0

Pozostaje się modlić, ze z Fatim (wątpliwe) I z Pedrim będzie wszystko ok…

0

Bardziej niż ta porażka martwi mnie kontuzja Fatiego… to dopiero 1/8 i musiałby się stać cud lub niesamowity wzrost formy, żebyśmy zgarnęli puchar

0

Karny będzie bankowo

4

Klasyka gatunku

1

Co dziś takie opóźnienie ze składami?

0

Najlepiej byłoby zacząć ustawieniem 4-4-2!
Ter Stegen
Alves - Araujo - Pique - Alba
Pedri - Busquets - Gavi - Frenkie
Torres- Fati

3

Obejrzyjcie sobie jego dotychczasowe gole. Większość z nich to gole wypracowane, nie są przypadkowe, często naprawdę imponujące, oznacza to, ze Memphis ma serio talent i nie warto go skreślać na starcie przy słabych kilku meczach.

0

@RivaldoVitorBorba typowo polskie podejscie, w krajach zachodnio-europejskich tego typu gesty są normalne i nikt sie nad tym nie zastanawia, w Polsce to od razu gejoza i pożal sie boże. Przykre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Uwielbiam te wszystkie oceny Ferrana po 45 minutach zarówno pierweszego, jak i trudnego meczu...

19

Super wiadomość!

1

@batoosz maja. Jeżeli będą mieć jutro pozytywny test, to dolecą na Arabię

1

Wszystkie wyniki dzisiaj pod Barcelonę! Jedyne co nam obecnie może „pomóc”

3

Remis Betisu z Rayo wydaje się idealny :)

0

@Ptasior po ostatnich meczach Alby, to zacząłem się już zastanawiać, żeby Desta na lewa stronę spróbować…

3

@KacperVEB moim zdaniem wątpliwa…

0

Moim zdaniem za szybko zdjął Luuka. Praktycznie po zdobyciu bramki (i wejsciu Memphisa) gra się zupełnie pogorszyła, taktyka się zmieniła, która zupełnie nie działała na Granada, zrobiło się dużo mniej dośrodkowań, a jeżeli już były, to zupełnie nietrafione. W tej całej szamotaninie Granada zauważyła, ze jesteśmy do ugryzienia, zaczęły się nerwy i błędy młodych piłkarzy, stad czerwień dla Gaviego. Niestety, ale Xavi popełniał błędy, ale musiało się to przydarzyć. Osobiście uważam, ze nie można mieć pretensji do niego.
Pamietajmy, że prawdziwa Remontada jeszcze potrwa i musimy być cierpliwi!

0

@MESSIah16 właśnie dlatego jego „wartość” jest niby największa

0

Abde! Jak to nie weszło?

0

Alves niesamowita druga połowa

0

@El dominatore wprowadzić Depaya, odciążyć prawa stronę, wtedy przenosząc grę na lewo można wykorzystać prawa stronę z zaskoczenia, a nie ciagle to samo…

0

Dembélé zostawić - nieprzewidywalny, za Jutgle Depay i powinno być dobrze.

0

@KimBassinger1 jego gra jest akurat bardzo przewidywalna i często czytelna przez przeciwnikow

1

@FCB24 ale samo wejście w zespół miał bardzo dobre, mam wrażenie, ze jego potencjał był niewykorzystany grając na 9, zamiast na boku

0

@analitykTaktyki raczej cieszyć się, biorąc pod uwagę ostatnie ustawienia

0

@szymekkkbarca To jest ten spokój, który ma Messi, a którego brakuje Demebele

0

@Mroziu D. Alves

1

@Rewolucja123 przy podawaniu składu redaktor zastosował średniki, tym samym wskazując ustawienie graczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Rewolucja123 raczej 3-5-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?