1

Nie chce się wierzyć, ze PSG to tak wypuściło w naszym stylu. Błąd bramkarzy, obrony. Nie wystarczy złoty atak…

0

Klasa Ter Stegena xd

0

Ehhh, brak słów xd

1

Gdzie jest ta dynamika Messiego.. niestety za każdym razem spóźniony

0

To jest maszyna…

0

Ojjj Neymar powinien lepiej to uderzyc, przypomina momentami Ferrana xd

2

Asensio to jest taki piach, same straty albo rozpaczające strzaly

0

Ale pressing Realu mocny, nie wytrzymają tak długo

3

Jednocześnie piszecie w jednym artykule o słabej skuteczności Alvesa względem Desta, podając jego skuteczność Desta 100%. Trochę masło maślane xd

0

Brać. Korzystać. Zapomnieć.

1

@Gorantores przydałoby by sie, żeby był „chociaż” taki jak Benzema

0

Z dupy ten karny XD
Dobrze, ze Ferran nie podchodził

1

Niesamowite naprawdę

0

@K0stek canalplusonline bez zarzutów

0

Trudny mecz. Warto za nauczyć, ze Elche naprawdę dobrze gra

0

Dużo błędów, widać rozregulowanie, Dembele mnóstwo strat..

0

Generalnie, to w Realu w wyjściowej 11 tylko jeden Hiszpan. Słabo.

1

Spokojnie, strzela w 83’ i w 89’…

1

Na realmadryt.pl już ściskają dupe przed El Classico xd

1

Pedri ma nawet ten sam ruch i prowadzenie co Iniesta. Rośnie geniusz.

0

Mam nadzieje, ze zostawicie Depaya w spokoju po tym meczu. Kilka zagrań na miare TOP oraz gol. O Dembele mówić nie będę.

3

Dembele zasłużył na wyjściowa jedenastkę

1

LDJ jest niesamowity

0

Napoli na 1 miejscu. My tacy dobrzy czy liga włoska taka słaba? ;)

3

Po golu Dembele +20MLN do kontraktu

8

Trzeba strzelić na 2-0 bo może być roznie…

3

Ale mi się podoba linia Pique-Araujo. Obaj 100% pewności

0

Poproszę o Depaya, FDJ i Dembele a drugiej ;)

0

Liczę na Memphisa za Ferrana i progranie z Aubą

0

@El dominatore Neto w CdR tez nie błysnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?