0

@michal26 Depay z Getafe to już chyba zagra, chociaż jako zmiennik, tym bardziej bez FAMErana.

0

@robsons23 tam w ogóle da się wejść?

3

@Snajper10 może

2

@Bartula na pewno ma, africano XD

0

Wjebią nam w 94?

0

@Adam1986 kojarzy się bardzo z Yaya Toure, z całym szacunkiem do Yaya

0

Dembele brawo za decyzje. W końcu strzał a nie szamotanina.

0

To musi być bramka…

0

Hahaha fart z tej setki Gimeneza

0

Pedri musi przypominać Inieste przy brameczce!

2

Widać, ze dla Kounde PO to męczarnia

0

Śmiem twierdzić, ze obecnie Villareal gra lepiej dla oka niż Barca

17

Dwie setki dla VR, już wszyscy wiemy jak się skonczy ten mecz

0

@tristan87 Ostatnio admin w notatniku się wypowiadał, ze problemy z dostępnością do strony są SPORADYCZNE i na naszej stronie tez się często zdarzają XD (kibice Realu to nawet wyśmiali)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie mówmy jak w notatniku, klasyczny tekst kibiców realu w stronę barcy…

0

Alba ma prawo być przy ławce rezerwowych?

1

Fati niestety może zostać drugim Bojanem bądź Dos Santosem

0

Ciekawe czy Raphinha coś zacznie w końcu strzelać…

1

@macio_944 stabilnie

0

Alba póki co TOP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak nie gwizdać takich karnych to ja nie wiem…

0

Jakby ktoś pytał gdzie jest ten wielki Mbappe to tutaj xd

0

o tym mówiłem, ze nie przybarcelonić

3

@michal26 chyba w snach xd

1

Bylaby Argentyna nie przybarceloniła

0

Po tej akcji Mbappe z Giroud xd

1

@ranger3120 wypisz wymaluj RM

0

Pepe zapomniał, ze żyjemy w erze VARu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?