona

0

@cold_play dzięki :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale pustki na metropolitano

0

@kamiVeB dlaczego viva la vida utożsamiany jest z Barcą? Ktoś wyjaśni?

4

Dlaczego oni nie mogą od razu strzelać XDDD

0

Wiecie, ze znajac życie w losowaniu trafimy na United? Xd
(O ile zajmą 2 miejsce)

0

Dawać jeszcze dwie bramki i można iść spać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?