truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chce się wierzyć, ze PSG to tak wypuściło w naszym stylu. Błąd bramkarzy, obrony. Nie wystarczy złoty atak…
0
Klasa Ter Stegena xd
0
Ehhh, brak słów xd
1
Gdzie jest ta dynamika Messiego.. niestety za każdym razem spóźniony
0
To jest maszyna…
0
Ojjj Neymar powinien lepiej to uderzyc, przypomina momentami Ferrana xd
2
Asensio to jest taki piach, same straty albo rozpaczające strzaly
0
Ale pressing Realu mocny, nie wytrzymają tak długo
3
Jednocześnie piszecie w jednym artykule o słabej skuteczności Alvesa względem Desta, podając jego skuteczność Desta 100%. Trochę masło maślane xd
0
Brać. Korzystać. Zapomnieć.
1
@Gorantores przydałoby by sie, żeby był „chociaż” taki jak Benzema
0
Z dupy ten karny XD
Dobrze, ze Ferran nie podchodził
1
Niesamowite naprawdę
0
@K0stek canalplusonline bez zarzutów
0
Trudny mecz. Warto za nauczyć, ze Elche naprawdę dobrze gra
0
Dużo błędów, widać rozregulowanie, Dembele mnóstwo strat..
0
Generalnie, to w Realu w wyjściowej 11 tylko jeden Hiszpan. Słabo.
1
Spokojnie, strzela w 83’ i w 89’…
1
Na realmadryt.pl już ściskają dupe przed El Classico xd
1
Pedri ma nawet ten sam ruch i prowadzenie co Iniesta. Rośnie geniusz.
0
Mam nadzieje, ze zostawicie Depaya w spokoju po tym meczu. Kilka zagrań na miare TOP oraz gol. O Dembele mówić nie będę.
3
Dembele zasłużył na wyjściowa jedenastkę
1
LDJ jest niesamowity
0
Napoli na 1 miejscu. My tacy dobrzy czy liga włoska taka słaba? ;)
3
Po golu Dembele +20MLN do kontraktu
8
Trzeba strzelić na 2-0 bo może być roznie…
3
Ale mi się podoba linia Pique-Araujo. Obaj 100% pewności
0
Poproszę o Depaya, FDJ i Dembele a drugiej ;)
0
Liczę na Memphisa za Ferrana i progranie z Aubą
0
@El dominatore Neto w CdR tez nie błysnął