0

Barcelona za Guardiole jak nic

0

I nie mamy Alby za tydzień

0

Dembele jak za starych czasow

0

Ferran trochę za dużo kiwa, mam nadzieje, ze za bardzo chce zaistnieć na Mestalla

8

Tak strzelają napastnicy…

0

My tez nie zawojowaliśmy z Espanyolem Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobry skład, fajnie, ze odpoczywa Pedri, nie można go zajechać. W drugiej połowie Adama, Luuk i Nico.

6

Jak dawno nie było tyle możliwych roszad w ataku. To cieszy… nie skreślałbym tez Luuka.

0

Real już odpłynął, szkoda, bo Alaves długo się broniło i miało sytuacje

1

Mbappe jednak tez potrafi marnować setki xd

0

Mbappe wypracowuje te karne jak na zawołanie a oni wszystko marnuja…

0

Ostatnia drużyna serie A prowadzi z liderem. Dzień absurdów

4

@wawrzyn1 trzeba wziąć tez pod uwagę renowacje Bernabeu

0

Jak Real dzisiaj zremisuje to chyba serio chcą oddać to mistrzostwo…

0

@mekston brzmi jak Barcelona w czwartek

0

Mogło być 3-0, niezle tam się dzieje

1

Biorąc pod uwagę 2/3 letnie pobyty w każdym z klubów, to chyba trudno mu odnaleźć szczęście ;)

1

Niestety Ferran ławka, uczyć się i uczyć

0

Ferran kolejna setka, niesamowite

0

Ferran zajeba dwie setki…

0

Przykre, ale Ferran do zmiany

0

Szkoda Desta, stracić miejsce na rzecz Minguezy, nieporozumienie…

4

Robert Lewandowski mil udział przy bramce… są jakieś granice…

1

Ten bramkarz Salzburga przydałby się u nas, dobry potencjał, młody

7

@klopx jeszcze klasyka szwabskiej mordy to Oliver Kahn

2

Co to był za strzał Levante, W o W

6

No to jedziemy bez Pique i Gaviego do Włoch

1

Mbappe to jest jednak gość

4

@Qba2312 kibic Barcelony nie potrzebuje się zastanawiać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?