0

Adama niestety ostatnio straszny przecietniak

0

@joloskyy jakie błędy XD

1

Szpakowski się tak podniecił, ze Szczesny „prawie” złapał…

2

@Peciak niestety, ale obecnie mało kto zyczylby sobie powrotu Messiego. Nie ze względu na jego aktualna formę, tylko dostosowanie profilu całej drużyny, która obecnie odnotowuje znaczny progres.

0

Mimo iż to piłkarz o wielkim talencie, jego problem to regularność. Błyski nie wystarcza. Obecnie wnosi bardzo dużo do gry Barcy - wymierzone asysty. Już nawet kibice przestali gwizdać. Przy odpowiednim poprowadzenia sprawy, dembelowa trylogia mogłaby pójść w zapomnienie przy odpowiednim stanowisku samego Ousmane.

0

Ani trochę nie pasuje do stylu Barcy. Nie będziemy się zmieniać pod Lewego.

0

Pożyjemy, zobaczymy.
Okres powrotu w tym sezonie nigdy nie był zgodny. Przykład? Memphis o wieku innych

0

Pamietam jak wszyscy go chcieli stad wywalić.
Teraz pokazał, ze zasługuje na walkę o skład i na pewno nie odejdzie za 20 mln

1

@Ronaldinho10zMadrytu rzygac się chce jak się na niego patrzy szczerze mówiąc XD

0

@Hartge już bardziej bym tutaj wymienił Suareza niż Buquetsa

0

Już się boje jak Winicjusz będzie kręcił Alvesa XD

2

@macio_944 tez tak czasami się zastanawiam i myśle, ze tu nie ma czego lubic…

10

Vinicius zastępuje godnie CR7 w postaci beksy

0

Nikt normalny nie weźmie takiej osoby o takim nazwisku na poważnie xd

47

Co jak co, ale García dzisiaj to ten sprzed kontuzji. Dobrze się patrzy.

15

Co Dembele daje dzisiaj za podania… praktycznie uczestniczy przy każdych sytuacjach Barcelony.
Przy takiej grze nie musi strzelać bramek

0

No to czekamy na gol Braithwaita

1

Szkoda, ze tak wyszło z Liga Mistrzów. Z taka gra mogło być naprawdę interesująco…

0

Świat się kończy

1

O matko Puig, szykujemy się na straty

0

Ciekawi mnie ta frekwencja Camp Nou. Czy powrócimy do tej na miare 80K+ ?

4

Dembélé chyba najlepszy mecz w sezonie xd

5

zdolność Ferrana do tworzenia sytuacji jest niesamowita

0

Demebele kolejne +10 mln do kontraktu

2

Niestety ale Adama się moze uczyć od Dembele jak wrzucać w pole karne…

7

Zagranie Demebele w stylu Messiego

0

Ferran golleador XD

10

Jezus jak Wy narzekacie… gorzej się to czyta niż oglada. Zdarza się. Wyluzujcie ;)

0

2

W tego człowieka wszystko co leci to wpada. Brak słów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?