0

@ChampionLW XDDDD

0

Oby się nie skończyło 2:8

0

Bellerin kryminał…

5

Byle Real znowu nie wygrał tej LM, reszta już mi wisi XD

1

@Kimirionum obrońcy skutecznie utrudnili mi, aby w LM utrzymać choć polowe tego miana

0

To musi być gol…

5

Jak to może nie być karny? Czy w VARze ktoś tam jest? Komedia

0

Oby to nie pachwinaz

1

Nawet Real grać nie musi żeby wysadziło kawiarnie XD

5

Roberto strzela bramkę i Dembele z główki, czy my umarlismy?

5

Valverde każdy mecz bomba. Niesamowity jest ten człowiek. Jedyny, który daje się lubić w RM

0

Valverde by trafił XD

0

Hahaha 3 gole nieuznane, grubo

5

Jak można było tak okraść Elche z bramki, w głowie się to nie mieści co wyprawiaja sędziowie w tym roku

0

Ferran jest ostatnio tak niedokładny, ze nie mogę w to uwierzyć. KAŻDY drybling to strata.

5

Umtiti pierwszy mecz i asysta XD

0

Hahaha jak to nie weszło

0

To w drugiej Mayoral na 1-1 i do El Clasico z +2 (jak oczywiście nie strzelą dwóch karnych w końcówce)?

0

Czerwona totalnie z dupy

0

Ktoś powie mi dlaczego Benzema pauzuje, oprócz tego ze ostatnio był słaby?

1

Stolica Hiszpanii w składzie jeden Hiszpan xd

0

Griezmann w wyjściowym składzie XD

8

A w madryckiej kawiarni już sprzedają Benzeme XD

1

@ciema 5 to najmniejszy dla nas wymiar kary

0

Czwarta czerwona dzisiaj w La Liga

0

Trzeba im przyznać, ze maja ogromna dynamikę jak cisną, aż strach się bać, to coś czego nam jeszcze brakuje przy gonieniu wyniku

1

Jeszcze przynajmniej jeden karny będzie odgwizdany XD

0

I cyk karniaczek

1

Niestety wydaje mi sie, ze w końcu spuchną

0

@Borry i VJ w 97’ przy 5’ doliczonych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?