truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mingueza właśnie dlatego grasz w Celcie…
2
@Piotii16 Notino
0
Veiga dobry grajek
0
@La Pulgaa tam to już na pewno sędziowie przekupieni przez Laporte…
1
Acencio porażka dziś
4
Busi TOP drybler
1
Należało się Raphinhi dzisiaj!
0
Mam wrażenie, ze Real (M) przeprowadził jakaś chorą (duża) liczbę ataków w tym meczu
2
I tak strzela po 80’, nie wiem czy się łudzić czy nie XD
0
Jak Sociedad zagra dobrze to będzie następujący płacz:
„jak zwykle, wszyscy spinają dupe i grają dobrze a przed Barcelona rozkładają nogi” xd
0
FDJ faulował, nie dziwie się jemu, sędziowie dzisiaj sędziują baaaardzo na nasza stronę
0
Obrona Częstochowy, klasycznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dv7wisnia mam to samo i zle mi z tym :(
1
Dembele POTRAFI być najlepszy na swojej pozycji, ale nie potrafi trwać w tym. Niestety brak boiskowej inteligencji nie pozwala mu utrzymać tego poziomu. Mimo to zagrał naprawdę super, co się zdarza coraz częściej.
1
W końcu akcja z kontry.
2
Jaka łatwość Villareal. Szok!
0
A na flashscore Tenas za Raphinie xd
0
Dogrywka będzie jak nic
2
Wywalił Ronaldo na ławkę w 61’?Xd
Przecież większość stadionu przyszło tam, żeby go oglądać haha
1
@esem91 Poza tym, ze Gavi MOTM, to BALDE, matko, jak ten chłopak potrafi się podobać. Tym wejściem, co wyłożył setkę Dembele - coś pięknego! Oby tak dalej.
0
Gavi te balanse ciałem, zesram się xd
0
Zmiany, trzeba oszczędzać chłopaków
0
@panczo rzekomo te placki zdobyły 14 razy LM xd
0
Tylko proszę bez dogrywki panowie
1
Jak wygramy to Real powie, ze Puchar Tymbarka, a jak przegramy to jacy są najlepsi na świecie, także tego xd
0
Brak slow na takie decyzje.
8
Niesamowite, ze w czasach VARu takie rzeczy są puszczane. Niepojęte…
1
Zaraz nie będzie kim grać w ataku z tymi wszystkimi zawieszeniami i wypozyczeniami, a opcja na skrzydłach Pedriego/Gaviego zdecydowanie nie widzi sie.
0
Czy wiadomo kto wyemituje Superpuchar?