truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ChampionLW XDDDD
0
Oby się nie skończyło 2:8
0
Bellerin kryminał…
5
Byle Real znowu nie wygrał tej LM, reszta już mi wisi XD
1
@Kimirionum obrońcy skutecznie utrudnili mi, aby w LM utrzymać choć polowe tego miana
0
To musi być gol…
5
Jak to może nie być karny? Czy w VARze ktoś tam jest? Komedia
0
Oby to nie pachwinaz
1
Nawet Real grać nie musi żeby wysadziło kawiarnie XD
5
Roberto strzela bramkę i Dembele z główki, czy my umarlismy?
5
Valverde każdy mecz bomba. Niesamowity jest ten człowiek. Jedyny, który daje się lubić w RM
0
Valverde by trafił XD
0
Hahaha 3 gole nieuznane, grubo
5
Jak można było tak okraść Elche z bramki, w głowie się to nie mieści co wyprawiaja sędziowie w tym roku
0
Ferran jest ostatnio tak niedokładny, ze nie mogę w to uwierzyć. KAŻDY drybling to strata.
5
Umtiti pierwszy mecz i asysta XD
0
Hahaha jak to nie weszło
0
To w drugiej Mayoral na 1-1 i do El Clasico z +2 (jak oczywiście nie strzelą dwóch karnych w końcówce)?
0
Czerwona totalnie z dupy
0
Ktoś powie mi dlaczego Benzema pauzuje, oprócz tego ze ostatnio był słaby?
1
Stolica Hiszpanii w składzie jeden Hiszpan xd
0
Griezmann w wyjściowym składzie XD
8
A w madryckiej kawiarni już sprzedają Benzeme XD
1
@ciema 5 to najmniejszy dla nas wymiar kary
0
Czwarta czerwona dzisiaj w La Liga
0
Trzeba im przyznać, ze maja ogromna dynamikę jak cisną, aż strach się bać, to coś czego nam jeszcze brakuje przy gonieniu wyniku
1
Jeszcze przynajmniej jeden karny będzie odgwizdany XD
0
I cyk karniaczek
1
Niestety wydaje mi sie, ze w końcu spuchną
0
@Borry i VJ w 97’ przy 5’ doliczonych