1

Mingueza właśnie dlatego grasz w Celcie…

2

@Piotii16 Notino

0

Veiga dobry grajek

0

@La Pulgaa tam to już na pewno sędziowie przekupieni przez Laporte…

1

Acencio porażka dziś

4

Busi TOP drybler

1

Należało się Raphinhi dzisiaj!

0

Mam wrażenie, ze Real (M) przeprowadził jakaś chorą (duża) liczbę ataków w tym meczu

2

I tak strzela po 80’, nie wiem czy się łudzić czy nie XD

0

Jak Sociedad zagra dobrze to będzie następujący płacz:
„jak zwykle, wszyscy spinają dupe i grają dobrze a przed Barcelona rozkładają nogi” xd

0

FDJ faulował, nie dziwie się jemu, sędziowie dzisiaj sędziują baaaardzo na nasza stronę

0

Obrona Częstochowy, klasycznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dv7wisnia mam to samo i zle mi z tym :(

1

Dembele POTRAFI być najlepszy na swojej pozycji, ale nie potrafi trwać w tym. Niestety brak boiskowej inteligencji nie pozwala mu utrzymać tego poziomu. Mimo to zagrał naprawdę super, co się zdarza coraz częściej.

1

W końcu akcja z kontry.

2

Jaka łatwość Villareal. Szok!

0

A na flashscore Tenas za Raphinie xd

0

Dogrywka będzie jak nic

2

Wywalił Ronaldo na ławkę w 61’?Xd
Przecież większość stadionu przyszło tam, żeby go oglądać haha

1

@esem91 Poza tym, ze Gavi MOTM, to BALDE, matko, jak ten chłopak potrafi się podobać. Tym wejściem, co wyłożył setkę Dembele - coś pięknego! Oby tak dalej.

0

Gavi te balanse ciałem, zesram się xd

0

Zmiany, trzeba oszczędzać chłopaków

0

@panczo rzekomo te placki zdobyły 14 razy LM xd

0

Tylko proszę bez dogrywki panowie

1

Jak wygramy to Real powie, ze Puchar Tymbarka, a jak przegramy to jacy są najlepsi na świecie, także tego xd

0

Brak slow na takie decyzje.

8

Niesamowite, ze w czasach VARu takie rzeczy są puszczane. Niepojęte…

1

Zaraz nie będzie kim grać w ataku z tymi wszystkimi zawieszeniami i wypozyczeniami, a opcja na skrzydłach Pedriego/Gaviego zdecydowanie nie widzi sie.

0

Czy wiadomo kto wyemituje Superpuchar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?