0

Dawno tyle strat nie widziałem

0

O matko. Ferran i Araujo na PO.

0

@Lionel_Messi10 i tak Real by wcisnął w 89’ i 90’+6

1

Teraz przy takiej pace każdy chce obniżyć wynagrodzenie.
Nie wiem czy to dobrze wróży…

0

Cieszy, ze dochodzi do tylu sytuacji, bramki przyjdą

0

Widzieliście, ze Busquets umie grać do przodu??

0

@Rhaan hejtuja bo to na topie. Frenkie już nie raz pokazał, ze jest top.

0

@GeraltzKatalonii Luuk by już miał 3 bramki XD

4

Dembele już się nastrzelal więcej niż przez cały sezon XD

0

Robercik nam się bawi w Ferrana

0

Jak dla mnie można Roberto w ogóle nie rejestrować. Szkoda tylko tych pieniędzy na kontrakt.

2

Zostawić De Jonga. Boże. Dlaczego musimy wykonywać tak chaotyczne ruchy?

0

Real to i tak przynajmniej zremisuje XD

0

Coś czegoś nie ma Ferran. Piłkarskiego szczęścia.

4

Ter Stegen by wpuścił?

0

Wyczuwam tutaj 0-0

0

Co to są za podania? Czy my oglądamy ligę Polska czy techniczną Barcelonę?

1

Ferran dramat. Nie było faulu.

0

@Wychowanek Xavi nie wierzy jak to czyta XD

2

@Arczie brzmi jak nasz ból dupy :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 najlepiej to już wszyscy rozdajcie Realowi medale, ludzie co z wami…

0

@Inko Aha, to teraz nagle Pep jest przegrywem? XDDD
Litości…

0

Znamy wszyscy ten scenariusz z La Liga i wszyscy mamy te same obawy na 2-1/3-1…

1

Ter Stegen by piąstkował…

5

@shvead20 dokładnie tak, niestety mało kto to widzi.

0

@Jakub1513 jak zwykle, wieczne narzekanie na Albę i Busquetsa, w lepszych momentach nagle wszyscy o tym zapominają

7

I tak zaraz wszyscy będą narzekać co on robi jeszcze na boisku

14

Cieszy Memphis!

8

Uważam, ze Auba powinien odpocząć, a Memphis powinien dostać szanse. Jak nie przeciwko Cadiz na CN to kiedy.

1

Panowie, takimi meczami się wygrywa mistrzostwo. Niestety, ale po wczorajszym meczu wydaje mi się, ze już tylko zostały marzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?