truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@martin86 cieszył? Człowiek zrobił tyle dla Barcelony co nikt, także nie ma się z czego cieszyć, ze się człowiek rozkłada.
1
Powinien wykonywać Mbappe, zasłużył, a Messi nie w formie
11
Wiedziałem… XD
Niesamowite
0
Inieste powitamy zawsze z otwartymi rękami, ale poprosimy jako działacz, w piłkę dajmy grać młodym :)
0
@Naturopata tak można postrzegać kluby z inna polityka, nie w przypadku stylu Gua/Xaviego…
19
@Naturopata nieprawda, wykonał ogromna prace w meczu z Alteti
0
A Memphisa nadal brak…
14
Getafe ewidentnie rządzi w Madrycie XD
9
Cieszę najważniejsze - znowu MAGIA na Camp Nou, czego nie widziałem od dobrych kilkunastu miesięcy
6
Ferran cichy bohater! Znakomita praca
0
3/4 obrońców strzeliło bramki
1
Dawno nie widziałem takiej Barcelony!!!!!
0
Może być spalony
1
Traore rajdami przypomina jedna osobę - Messiego!!!
0
Będziemy grać bardziej 4-4-2, spokojnie
1
@Hubsao już nie pamietam takich czasów…
0
Aż nie do wiary, ze podczas meczu Barcelony ma nie padać! ;)
Nie zdarza się ostatnio…
0
@koksik2700 jedyne prawidłowe przywitanie!
10
Zupełnie nie rozumiem, jak można było tak potraktować Suareza. Jeden z najlepszych 9tek współczesnej piłki nożnej, został wykopany jak Koeman, który zginął „od własnej broni” ;)
1
@FCB_dimiC już w przeszłości te gazety wystawiały tak Gaviego - nic z tego nie wyniknęło, bzdury…
5
@Pawel13sz gdzieś o 30 nawet czytałem
0
Jeżeli ma grać, to Dembele wyglada dużo lepiej, gdy wchodzi z ławki.
2
Niestety, Ronaldinho wybrał gwiazdorzenie i imprezy, miał perfekcyjne warunki na bycie piłkarzem w stylu Messiego, przy odpowiednim poprowadzeniu trenerskim i włożeniu własnej pracy mógł być wielki, a tak to bycie TOP trwało zaledwie kilka lat.
0
@Edii7777 Eric w formie jak sprzed kontuzji oraz Araujo mogą stanowić nasz trzon w przyszłości na środku obrony
1
Redaktorzy, aż tak dobrze nie było, z Linares wygraliśmy 1-2 ;)
7
Co za bezsensowny tytuł…
1
Warto zwrocic uwagę na Torresa za to, ze podał, a nie strzelał. Tak grała Barcelona za tikitake. Do ostatniego, często absurdalnego podania i strzały na „pusta” bramkę
0
Real i tak to zremisuje albo wygra, niestety maja to szczęście, które nas z odejściem Messiego zupełnie opuściło
1
@Momals11 oj nieprawda, Lewy ma więcej tych goli ????
1
No to nic, pozostaje wygrać LE xd