truqsi
Dołączył/a: grudzień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Liczę na rewanz za CdR.
1
@izzy_10 pauzuje za kartki
0
@Mns21 zapraszamy w przyszłości w roli działacza, choc nie wiem czy jego sportowa mentalność przelalaby się na sukcesy w tym zakresie
0
„Trójka z przodu, powrót do zdrowia Dembélé” - tak, to zdecydowanie z powodu tego pana Barca gra dobrze. Litości.
0
Ja się pytam co z tym Realem XD
17
Cieszy obecność Depaya :)
8
Pachnie Guardiolą
1
Adama jest świetny. Z czasem jednak jego drybling może być przewidywalny. Mimo to jest inteligenty i na pewno będzie się rozwijać.
7
Unikałbym West Hamu najbardziej.
Z Lyonem pamietam kiedyś dużo meczy. Swoją drogą być może Memphis by w końcu wrócił i to od razu na swoje stare śmieci.
0
Koeman i tak by go wystawił
8
Cieszy posiadanie napastnika jak Auba. Nie potrzeba mu wiele do zdobycia goli, brakowało kogoś takiego
2
Dwie bramki dostali za darmo
0
Dembélé nadal nie rozumie gry Barcelony
0
@Druidek a widzisz gdzieś Jutgle na ławce?
1
@Sonia17 bo tak był zarejestrowany do LE
4
1-5 to byłby piękny wynik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Panpiwkarz tak jak kupowali papier toaletowy po wybuchu pandemii..
0
Dest i FDJ dzisiaj TOP
1
@Dieselzor to prawda, brakowało tego respectu co kiedyś
2
@TheNekro94 jakby to była wina Rosjan, ze mają despotę na władzy.
2
Póki co w dwumeczu Napoli nie pokazało zupełnie NIC. Oba gole dosyć przypadkowe
0
Raczej słabsze wejście Nico
0
Ter Stegen jednak umie łapać pilke
1
Pedri jak ja Cię kocham
0
Zmiany zmiany, panie Xavi
0
Oczywiście Mingueza…
0
Gavi to jest przyszłość…
0
Auba dzisiaj hat tricka walnie
0
Wyszła jak chuj