5

Dla Rakiticia smakuje ten gol podwójnie!

0

Correa mógł się zapisać w historii, szkoda

0

Nie oglądam City, ale to co widzę to są strasznie żałośni xd Foden w tym samym worku co Winicjusz

0

Sędzia doliczył 9 a Szpakowski 3 XD

1

@Panda46 Savic to taki mały Pepe

0

@lukaszbrk nie przejdzie Guardioli.

4

Jeszcze Villareal na 1:1!

1

@korrni Polsatu Sport nie ma.
Tylko na polsatbox. Ludzilem się, ze będzie na viaplay, niestety nie

0

Ktoś pamięta kiedy ma wrócić Fati? Na Cadiz czy później?

2

Kawiarnie w Madrycie jak zwykle zamkneli

22

Co jak co, ale Garcia kolejny mecz TOP

0

Eric García wow

0

Niesamowite… ten człowiek wystarczy, ze raz uderzy. Brak słów

0

Jak Getafe gra? Mamy szanse na remis?

12

Alves, nikt nie odbierze Ci twojej wyjątkowości i tego co wnosisz do klubu. Dla mnie jesteś już legenda. Wielki człowiek!

0

Wyczuwam gola na 1-2 w końcówce

0

Dużo, dużo niedokładności dziś. Auba słaby mecz. Gdyby był Memphis, myśle, ze by już nie grał.

5

Dembele wystarczyło chwile, aby zagrać kluczowe podanie.

0

Wywieziony remis to będzie dobry wynik.

0

Nie ma na co czekać. Zmiany!

0

@Ramek co z tego, ze sobie wypuszcza piłkę i do przodu, skoro zagrożenie z tego jest niewielkie. Typowa gra z ligi angielskiej na dłuższa mete nie przetrwa w Barcelonie, o czym się właśnie przekonujemy.

10

Dembele to mus. Niestety technicznie Traore odstaje baaaardzo.

0

Hahahahaha. Mamy trochę szczęścia. Dużo by gwizdnelo.

5

Pedri pierwszy kontakt z piłka XD
Litości!

0

Niestety mało przekonuje mnie Traore. Często te zwody są efektywne, ale mało wnoszą do gry…

0

Nie można było trafić lepiej w mecz na żywo! Vamos!

0

@mielniczas C daleko w tyle…

18

Nic tylko kibicować Leeds spadku

8

Już chyba wszyscy zapomnieliśmy o jego istnieniu

3

Proszę nie błagam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?