1

@martin86 cieszył? Człowiek zrobił tyle dla Barcelony co nikt, także nie ma się z czego cieszyć, ze się człowiek rozkłada.

1

Powinien wykonywać Mbappe, zasłużył, a Messi nie w formie

11

Wiedziałem… XD
Niesamowite

0

Inieste powitamy zawsze z otwartymi rękami, ale poprosimy jako działacz, w piłkę dajmy grać młodym :)

0

@Naturopata tak można postrzegać kluby z inna polityka, nie w przypadku stylu Gua/Xaviego…

19

@Naturopata nieprawda, wykonał ogromna prace w meczu z Alteti

0

A Memphisa nadal brak…

14

Getafe ewidentnie rządzi w Madrycie XD

9

Cieszę najważniejsze - znowu MAGIA na Camp Nou, czego nie widziałem od dobrych kilkunastu miesięcy

6

Ferran cichy bohater! Znakomita praca

0

3/4 obrońców strzeliło bramki

1

Dawno nie widziałem takiej Barcelony!!!!!

0

Może być spalony

1

Traore rajdami przypomina jedna osobę - Messiego!!!

0

Będziemy grać bardziej 4-4-2, spokojnie

1

@Hubsao już nie pamietam takich czasów…

0

Aż nie do wiary, ze podczas meczu Barcelony ma nie padać! ;)
Nie zdarza się ostatnio…

0

@koksik2700 jedyne prawidłowe przywitanie!

10

Zupełnie nie rozumiem, jak można było tak potraktować Suareza. Jeden z najlepszych 9tek współczesnej piłki nożnej, został wykopany jak Koeman, który zginął „od własnej broni” ;)

1

@FCB_dimiC już w przeszłości te gazety wystawiały tak Gaviego - nic z tego nie wyniknęło, bzdury…

5

@Pawel13sz gdzieś o 30 nawet czytałem

0

Jeżeli ma grać, to Dembele wyglada dużo lepiej, gdy wchodzi z ławki.

2

Niestety, Ronaldinho wybrał gwiazdorzenie i imprezy, miał perfekcyjne warunki na bycie piłkarzem w stylu Messiego, przy odpowiednim poprowadzeniu trenerskim i włożeniu własnej pracy mógł być wielki, a tak to bycie TOP trwało zaledwie kilka lat.

0

@Edii7777 Eric w formie jak sprzed kontuzji oraz Araujo mogą stanowić nasz trzon w przyszłości na środku obrony

1

Redaktorzy, aż tak dobrze nie było, z Linares wygraliśmy 1-2 ;)

7

Co za bezsensowny tytuł…

1

Warto zwrocic uwagę na Torresa za to, ze podał, a nie strzelał. Tak grała Barcelona za tikitake. Do ostatniego, często absurdalnego podania i strzały na „pusta” bramkę

0

Real i tak to zremisuje albo wygra, niestety maja to szczęście, które nas z odejściem Messiego zupełnie opuściło

1

@Momals11 oj nieprawda, Lewy ma więcej tych goli ????

1

No to nic, pozostaje wygrać LE xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?