1

Realmadryt.PL eksploduje w sprawie z przekupionym VARem XDDDD

1

@budel17 @osa91 wiadomo wiadomo, luzik :D

9

@osa91 @budel17 nie zesrajcie się z tymi Wronkami XD

2

@halfnolife nie grała

6

Zimno jak w Madrycie XD
Hehehe

0

W kawiarni gnój na pewno bo jak zwykle wywaliło xd

4

Dla mnie dzisiaj FDJ cichy bohater.

2

Kawiarnie o dziwo dobrze się czyta. Maja dużo pokory i większość zdaje sobie sprawy z chujozy jaka zagrali - co lepsze, chwala, ze mamy obronę jaka skale i szacun dla nas - chyba oczy mi wypaliło xd

1

Ferran do zmiany.. Fati w końcu może grać?

1

Aha, to jak MAN UTD był dobrej formie, to porażka 1-2 to nie porażka.

0

@Limit_l3ss XDDDDDD

0

Tylko cud sprawi, ze doprowadzimy do dogrywki, taki jak Iniesta z Chelsea na 1:1 XD

0

To by było na tyle

1

A w Barcelonie nie potrzeba zmian xdd

0

Jakieś zmiany będą?

1

@mekston i jeszcze nie pressuje wiec wywalić xddd

0

Fati czy Ferran?

0

Jak United nas nie ogra w dwumeczu to bardzo sfrajerzą

0

@fantom102 dogrywka

0

Kwestia czasu to 2 brama

0

Niesamowite jaki zjazd, przecież NAPASTNIK strzela w takich momentach

1

Robert nie wie co się dzieje na boisku

0

Mam wrażenie, ze ten mecz póki co to wyczekiwanie na gola UTD

2

O jednak nie sprzedajemy Fatiego

7

Sergi Roberto gol i asysta, to teraz pierwszy skład murowany xdd

1

Ferran podmieniony ewidentnie xdddd
Zjada w tym momencie Raphinhnie

2

Jezu nic tylko się zesrac z tym hejtem na Xaviego odnośnie składu XD

1

@Szmulek myśle, ze bliżej 23.

5

Viniciusa symulki przechodzą kurwa ludzie pojęcie

2

To co, 89’ i 97’ ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?