truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dla Rakiticia smakuje ten gol podwójnie!
0
Correa mógł się zapisać w historii, szkoda
0
Nie oglądam City, ale to co widzę to są strasznie żałośni xd Foden w tym samym worku co Winicjusz
0
Sędzia doliczył 9 a Szpakowski 3 XD
1
@Panda46 Savic to taki mały Pepe
0
@lukaszbrk nie przejdzie Guardioli.
4
Jeszcze Villareal na 1:1!
1
@korrni Polsatu Sport nie ma.
Tylko na polsatbox. Ludzilem się, ze będzie na viaplay, niestety nie
0
Ktoś pamięta kiedy ma wrócić Fati? Na Cadiz czy później?
2
Kawiarnie w Madrycie jak zwykle zamkneli
22
Co jak co, ale Garcia kolejny mecz TOP
0
Eric García wow
0
Niesamowite… ten człowiek wystarczy, ze raz uderzy. Brak słów
0
Jak Getafe gra? Mamy szanse na remis?
12
Alves, nikt nie odbierze Ci twojej wyjątkowości i tego co wnosisz do klubu. Dla mnie jesteś już legenda. Wielki człowiek!
0
Wyczuwam gola na 1-2 w końcówce
0
Dużo, dużo niedokładności dziś. Auba słaby mecz. Gdyby był Memphis, myśle, ze by już nie grał.
5
Dembele wystarczyło chwile, aby zagrać kluczowe podanie.
0
Wywieziony remis to będzie dobry wynik.
0
Nie ma na co czekać. Zmiany!
0
@Ramek co z tego, ze sobie wypuszcza piłkę i do przodu, skoro zagrożenie z tego jest niewielkie. Typowa gra z ligi angielskiej na dłuższa mete nie przetrwa w Barcelonie, o czym się właśnie przekonujemy.
10
Dembele to mus. Niestety technicznie Traore odstaje baaaardzo.
0
Hahahahaha. Mamy trochę szczęścia. Dużo by gwizdnelo.
5
Pedri pierwszy kontakt z piłka XD
Litości!
0
Niestety mało przekonuje mnie Traore. Często te zwody są efektywne, ale mało wnoszą do gry…
0
Nie można było trafić lepiej w mecz na żywo! Vamos!
0
@mielniczas C daleko w tyle…
18
Nic tylko kibicować Leeds spadku
8
Już chyba wszyscy zapomnieliśmy o jego istnieniu
3
Proszę nie błagam