truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno tyle strat nie widziałem
0
O matko. Ferran i Araujo na PO.
0
@Lionel_Messi10 i tak Real by wcisnął w 89’ i 90’+6
1
Teraz przy takiej pace każdy chce obniżyć wynagrodzenie.
Nie wiem czy to dobrze wróży…
0
Cieszy, ze dochodzi do tylu sytuacji, bramki przyjdą
0
Widzieliście, ze Busquets umie grać do przodu??
0
@Rhaan hejtuja bo to na topie. Frenkie już nie raz pokazał, ze jest top.
0
@GeraltzKatalonii Luuk by już miał 3 bramki XD
4
Dembele już się nastrzelal więcej niż przez cały sezon XD
0
Robercik nam się bawi w Ferrana
0
Jak dla mnie można Roberto w ogóle nie rejestrować. Szkoda tylko tych pieniędzy na kontrakt.
2
Zostawić De Jonga. Boże. Dlaczego musimy wykonywać tak chaotyczne ruchy?
0
Real to i tak przynajmniej zremisuje XD
0
Coś czegoś nie ma Ferran. Piłkarskiego szczęścia.
4
Ter Stegen by wpuścił?
0
Wyczuwam tutaj 0-0
0
Co to są za podania? Czy my oglądamy ligę Polska czy techniczną Barcelonę?
1
Ferran dramat. Nie było faulu.
0
@Wychowanek Xavi nie wierzy jak to czyta XD
2
@Arczie brzmi jak nasz ból dupy :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 najlepiej to już wszyscy rozdajcie Realowi medale, ludzie co z wami…
0
@Inko Aha, to teraz nagle Pep jest przegrywem? XDDD
Litości…
0
Znamy wszyscy ten scenariusz z La Liga i wszyscy mamy te same obawy na 2-1/3-1…
1
Ter Stegen by piąstkował…
5
@shvead20 dokładnie tak, niestety mało kto to widzi.
0
@Jakub1513 jak zwykle, wieczne narzekanie na Albę i Busquetsa, w lepszych momentach nagle wszyscy o tym zapominają
7
I tak zaraz wszyscy będą narzekać co on robi jeszcze na boisku
14
Cieszy Memphis!
8
Uważam, ze Auba powinien odpocząć, a Memphis powinien dostać szanse. Jak nie przeciwko Cadiz na CN to kiedy.
1
Panowie, takimi meczami się wygrywa mistrzostwo. Niestety, ale po wczorajszym meczu wydaje mi się, ze już tylko zostały marzenia.