3

Liczę na rewanz za CdR.

1

@izzy_10 pauzuje za kartki

0

@Mns21 zapraszamy w przyszłości w roli działacza, choc nie wiem czy jego sportowa mentalność przelalaby się na sukcesy w tym zakresie

0

„Trójka z przodu, powrót do zdrowia Dembélé” - tak, to zdecydowanie z powodu tego pana Barca gra dobrze. Litości.

0

Ja się pytam co z tym Realem XD

17

Cieszy obecność Depaya :)

8

Pachnie Guardiolą

1

Adama jest świetny. Z czasem jednak jego drybling może być przewidywalny. Mimo to jest inteligenty i na pewno będzie się rozwijać.

7

Unikałbym West Hamu najbardziej.
Z Lyonem pamietam kiedyś dużo meczy. Swoją drogą być może Memphis by w końcu wrócił i to od razu na swoje stare śmieci.

0

Koeman i tak by go wystawił

8

Cieszy posiadanie napastnika jak Auba. Nie potrzeba mu wiele do zdobycia goli, brakowało kogoś takiego

2

Dwie bramki dostali za darmo

0

Dembélé nadal nie rozumie gry Barcelony

0

@Druidek a widzisz gdzieś Jutgle na ławce?

1

@Sonia17 bo tak był zarejestrowany do LE

4

1-5 to byłby piękny wynik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Panpiwkarz tak jak kupowali papier toaletowy po wybuchu pandemii..

0

Dest i FDJ dzisiaj TOP

1

@Dieselzor to prawda, brakowało tego respectu co kiedyś

2

@TheNekro94 jakby to była wina Rosjan, ze mają despotę na władzy.

2

Póki co w dwumeczu Napoli nie pokazało zupełnie NIC. Oba gole dosyć przypadkowe

0

Raczej słabsze wejście Nico

0

Ter Stegen jednak umie łapać pilke

1

Pedri jak ja Cię kocham

0

Zmiany zmiany, panie Xavi

0

Oczywiście Mingueza…

0

Gavi to jest przyszłość…

0

Auba dzisiaj hat tricka walnie

0

Wyszła jak chuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?